NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaka woda?

Wysłane przez mirrka25 
Jaka woda?
27 lut 2017 - 13:17
Jaka jest u Was woda w kranie? Nadaje się w ogóle do picia? Czy może jest również okropna tak, jak moja? A słyszałyście o systemie uzdatniania wody Ecoperla: [www.zestudni.pl] , warto jest to kupować? Bo ja już próbowałam różne rzeczy i nic nie dawało rady, a woda nadal była niesmaczna.
Re: Jaka woda?
27 lut 2017 - 13:46
Ja w pracy piję mineralną. W domu - przefiltrowaną.
07 mar 2017 - 16:53
u nas też nie jest smaczna... filtrujemy przez takie małe filterki ale to nie wystarcza i się kompletnie nie opłaca. też planujemy sobie kupić jakieś takie profesjonalne urządzenie smiling smiley
05 kwi 2017 - 07:51
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja w pracy piję mineralną. W domu -
> przefiltrowaną.

eforka a czym filtrujesz? My się właśnie zbieramy do zakupu zmiękczacza, bo u nas jest wyjątkowo twarda, ale zlecono nam wcześniej analizę wody żeby mieć pewność, że mamy tylko kamień a nie inne zanieczyszczenia.
11 maj 2017 - 07:26
Poppy, cieszę się, że nie jestem sama w swoich poszukiwaniach. Czy robiliście tę analizę? Ja badałam swoją wodę tylko testerem kropelkowym, założyłam, że naszym problemem jest właśnie kamień, bo jego widzę na dnie czajnika. Ale teraz martwię się, że może powinnam sprawdzić dokładniej? Jaki jest koszt analizy wody i kto ją wykonuje?
25 maj 2017 - 18:07
Ja piję przefiltrowaną wodę z kranu. Jest bardzo zdrowa, więc nie widzę sensu kupowania butelkowanej.
01 cze 2017 - 08:45
Wodę w kranie mam na tyle dobrą, że nie muszę filtrować. Ale i tak do picia kupuję mineralną, lepszy smak, dobra dawkach niezbędnych pierwiastków tak jak w Piwniczance [piwniczanka.pl] którą od lat piję. Dla mnie dużo zdrowsza, odczuwam to.
05 cze 2017 - 07:48
Witam ponownie smiling smiley Wracam z problemem już rozwiązanym, więc mam nadzieję, że moje doświadczenia komuś pomogą. Analizę wody w końcu zrobiliśmy. Woda owszem, nie była zbyt atrakcyjna wizualnie, ale poza kamieniem nic jej nie dolegało. Zdecydowaliśmy się na urządzenie 5w1 marki Ecoperla po to, aby pozbyć się mętności i kamienia jednocześnie. Stacja dodatkowo chroni nas przed innymi zanieczyszczeniami. Polecam każdemu, kto nie jest zadowolony ze stanu wody i albo ma z nią kilka różnych problemów, albo nie ma możliwości zrobienia analizy i chciałby wyeliminować wszystkie jednocześnie. smiling smiley
20 cze 2017 - 20:17
U mnie woda z kranu też raczej nie nadaje się do picia...do tej pory kupowałam w butelkach ale teraz za namową sąsiadki zamówiłam wodę z dystrybutorem, bardzo dobre rozwiązanie przy takim zużyciu jak u mnie w domu. Woda dar natury jaką teraz mamy bardzo mi odpowiada smakowo, cena również jest korzystna.
26 cze 2017 - 13:41
Ja lubię wodę z sokiem. Najlepiej smakują mi soki takie: [herbapol.com.pl] , myślę, że każdy powinien ich spróbować.
26 cze 2017 - 15:00
Nigdy nie piłam wody z kranu, nie smakuje mi po prostu tongue sticking out smiley
01 sie 2017 - 00:13
a wiecie w ogole jakie sa roznice miedzy woda twarda a miekka? ja bylam troche w szoku jak przeczytalam artykul [www.darnatury.pl]. Okazuje sie, ze twarda woda wcale nie jest taka niezdrowa jak zawsze myslalam.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 00:14 przez basiaandrzejewska.
19 sie 2017 - 11:25
20 gru 2017 - 12:48
Dla mojego organizmu najlepsza jest piwniczanka (http://piwniczanka.pl), głównie ze względu na wartości odżywcze.
17 sty 2018 - 10:40
Ja zanim zaczęłam pić codziennie wodę to trochę o tym poczytałam na [www.fitnesswomen.pl] . Informacje zawarte na tym blogu dały mi wiele do myślenia, myślę, że i wam to się przyda
22 sty 2018 - 14:54
ja wole wodę bardzo mineralizowaną np muszyniankę - smaczna i zdrowa. Staram się pić butelkę dziennie smiling smiley

--
lego friends
30 sty 2018 - 18:24
A ja leję kranówkę do dzbanka filtrującego, który znalazłam na [sklep.dafi.pl] i taka woda bardzo mi odpowiada. Ostatnio znowu zaglądałam na stronę, mają ciekawy asortyment.
17 mar 2018 - 12:44
Raczej nie z kranu. butelkowana jest zdrowsza i bezpieczniejsza. Warto zamawiać ją przez internet, przy większych ilościach wychodzi taniej, tutaj [iwoniczanka.pl] można zamówić wodę Iwoniczanka, w ekologicnzych, szklanych (zwrotnych) butelkach - świetnie orzeźwia, także warto.
18 maj 2018 - 16:03
Idealnie jest wszystko opisane na portalu [lapetit.pl] więc tam wszystkiego o tym się dowiesz, bez straty czasu
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: