NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Biała dieta

Wysłane przez Gugu 
Biała dieta
17 sie 2012 - 11:00
Spotkałam ostatnio znajomą, której nie widziałam od roku. Pierwsze co rzuciło mi siew oczy, to to, że bardzo schudła. Gdy opowiedziała mi jak się jej udało, to nie ukrywam, że byłam zaskoczona. Stosowała mianowicie białą dietę opartą wyłącznie na produktach białkowych. Nie znam się na odchudzaniu, ale wydaje mi się, że taka monotematyczna dieta jest szkodliwa dla organizmu. A Wy co o tym myślicie? Czy dla szczupłej sylwetki warto poświęcać zdrowie?
Ofiara diety białkowej:)
Re: Biała dieta
17 sie 2012 - 12:13
Absolutnie odradzam dietę białkową! Co prawda schudłam na niej 5kg, ale później przyszło jojo;/ stracił na tym też mój organizm - zaczęły mi wypadać włosy na potęgę, paznokcie stały się łamliwe, cera brzydka etc. Nie polecam!
LadyKatie
04 pa 2012 - 10:30
Najlepsza dieta to: jeść wszystko, niczego sobie nie odmawiać, ale w mniejszych ilościach i nie jeść po 18-19. Tyle. Ja tak schudłam 10 kg także polecam. A i nie zapominajcie o ruchu. Ja mam akurat pracę, gdzie nie mam czasu na siedzenie, co najwyżej 5-10 minut raz na 2 godzinki. Także powodzenia! A diety tylko i wyłącznie robione przez specjalistów, każdy organizm przeciez jest inny. winking smiley
05 pa 2012 - 09:06
Ja też odradzam białkową. Nie znam osoby, która by po tej diecie nie odzyskała z nawiązka tego, co zrzuciła
13 mar 2013 - 13:38
Może to banał, ale naprawdę jedyną skuteczną dietą jest tzw. MŻ winking smiley Plus jakieś ćwiczenia do tego. Trochę to trwa, ale efekty są stałe.
18 gru 2013 - 08:03
Też myślę, że dieta oparta wyłącznie na pokarmach z dużą zawartością białka może być dla organizmu niezwykle szkodliwa. Moim zdaniem warto raczej zmienić nasze zasady żywieniowe-nie jeść białego pieczywa i wyeliminować z diety słodycze, a wszystko będzie w porządku. No i oczywiście dawka ruchu-tutaj polecam pływanie, bieganie itp.
Osobiście zainteresowałam się też medycyną naturalną i dowiedziałam się, że problemy ze schudnięciem mogą wynikać ze spowolnionej przemiany materii. Tworzą się w nas bowiem złogi w jelitach które ulegając rozkładowi, wydzielają toksyny do naszego organizmu. Mogą być one odpowiedzialne za wiele różnych chorób i dolegliwości. Dlatego warto zainteresować się zabiegiem hydrokolonoterapii, czyli płukania jelita grubego, który pomaga nam się pozbyć złogów i poprawić perystaltykę naszych jelit. Wśród moich znajomych słyszałam wiele dobrego na temat tego zabiegu, więc sama zastanawiam się, czy się nie skusić i nie spróbować.
13 mar 2014 - 11:44
A co myslicie o diecie hollywoodzkiej, slyszalylscie w ogole o tym?? http://www.topsuplementy.com/dieta-hollywoodzka/
17 mar 2014 - 07:31
Z tego co wiem to ta dieta choć skuteczna to jest tez bardzo obciążająca dla organizmu. Myślę, że nie warto tak katować ciała. Niewątpliwie białko jest potrzebne w naszej diecie, mięso, ryby, kasze itp. są bardzo potrzebne ale nie należy z niczym przesadzać. Dieta musi być różnorodna. Najlepiej jeść wszystko ale w małych ilościach i oczywiście ćwiczyć. Mi to pomogło zrzucić kilogramy po ciąży, a ciało pozostało jędrne.
06 maj 2014 - 06:17
Ta dieta z tego co wiem bardzo obciąża organizm...Ja stosuje się do zasady wszystko ale po troszku i też dużo schudłam a czuję się przy tym bardzo dobrze. Jem kasze, owoce, warzywa, ryby, chude mięso, pieczywo pełnoziarniste i piję dużo wody. Zdarza mi się skusić na coś słodkiego ale w baaardzo małych ilościach.
27 maj 2014 - 18:17
Szczerze mówiąc ja za bardzo nie lubię wymyślać z różnymi dietami. Najważniejsze, to jeść racjonalnie. Jeżeli jednak kogoś interesuje ta tematyka, to warto też zobaczyć sobie te teksty z zakresu zdrowia i odchudzania. Na pewno będą przydatne, a też można się z nich czegoś nowego dowiedzieć, co okaże się pomocne w procesie utraty wagi.
10 cze 2014 - 07:36
Ja schudłam jak zaczełam się racjonalnie odzywiać 5 małych posiłków dziennie i trochę ruchu
do swojej kuchni dodałam więcej przypraw zwłaszcza z kuchni azjatyckiej polecam tez ryby i warzywa w sezonie oraz
dużo dużo wody.
20 sie 2014 - 06:38
O diecie, która zapoczątkowała wątek nie słyszałam. Też staram się zdrowo odżywiać, jeść pięć posiłków dziennie etc. Słyszałam, że pomocne może też być oczyszczanie jelit z toksyn na samym początku. Jeszcze nigdy tego nie próbowałam i zastanawiam się czy naprawdę warto.
04 lis 2014 - 13:35
Ja słyszałam, że można oczyszczać organizm z toksyn takimi naturalnymi środkami np. takie glony w proszku do rozpuszczania. Ja kupuję takie produkty tylko w sprawdzonych eko sklepach albo aptekach

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-29 06:45 przez jowitkaa27.
13 lis 2014 - 11:25
A ta dieta to jest to samo co dieta dukana? moja koleżanka na dukanie schudła z lekkiej nadwagi do minimalnej zalecanej do jej wzrostu wagi więc się da, jojo też nie było z tym że ona wiecznie na diecie. Najlepsze jest racjonalne odżywianie i ruch, lepszej recepty na odchudzanie nie ma.
14 lis 2014 - 10:44
Dziewczyny myślcie rozsądnie - nie istnieje dieta, po której nie byłoby efektu jojo, jeśli natychmist po jej odstawieniu sięgamy na nowo po tuczące rzeczy. Dieta sama w sobie może i pomoże zrzuć parę kg, ale najważniejsza jest zmiana przyzwyczajeń ... to jest logicznie, że jak się je wszystko, to szybko wróci się do poprzedniej wagi - a okres stabilizacji wagi to min. pół roku, także tyle musiałybyśmy wytrzymać, nim zaczniemy znów jesć normalnie czy się objadać.

Air Optix - moje ulubione soczewki!
06 sie 2016 - 16:40
Wyłącznie białkowe produkty mogą prowadzić do bardzo poważnych zaburzeń w organizmie. Organizm zakwasza się i pojawiają się problemy z nerkami na przykład. Dużo lepiej jest postawić na zbilansowaną, zdrową dietę. Opartą na np. warzywach. Takie np. warzywa po chińsku czy jakieś zapiekanki warzywne są zdrowe i smaczne, a do tego niskokaloryczne.
08 gru 2016 - 10:05
Moim zdaniem każdą dietę najlepiej konsultować ze specjalistą winking smiley Jeśli odchudzacie się i trenujecie, a efektów jakoś brak, to warto zerknąć tutaj: http://www.fit-pro.pl/dieta-dla-sportowca-co-jesc-by-osiagac-lepsze-wyniki-w-sporcie/ - wiele ciekawostek i przyjemnie się czyta smiling smiley
02 sty 2017 - 12:03
Błagam kobiety, włączcie myślenie. Takie wymyśle diety szkodzą zdrowiu. Nie cudujcie tylko jedzcie zdrowe, naturalne produkty, żadnych słodyczy, fastfoodów i żywności przetworzonej, do tego trochę ruchu i regularne posiłki, a będziecie piękne i zdrowe. Pozdrawiam
26 cze 2017 - 15:03
Mój znajomy odchudzał się z Dukanem, teraz ma problem z nerkami.. wszystkie decyzje mają wpływ na nasze zdrowie. Jak będziemy jeść fast foody to pojawią się problemy z sercem, cholesterolem i nadwagą. Jak same białko to wysiądą nam nerki, a jak tylko warzywa to nie dostarczymy odpowiedniej ilości składników odżywczych itd itd. Dlateog najważniejsze jest zachowanie równowagi smiling smiley
20 lip 2017 - 08:01
A czy w białej diecie mogę zjeść np. danie takie jak mozzarella z pomidorami mam taki smak na takie coś, niby jest mozzarella ale pomidor już nie jest biały.
25 lip 2017 - 19:35
A ciekawe czy białe wino można pić podczas takiej diety. Sama mam ochotę się napić. Zerkałam na propozycje na: [wineavenue24.pl] i są bardzo ciekawe może by warto było kupić takie winko.
28 lip 2017 - 07:19
O takiej diecie jeszcze nie słyszałam i nie wiem na ile jest to prawdziwe, skuteczne i zdrowe
08 sie 2017 - 11:56
Witajcie dziewczyny! samodzielna dieta nie wiem czy jest najlepszym pomysłem, należy według mnie wykonywać to pod opieką osoby która się na tym zna. Ja bym na twoim miejscu skorzystała z porad i pomocy kogoś takiego jak dietetyk onlineTo będzie bardzo dobra i rozsądna decyzja . Będziesz miała odpowiednia dietę taką która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego trybu życia.
18 sie 2017 - 08:51
Bez problemu można skuteczną dietę ułożyć samodzielnie. Ja postawiłam na naturalne produkty takie jak owsianka [melvit.pl] ryż czy kasza. W przyszłym tygodniu biorę się również ostro za sport, będę starała się regularnie biegać oraz jeździć na rowerze. Mam nadzieję, że forma za rok będzie gotowa smiling smiley
11 wrz 2017 - 22:57
no ja bym sie sama nie porwala, bo nie znam sie na tym kompletnie. wolalam zlecic to profesjonalistom z [dietqueen.pl] smiling smiley od paru miesiecy na diecie i efekty widoczne golym okiem winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: