NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

dieta bez diety czyli jak schudnąć przy okazji

Wysłane przez ania95c 
Re: dieta bez diety czyli jak schudnąć przy okazji
02 sty 2018 - 12:03
Zdarzało mi się podczas diety podjadać słiodycze i miałam spore wyrzuty sumienia... Koleżanka radziła, żeby batoniki zastąpić np. koktajlem choco lite avis . To zdrowa alternatywa dla słodyczy, bo zawiera błonnik (zapełnia żołądek, dając uczucie sytości), spirulinę, otręby etc. Smakuje pysznie i nie tuczy grinning smiley
05 sty 2018 - 12:34
Jeśli mogę Wam zaproponować jakiś suplement na odchudzanie, to słyszałam o saszetkach marki diet duet foro . To innowacyjna formuła do rozpuszczenia w wodzie, a skład takich saszetek różni się w zależności od wariantu na dzień i na noc. Koniecznie o tym poczytajcie.
10 sty 2018 - 09:14
Schudnąć można przy okazji, jak się zaczyna po prostu czytać składy kupowanych produktów (i połowę się odkłada z obrzydzeniem na półkę z powrotem), albo właśnie dbając o zdrowie. Dla mnie to najlepszy sposób, bo po prostu lepiej się odżywiam, jem regularnie i mam super sylwetkęsmiling smiley
17 sty 2018 - 10:01
Myślę, że warto poczytać trochę o dietach. Ja zanim zaczęłam stosować dietę, którą sama sobie wymyśliłam, poczytałam trochę na blogu [www.fitnesswomen.pl] . Bardzo mi pomogły te informacje
31 sty 2018 - 19:53
Ja uważam, że warto po prostu ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Popularna jest np. dieta 1000 kalorii: [www.eatzone.pl] . Tak mała ilość kalorii spowoduje, że nasz organizm będzie spalał własną tkankę tłuszczową, ponieważ dostarczymy mu zbyt mało energii go codziennego działania. Odpowiednio skomponowana dieta 1000 kalorii powinna zawierać chude mięso, kasze, ryby, warzywa oraz owoce. Taka dieta będzie jednocześnie odchudzająca i zdrowa dla naszego organizmu.
01 lut 2018 - 15:07
Ja wolę jakieś normalne diety, tzn. dzięki którym nie muszę głodować. Na womenshealth.pl mają dużo tego typu przepisów
25 kwi 2018 - 09:03
Oprócz diety staram się również zwracać uwagę na jakość kupowanego jedzenia. Dlatego zwykle zaopatruje się w sklepie [ekosmaki.com] w ekologiczne produkty do żywienia.
29 kwi 2018 - 21:59
Mój mąż często podsyła mi \"listę dobrych produktów\", o których się dowiaduje z na [menshealth.pl]. Dzięki temu nie spożywam już np. białego pieczywa
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ
KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA
SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA [www.igortreneronline.pl]
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
18 maj 2018 - 15:10
Całę szczęście coraz więcej osób, zaczyna dbać o zdrowie i zwraca na nie większą uwagę, specjalnie dla takich udział powstał portal [lapetit.pl]
19 maj 2018 - 18:33
Informacji możesz też poszukać na blogu [www.czerwonypomidor.pl] i wydaje mi się, że będzie to najszybsza i najbardziej wiarygodna opcja z możliwych
25 maj 2018 - 09:10
Mi mi się udało schudnąć niejako \"przy okazji\" dzięki zmianie nawyków. Poranne śniadanie, przestałam jeść po 19:00, zaczęłam pic dużo wody z cytryną i zastępować przękaski owocami i warzywami. Udało mi się zwiększyć udział owoców i warzyw w diecie, dzięki wyciskarce wolnoobrotowej MUKE, która pozwala przyrządzić pyszne soki i koktajle. Pionowa Muke jest prostokątna, więc nie zajmuje wiele miejsca i jako jedyna wyciskarka na rynku pozwala się złożyć do szafki kuchennej. Warto wspomnieć też o tym, że im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Wyciskarka Muke ma 30 na minutę, czyli najmniej obrotów na rynku... Wielu producentów sprzedaje sita w wysokiej cenie (powyżej 240 zł za sztukę). Muke ma najniższe ceny sit względem konkurencji (100zł).
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: