NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Odkryj siłę owoców jagodowych !

Wysłane przez Bohema 
Odkryj siłę owoców jagodowych !
24 lut 2016 - 10:29
Dziewczny,

Pytanie jak często jecie owoce jagodowe? Czyli truskawki, maliny, porzeczki, borówki? Czy wiecie jak wpływają na nasze zdrowie o organizm? Jeśli nie zachęcam was do zapoznania się z akcją informacyjną na [www.power-fruits.eu] na temat właśnie siły owoców jagodowych smiling smiley Dowiecie się dlaczego warto je spożywać smiling smiley Polecam smiling smiley
Re: Odkryj siłę owoców jagodowych !
29 lut 2016 - 12:47
Owoce, jakie wymieniałaś bardzo często pojawiają sie w mojej diecie. Jednak spożywam je tylko wtedy, gdy jest na nie sezon. Wolę nie kupować tych sprowadzanych z zagranicy. Porównując na przykład truskawki z Hiszpanii kupione w zimie, a przypominając sobie smak polskich truskawek z okresu lata od razu wiemy, że nasze truskawki są o wiele smaczniejsze. Biorąc pod uwagę smak, zapach, kolor. Owoce jagodowe zawierają przeciwutleniacze, które niszczą odpowiedzialne za starzenie się wolne rodniki. Są one także doskonałym źródłem energii.
02 mar 2016 - 16:41
Ciekawe miejsca ! Ja ostatnio zafascynowana jestem blogiem, na którym Pani Fotograf gotuje różnego rodzaju przysmaki, same zobaczcie na : [www.panifotografgotuje.eu]
09 mar 2016 - 11:40
Trzeba też zwrócić uwagę na to, że akurat te owoce bardzo często uczulają. Uczulenie pojawia się nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. Do najczęstszych objawów alergii zalicza sie mrowienie lub swędzenie w jamie ustnej oraz obrzęk ust, języka, gardła i twarzy. Jeśli pojawia się silniejsza reakcja to możemy spodziewać sie pojawienia biegunki, bólu brzucha, wysypki i swędzenie skóry na całym ciele. W przypadku, gdy objawy utrzymują się długo warto udać się do lekarza. Czasem alergia pojawia się, jeśli owoce pochodzą z miejsca gdzie stosowane są opryski.
12 sie 2016 - 12:57
Ja osobiście lubię świeże jagody, ale jednak uwielbiam i zjadam garściami suszone jagody. Jadłyście kiedyś? Jeśli nie to polecam! Jakoś za innymi suszonymi owocami średnio przepadam, ale akurat te jagody od [www.helio.pl] są przepyszne. Ostatnio kupiłam sobie 4 paczki i chyba w dwa dni z tego co pamiętam je zjadłam. Chyba powinnam je nieco organiczyć grinning smiley Bo jednak co za dużo to nie zdrowo
13 lut 2018 - 11:50
A co powiecie o tych [dietasos.pl] które ciągle widze w sieci?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 07:56 przez Glosikx00.
27 lut 2018 - 14:24
Ja się staram jeść do drugi, trzeci dzień, bo na womenshealth.pl czytałam, że mają one bardzo dużo zalet, a nie są jakoś szczególnie drogie, nawet w zimie
18 maj 2018 - 15:58
Temat wcale nie jest taki trudny do ogarnięcia, teraz w internecie jest wszystko o zdrowiu, ja w głównej mierze przeglądam portal [lapetit.pl]
19 maj 2018 - 18:23
Coś mi się wydaje, że trudno będzie Ci tutaj znaleźć informacje na ten temat, prędzej szukałabym na [www.empatyczni.pl] to portal o zdrowiu, więc tematyka o którą pytasz.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: