NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak wspomóc odchudzanie?

Wysłane przez honorcia 
Re: Jak wspomóc odchudzanie?
06 wrz 2017 - 10:12
zanim zaczniecie stosować jakieś środki które wspomagają odchudzanie najlepiej jest poznać opinie na ich temat. Dowiedzieć się co sądzą o nich inni , to bardzo ważne. Znalazłam bardzo przydatną stronkę [tomipomaga.pl] można sprawdzać tam opinie użytkowników, na temat skuteczności konkretnych leków. Warto tam zerknąć i podzielić się także swoimi opiniami.
Re: Jak wspomóc odchudzanie?
10 wrz 2017 - 21:57
Ja do swojej diety dołączyłam świeże soki ale te z wyciskarki a nie z sokowirówki, mają dużo więcej wartości. Piję je gdy zaczynam czuć głód ale nie więcej niż 2-3x dziennie. To pomaga- zapycha zdrowo żołądek i nie czuję głodu a przy okazji bombarduję organizm zdrową dawką witamin i minerałów. Czuję się zdecydowanie lepiej- mam więcej energii, motywacji i jestem zdrowsza. Co prawda taka wyciskarka to spory koszt ale da się znaleźć produkt dobrej jakości w stosunkowo niskiej cenie, zawsze też dodają jakieś ciekawe gratisy. Ja na przykład do swojego Muke\'a dostałam bon na zdrowie i dzięki temu mogłam się dodatkowo wesprzeć podczas utraty wagi.
Re: Jak wspomóc odchudzanie?
29 wrz 2017 - 07:29
Hm, ja nie jestem przekonana co do tabletek na odchudzanie czy herbatek. Natomiast zdrowa dieta i ćwiczenia powinny dać dobry efekt.
Zależy, ile się odchudzasz. Po pewnym czasie chudniemy w bardzo powolnym tempie, tak naprawdę szybko chudniemy na samym początku. I zależy, jaką masz wagę, czy poprawiasz swoją sylwetkę czy dużo zrzucasz? Jeśli ta druga opcja to ja bym jednak radziła skorzystać z porad trenera na siłowni i dietetyka, a dokładniej psychodietetyka, który nie tylko rozpisze dietę, ale też doradzi i pomoże w chwilach zwątpienia.
Sama miałam podobny problem, dlatego udałam się do kliniki SkinMed we Wrocławiu [skinmedwroclaw.pl] i czuję się dużo lepiej, zwątpienie minęło, a ja chudnę smiling smiley
Re: Jak wspomóc odchudzanie?
09 pa 2017 - 10:12
Zobacz sobie ofertę na https://www.bioiorganic.pl tutaj jest jedzenie bio które na pewno wspomoże twoją dietę. Warto właśnie sobie sprawdzić takie zdrowe produkty i zrobić z tego sobie jakieś posiłki.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: