NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zdrowe odżywianie się? Warto?

Wysłane przez amelia90 
Zdrowe odżywianie się? Warto?
24 pa 2016 - 09:12
Hej! Czy prowadzicie styl typowo eko? Ja chcę w końcu wziąć się za siebie i zacząć zdrowo odżywiać grinning smiley Mam mało czasu, także nie wiem, gdzie mogę znaleźć zdrową żywność. Macie jakieś sklepy, które są godne uwagi? Jeśli znacie internetowe, to też chętnie przygarnę winking smiley
Re: Zdrowe odżywianie się? Warto?
24 pa 2016 - 09:30
Cześć smiling smiley Ja myślę, że w dobie dzisiejszego złego trybu życia, warto zacząć się odpowiednio odżywiać. W sumie to od dłuższego czasu chcę przejść na styl eko smiling smiley Moja mama często robi pyszne potrawy, korzystając z składników, która można znaleźć tutaj: [www.ekofit.com.pl] - żywność ekologiczna i co ważne - zdrowa. Dzięki niej można schudnąć i ustrzec się przed wieloma chorobami. Mama miała problem z nadwagą i od kiedy zmieniła swoje życie i je zdrowo, to widać efekty. Sklep jest jak najbardziej godny polecenia smiling smiley
24 pa 2016 - 13:04
Oczywiście, że warto. Tylko nie każdy umie się \"przestawić\" na taki sposób odżywiania.
25 lis 2016 - 20:08
Pewnie, że warto smiling smiley I to wcale nie musi być jakieś specjalne trudne, możecie np. od czasu do czasu zaaplikować sobie takie smoothie smiling smiley Kilka przepisów znajdziecie na [www.fashionsite.pl] , to jest i dobre i zdrowe smiling smiley
05 sty 2017 - 15:47
Pewnie że warto się zdrowo odżywiać, ja przed odchudzanie i diety nabawiłam się zaparć, Teraz leczenie to nie jest problem, kupujesz dicopeg 10g i po sprawie. Jednak lepiej moim zdaniem takich sytuacji unikać.
23 lut 2017 - 11:51
Jasne, że tak, chociaż mówi się ostatnio, że to tylko moda na zdrowe odżywianie, ja myślę, że po prostu wzrasta nasza świadomość, związana z tym, co jemy i skąd to pochodzi. Staje się dla nas ważne, czy zdrowo jemy, czy też sobie szkodzimy. Oczywiście przewaga jest po stronie kobiet, to my bardziej indziej interesujemy się tym co i jak, żeby było zdrowo, ale faceci też zaczynają iść w tym kierunku.
23 lut 2017 - 13:15
Moda na odżywianie eko na pewno korzystnie wpływa na zdrowie. Pod warunkiem, że robimy to z rozsądkiem. Ostatnio znalazłam nawet witaminy eko dla kobiet w ciąży [biowitalni.pl] . To z pewnością dobre dla organizmu, by ograniczyć spożywanie chemii. Nie wiem jak na to patrzą lekarze?
02 mar 2017 - 17:03
Staram się zdrowo odżywiać, tzn ograniczam cukier, gluten itp. Ale nie zamierzam wszystkiego sobie odmawiać. I jak widzę w gazece [netto.pl], coś co lubię, to jadę i kupuję. Robię tam systematycznie zakupy i wiem, że można odżywiać się smacznie, zdrowo i niedrogo. I jak zjem od czasu do czasu pączka , to też nie robię z tego dramatu.
07 mar 2017 - 10:47
Zdrowy styl życia nie jest jakąś modą tylko zdrowym trendem, który jest światu potrzebny. Wzrasta zamożność ludzi w efekcie jedzą więcej przetworzonej żywności i powstaje nam świat otyłych. Ludzie powinni powszechnie przyjąć nawyk zdrowego odżywania.
09 mar 2017 - 12:05
Zdrowa dieta jest bardzo ważna. Nie tylko dlatego by nie mieć zbędnych kilogramów ale tez ze względu na to, że wysoki cholesterol który jest zawarty w wielu produktach jest bardzo niebezpieczny i może prowadzić do miażdżycy a ona nawet do z gony. O tej chorobie można przeczytać w poradniku medycznym [twojmedyk.pl] i warto tego problemu nie lekceważyć.
13 mar 2017 - 09:57
Oczywiście, do tego warto przyjmować jakieś tanie suplementy diety. smiling smiley
29 mar 2017 - 10:06
jasne, że warto tylko nie należy też popadać ze skrajności w skrajność. Odżywiać się zdrowo, a czasem pozwolić sobie na małe grzeszki.
21 kwi 2017 - 20:24
Ja uważam, że zdecydowanie warto w czasach, gdzie chyba już we wszystkim jest spora dawka chemii. Ja staram się zdrowo odżywiać chociaż ostatnio zaczęłam cierpieć chyba na jakąś alergię i muszę udać się do lekarza. Czytałam już trochę na jej temat na stronie [www.alergia-allegra.pl] , gdzie znalazłam ciekawy poradnik.
01 cze 2017 - 16:45
Jasne, że warto. Nasza dieta ma wpływ na stan naszego organizmu. Zbilansowana dieta to podstawa. U mnie jeśli chodzi o mięso króluje drób, w zasadzie pod każdą postacią. Ostatnio trafiłam w sieci na ciekawą stronę z tym związaną [www.dobrydrob.pl]. Przedstawione są fakty i mity na temat drobiu, wiele ciekawych artykułów i przepisów, które z łatwością możemy wprowadzić do naszego codziennego menu.
21 cze 2017 - 07:27
Ja właśnie sobie teraz dołączyłem do diety trochę produktów uniwersalnych i zdrowych. Np http://www.krainamiodow.pl/MIOD-AKACJOWY . Warto zdrowo się odżywiać i mieć zdrową dietę bo dzięki temu nasze samopoczucie się poprawi oraz efekty takiej diety. Mój kumpel jest na diecie fast foodowej i jakoś mu to nie idzie te chudniecie bo on patrzy tylko na kcal a to powinno się patrzeć też na ilośći białka węglowodanów tłuszczu
26 cze 2017 - 08:52
Ja staram się zdrowo odżywiać i co najlepsze - często udaję mi się znaleźć zdrowe odpowiedniki ulubionych dań. Tutaj https://mrchef.pl/menu-tygodniowe/menu-2017-27/pieczone-nuggetsy-z-gniecionym-kalafiorem-i-pieczona-marchewka odkryłam przepis na pieczone nuggetsy, który mam zamiar jeszcze dziś wypróbować. Zastanawiam się też nad wykupieniem pakietu próbnego z MrChef, bo ich propozycje menu bardzo mi się podobają.
26 cze 2017 - 15:00
Raczej nie, dbam o siebie, ale nie potrafię przestawić się w 100% na eko smiling smiley
24 lip 2017 - 08:25
Ja też nie potrafiłabym przestawić się całkiem na eko ale zmieniłam swój tryb życia winking smiley Staram się codziennie robić dłuuuższe spacery z psem i dodatkowo zmieniłam sposób odżywiania się winking smiley jem nieco częściej ale mniejsze porcje i jem nieco inne produkty niż dotychczas, polubiłam ryże, płatki jaglane, kasze itp. Np taką zwykłą kaszę jęczmienną [melvit.pl] można przygotować na wiele sposobów zarówno jako śniadanie jak i obiad winking smiley Czuję się dużo lepiej, mój brzuch również także zmiana na plus winking smiley

Źródło: [melvit.pl]
24 lip 2017 - 22:44
Wiadomo, że warto się zdrowo odżywiać. Czasami można sobie pozwolić na chwilę rozpusty, ale lepiej trzymać dietę winking smiley Jeśli chodzi o zdrowe specyfiki to polecam Wam owoce berberysa. Poczytajcie sobie trochę o nim [dbamozdrowie.org] .
27 lip 2017 - 15:55
Pewnie że warto , ja stosuję dieta ketogeniczna warszawa i jestem bardzo zadowolona, odzywiam się zdrowo , czuję się mega lekko i mam więcej energii . Zdrowe odzywianie plus zdrowy tryb życia zawsze wyjdą na dobre. Nie ma się co zastanawiać tylko brać się za siebie. Ja tak zrobiłam i nie żałuję.
28 lip 2017 - 07:18
Oczywiście że warto, chyba że za nic ma się własne zdrowie i ciało.
01 sie 2017 - 11:55
Oczywiście że zdrowe odżywianie jest najlepsze. Gdy się je połączy z aktywnością fizyczną to efekty pięknego i zdrowego ciała są prawie natychmiastowe i długotrwałe. Samopoczucie człowieka też od razu lepsze.
Wprowadzając te wszystkie zdrowe nawyki do swojej codzienności nie chciałam ominąć i zaniedbać swojego zdrowia. Dlatego też zaopatrzyłam się w kompleks witamin i minerałów dla osób aktywnych fizycznie. Firma Olimp ma najlepsze! Można zobaczyć skład i opis na [www.vita-min.pl] .
30 lis 2017 - 09:48
No warto się zdrowo odżywiać ja bardzo lubię kuchnie różnych zakątków świata teraz sprawdzam kuchnie włoską
i zamawiam z http://www.sklep.kuchnia-wloska.com.pl/ produkty i robię potrawy powiem szczerze że bardzo mi smakuje ten styl.
30 lis 2017 - 10:13
Biały cukier to jednak śmierć więc po prostu trzeba go odstawić. Ja sięgam po zdrowe produkty do słodzenia np. ksylitol czy modny ostatnio cukier kokosowy. Znacie taki produkt? Kupicie go na [zielonysklad.pl] . Idealnie sprawdza się do wypieków. Posiada niższy indeks glikemiczny niż inne rodzaje cukru, a obok oryginalnego smaku, zawiera także wiele cennych składników.
04 gru 2017 - 12:46
Oczywiście,ze warto, dodatkowo można dorzucić jeszcze zdrowe suplementy diety, których potrzebujemy, w przypadku mojej córki potrzebowała dużo żelaza, dlatego też zaczęła stosować dicofer junior smiling smiley
27 gru 2017 - 21:44
Odpowiadam też, że warto nie znaczy to jednak, że wszystko trzeba kupować w sklepach ze zdrową żywnością. Z najprostszych produktów (tzn. mam na myśli te nie przetworzone) można samemu zrobić wartościowe posiłki. Co do uzupełniania niedoborów preparatami z apteki też jestem za pod warunkiem, że też wybieramy te jak najlepsze. U mnie w rodzinie mamy zaufanie do Biovitalu, piją dziadkowie, rodzice i od pewnego czasu piję również ja. Witaminy B, C, E i żelazo, dodatkowo dotleniający głóg - skład na 6+ smiling smiley
29 gru 2017 - 14:54
Zdrowe odżywianie się to jedna kwestia, ale warto też pomyśleć o suplementacji. Szczególnie jeśli przebyliśmy ciężką chorobę, przechodzimy detoks czy uprawiamy regularnie sport. Dlatego zachęcam do odwiedzenia strony z produktami Dr Helper: [drhelper.pl]. Są to produkty całkowicie naturalne i przebadane.
04 sty 2018 - 23:01
próbowalam tego ale zaparcia mnie dopadly i gdyby nie dicopeg 10g nie wiem co bylo.. teraz jem zdrowo i zyje zdrowo ale w granicach zdrowego rozsadku
10 sty 2018 - 09:19
Eko jest super! I mnóstwo ludzi myśli, że eko jest mdłe i niedobre, ale jak sie potem przekonują, jakie to są pyszności, to sami zaczynaja namawiać innych grinning smiley
Ja strasznie lubie mieć taką świadomość, że jem zdrowo. A że do tego jest smacznie, to już w ogóle wygryw. Dorbe eko składniki kupuję na naturalnaspizarnia.pl, a wy?
17 sty 2018 - 10:36
Zdrowe odżywianie jest teraz w modzie, lecz nie każdy wie, że trzeba stosować wiele witamin jedna z nich to witamina B, o której warto poczytać na [www.fitnesswomen.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: