NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zdrowe odżywianie się? Warto?

Wysłane przez amelia90 
Re: Zdrowe odżywianie się? Warto?
22 sty 2018 - 14:53
co to za dziwne pytanie? oczywiście że warto się zdrowo odżywiać.... nie czujesz się lepiej jak się zdrowo odżywiasz?

--
lego friends
31 sty 2018 - 09:41
Nie każdy widzi tę zależność. Dlatego tak wiele osób trudno jest przekonać do zdrowego odżywiania.
05 mar 2018 - 10:15
Skoro nie znasz się na tym za bardzo, może skorzystasz z jakichś porad dietetycznych lub z cateringu dietetycznego? Coś takiego np. www.nvit.pl/oferta/porady-dietetyczne/dietetyk-sportowy mogło by się u ciebie sprawdzić o ile zamierzasz ruszyć w drogę na siłownie winking smiley Poczytaj w sieci i znajdź coś dla siebie winking smiley
06 mar 2018 - 11:27
Głupie pytanie wiadomo że warto nie polecam się odżywiać nie zdrowo bardzo łatwo idzie się doprowadzić do różnych chorób na prawdę sporo tego jest i nie trzymając diety w starszym wieku albo nawet po 20-stce idzie się załatwić na długo jakąś chorobą związaną z dietą.

07 mar 2018 - 10:09
Oczywiście, że warto tylko trzeba to robić mądrze. Dlatego też zachęcam aby najpierw dużo poczytać na ten temat, skonsultować się ze specjalistą, a dopiero później przechodzić na dietę. Ja zmieniłam moje żywienie po wcześniejszych konsultacjach u [krzysztofliptak.pl] i jak na razie czuje się dobrze i efekty też są.
17 mar 2018 - 20:04
no pewnie, że warto się zdrowo odżywiać! Przecież nasz układ trawienny będzie lepiej pracować no i my będziemy się dużo lepiej i zdrowiej czuć. Także śmiało. Mój facet miał problemy właśnie z odżywianiem i często go męczyły te zaparcia i wzdęcia po posiłkach. Ale poszedł do dietetyka, ten ułożył jemu dietę i także przepisał Intestę. Dzięki temu czuje i wygląda coraz lepiej
18 mar 2018 - 13:59
oczywiście, że warto się zdrowo odżywiać smiling smiley przecież takie posiłki będą pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie i sylwetkę, a no i zdrowie smiling smiley ja odkąd włączyłam w moją dietę więcej owoców to czuję się zdecydowanie lepiej i młodziej. A jak zaczęłam łykać Intestę w trakcie posiłków to także nie dokuczają mi problemy trawienne
22 mar 2018 - 11:45
no pewnie, że warto się zdrowo odżywiać! Przecież nasz układ trawienny będzie lepiej pracować no i my będziemy się dużo lepiej i zdrowiej czuć. Także śmiało. Mój facet miał problemy właśnie z odżywianiem i często go męczyły te zaparcia i wzdęcia po posiłkach. Ale poszedł do dietetyka, ten ułożył jemu dietę i także przepisał Intestę. Dzięki temu czuje i wygląda coraz lepiej
22 mar 2018 - 14:34
dokładnie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-26 07:27 przez monetka.
22 mar 2018 - 14:34
27 mar 2018 - 06:45
Zdrowie ma się tylko jedno i trzeba o nie dbać. Dlatego ja zastanawiam się obecnie bardzo poważnie nad zamówieniem nasion medycznej marihuany. Czytałam na stronie https://nasionamarihuany.com.pl/, że posiadanie takich nasion jest całkowicie legalne. Może któraś z Was próbowała? Jestem ciekawa, jaki w praktyce mają one na zdrowie.
26 kwi 2018 - 11:10
Oczywiście, że warto. W przyszłości sama zauważysz różnicę i pozytywne skutki zdrowego odżywiania. Już od dawna nie jem fast foodów i produktów wysoko przetworzonych. Jednak po przeczytaniu tego: [www.farmio.com] odstawiłam również produkty z gmo. Warto pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Bo tak naprawdę ciężko przewidzieć jakie mogą być konsekwencje po długofalowym jedzeniu tego typu produktów.
27 kwi 2018 - 20:31
Warto ! Widzę że już wiele osób to powiedziało, to tylko potwierdza że naprawdę warto się zainteresować dietą i zdrowym żywieniem. W internecie jest wiele stron poświęconych zdrowemu żywieniu. Warto pogłębiać wiedzę na temat zdrowych i wyjątkowych produktów. Jako przykład zdrowej żywności podam kurkumę, popularną przyprawę świetnie nadającą się do mięsnych potraw, smaczna i posiadająca fajne, prozdrowotne właściwości. Dopóki nie przeczytałam nie wiedziałam o jej faktycznej wartości. Przeczytałam tutaj [nazdrowie.biopunkt.pl]
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA [www.igortreneronline.pl]
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
18 maj 2018 - 14:30
Z bloga [lapetit.pl] dowiesz się wszystkiego jest ważne w sprawie chorób, artykuł pisane są w takich sposób, żeby mógł je każdy zrozumieć.
19 maj 2018 - 18:52
Zdrowy tryb życia powinien prowadzić każdy człowiek, pozwala to na wydłużenie życia o kilkanaście lat. O najlepszych sposobach, na to by utrzymać idealną kondycję zdrowotną przeczytasz na [www.czerwonypomidor.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: