NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dieta w cykrzycy

Wysłane przez Pietro123 
Dieta w cykrzycy
21 gru 2015 - 13:39
Cześć, od jakiegoś czasu jestem chory na cukrzycę i muszę być na diecie. Niestety jest ona trochę jałowa i z tego powodu szukam ciekawych przepisów na dania dietetyczne, które można jeść przy tej chorobie. Czy możecie coś polecić?
Re: Dieta w cykrzycy
13 sty 2016 - 22:01
Faktycznie dieta osoby chorej na cukrzycę uboga. Większość produktów jest zabroniona bo po nich cukier wzrasta. Na początku będzie Ci bardzo trudno dostosować się do nowego trybu odżywienia, ale dasz radę. Mam przypadek cukrzyka w rodzinie i teraz jak już poznał jak jego organizm reaguje na dane produkty to wie ile czego może zjeść tak by nie musieć podawać sobie insuliny. Na początku mnie dziwiło jak wiele rzeczy nie może jeść i to, że nawet po zwykłym chlebie miał cukier powyżej dopuszczalnej normy.
19 sty 2016 - 15:41
Hej! Poszukuję porady. Powiedzcie mi czy cukrzycy mogą jeść sushi? Moja znajoma jest chora, a ja zamówiłam sushi z [www.sushi-tokyo.pl] na nasz babski wieczór i teraz mam dylemat czy coś jeszcze mam dla niej przygotować czy nie.
21 sty 2016 - 11:28
Istny dramat z tym jedzeniem sad smiley Jest trochę informacji na temat żywienia na stronie [diagnosis.pl] ale chyba trzeba szukać dalej smiling smiley Niestety trzeba się pogodzić, że przy cukrzycy na jedzenie wykwintnych dań nie ma co zbytnio liczyć grinning smiley Może jakoś jednak przywyknę do tego, zresztą chyba nie mam zbytnio wyjścia tongue sticking out smiley
08 lut 2016 - 07:44
Dużo fajnych informacji o diecie cukrzycowej znalazłam tutaj: [dietoteczka.pl] Na prawdę wyczerpujący poradnik dla każdego cukrzyka.
10 lut 2016 - 12:27
Nie jesteśmy lekarzami więc trudno nam coś doradzić. Skierowałabym Cię raczej do dietetyczki która ustali jadłospis zgodny z twoją jednostką chorobową. Ja miałam problemy z żołądkiem i na dietę zgłosiłam się do [www.dor-diet.pl] Dostałam jadłospis tak kreatywnie rozpisany, że z przyjemnością się do niego stosowałam. Efekty odczujesz bardzo szybko - nie tylko jeśli chodzi o zdrowie ale również o dobry humor i sylwetkę. Dietetyk może Ci też rozpisać trening smiling smiley
17 lis 2016 - 12:11
Moja znajoma wykonała badanie genodiet: [dfmedica.eu] i pomogło one w określeniu genetycznych predyspozycji. Dowiedziała się sporo na temat tego, jakie składniki jej szkodziły, a które wpływają na jej organizm pozytywnie smiling smiley Teraz ma swój indywidualny jadłospis i czuje się lepiej oraz pojawiają się efekty smiling smiley
17 mar 2017 - 09:36
Mój poziom cukru jest delikatnie podwyższony, staram się nie jeść słodyczy, ani napoi słodzonych, także uważam na białe pieczywo i powoli widzę efekty.

12 kwi 2017 - 11:11
Mam trochę podwyższony poziom glukozy i staram się po prostu unikać niektórych rzeczy takich jak jogurty owocowe, słodycze czy napoje słodzone i czuje się już lepiej.

07 lis 2017 - 11:59
Odchudzanie podczas cukrzycy jest na pewno trudniejsze niż normalnie. W takich wypadku nie wyobrażam sobie nie zgłosić do specjalisty, np [www.mkrukowska.pl] (Warszawa). Słyszałam o niej same pozytywne opinie. Zajmuje się także układaniem diety, dla osób z chorobami. Może się komuś przyda.
21 gru 2017 - 12:30
Sprawdź sobie opcje GoClo - Śpij i chudnij! bardzo fajna opcja dla osób które nie mają czasu za bardzo na gotowanie super fit posiłków zawsze można sobie podczas snu który i tak potzebujemy zgubić parę kg.
16 kwi 2018 - 09:09
Istnieją specjalne diety dla diabetyków, których jak najbardziej powinny trzymać się osoby z takimi problemami. Jeśli nie ma ktoś czasu na przygotowywanie każdego dnia odpowiednich dań, to powinien rozważyć catering dietetyczny (np. https://www.wygodnadieta.pl/), u boku którego dużo łatwiej jest się pilnować. winking smiley
18 maj 2018 - 15:48
Choroby najlepiej opisywane są na blogu [lapetit.pl] mało jest tak dobrych portali, które nie biorą reklam, dlatego masz czystą prawdę.
19 maj 2018 - 18:29
Mnie strasznie irytuje, że to pacjent musi dopytywać się u lekarza co mu może dolegać, to ja już wolę sama wejść na portal o zdrowiu [www.empatyczni.pl] i wyczytać na czym polega dana choroba
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: