NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co jeść aby nie przytyć?

Wysłane przez guess 
Re: Co jeść aby nie przytyć?
23 cze 2017 - 11:01
A musli? - ma mnóstwo zdrowych, wartościowych składników, nie jest przesadnie kaloryczne, ale bardzo pożywne. Oczywiście mam na myśli musli bez kalorycznych, mało wartościowych dodatków. Większość wybiera gotowe mieszanki, ale pomyślcie o skomponowaniu własnych musli, tu [www.mojemusli.pl] widziałam taką możliwość.
26 cze 2017 - 15:01
lidiaa851 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A musli? - ma mnóstwo zdrowych, wartościowych
> składników, nie jest przesadnie kaloryczne, ale
> bardzo pożywne. Oczywiście mam na myśli musli
> bez kalorycznych, mało wartościowych dodatków.
> Większość wybiera gotowe mieszanki, ale
> pomyślcie o skomponowaniu własnych musli, tu
> [www.mojemusli.pl] widziałam taką
> możliwość.

W musli jest więcej cukru niż zdrowych wartości grinning smiley
21 lip 2017 - 07:24
Moim zdaniem zdrowo i mało kalorycznie, ja często tak jem i się sprawdza. Taka zupa zupa krem pomidorowa na pewno będzie Ci smakować a do tego wszystkiego sprawdzać się doskonale w posikach na szybko przyrządzanych.
22 lip 2017 - 18:17
Warzywa i owoce. Najlepiej te o niskiej zawartości węglowodanów! smiling smiley

28 lip 2017 - 07:20
Nie jest ważne, co jeść, ale to ile jeść. Największym problemem jest właśnie to, że je się za dużo. Ja na ten przykład jem wszystko - słodycze, ciasteczka, tłuste potrawy, a chuda jestem jak szczapa. Jak to robię? Jem z umiarem. Po prostu.
30 lip 2017 - 23:07
Jeść z umiarem i uprawiać sport. Jeżeli masz z tym jednak problemy, warto pomyśleć wsparciu w postaci suplementów. Z mojej strony moge polecić suplement berrator który jest najlepszym spalaczem tłuszczu 2017 według fabrykisiły
03 gru 2017 - 14:11
Przede wszystkim dieta, zero cukru kawy i herbaty nie słodź, a ni nie lej do kawy mleka, wiedziałyście,że zaparzona kawa czarna ma 0 kalorii ? Co to oznacza, że pijemy - chudniemy, ja ostatnio zakupiłam sobie kawiarkę[mkfresh.pl] żeby parzyć świetne włoskie espresso smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-03 14:12 przez minionek.
06 gru 2017 - 15:08
To by było super wygodne ale nie wszystko jest takie łatwe na jakie wygląda. Nowe, zdrowe posiłki można zawsze znaleźć za pomocą aplikacji na telefon [tiqdiet.com] . Można tam wyszukać dietetyka, otrzymać wsparcie dietetyczne, a także dostajesz automatyczne powiadomienia przypomną o przestrzeganiu diety. Dla każdego jest wbudowany czat który pomaga Ci być wspieranym i motywowanym przez dietetyka. W aplikacji jest gotowy jadłospis ze wszystkimi zaleceniami, a teraz jeszcze można otrzymywać powiadomienia na smart zegarek. Mega ułatwienie by utrzymać zdrowy tryb życia.
12 gru 2017 - 07:12
No przede wszystkim nic nie zdrowego to jest proste musisz jeść zdrowe potrawy oparte na warzywach i owocach unikać jak najbardziej przetworzonych produktów. Możesz także kupić catering : http://www.ostojacatering.pl/ jest to wygodna opcja i nie będziesz musiała się zastanawiać nad potrawami posiłkami wszystko dostaniesz gotowe.
12 gru 2017 - 13:51
może grejpfruty ? słyszałam że to odchudza.

--
lego duplo
31 sty 2018 - 09:43
Trzeba generalnie się racjonalnie odżywiać. Nie ma jednego, skutecznego sposobu.
13 lut 2018 - 11:45
Jest wiele możliwości na skuteczne odchudzanie, zaczynając od tabletek odchudzających, przechodząc przez diety i kończąc na aktywności fizycznej jak siłownia czy basen.

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-18 07:52 przez Glosikx00.
22 lut 2018 - 10:43
kostki lodu, do woli nawet jak zjesz całe wiadro (zakładając że dasz radę i nie umrzesz z zimna) to nie przytyjesz.
Smacznego!

--
plecaki szkolne
16 mar 2018 - 12:06
Mniej cukru oraz zadbaj o regularności posiłków. To są podstawy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-16 12:07 przez voerasko.
05 kwi 2018 - 22:16
W diecie najważniejsze jest to, żeby znać umiar i wiedzieć, kiedy należy przestać jeść, odpowiednie ilości spożywanych kalorii, oraz gotowe dania są na [prowital.pl] więc warto tam poszukać
19 maj 2018 - 19:27
Mało który portal jest tak dobrze prowadzony jak [www.czerwonypomidor.pl] myślę, że mało która strona może z nim konkurować w kwestii zdrowotnej.
25 maj 2018 - 10:07
powietrze winking smiley jedyny pokarm od którego nie przytyjesz i mówie to całkiem serio. Wszystko co ma jakąkolwiek wartość kaloryczną powoduje że tyjemy. Część tego spalamy, część potrzebujemy do życia a to co jemu za dużo.. no cóż, od tego tyjemy. Czy to będzie liść sałaty czy cukier - to już jest mniej istotne.

--
lego duplo
13 cze 2018 - 06:20
„ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM grinning smiley - ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 100ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

WEJDŹ NA STRONĘ I ZOBACZ SZCZEGÓŁY: [www.igortreneronline.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: