NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zdrowe odzywianie się w firmie

Wysłane przez Eliza32 
zdrowe odzywianie się w firmie
04 sie 2017 - 14:13
Witam! Chciałabym zamowic do firmy dostawe owoców do firm warszawa myślicie że to fajny pomysł ? w taki sposób zachęcę może pracowników do spożywania owoców częściej. Jak uważacie ?
Re: zdrowe odzywianie się w firmie
20 kwi 2018 - 06:33
Na pewno zachęcą pracowników do spożywania owoców bo wszystko co darmowe zachęca tongue sticking out smiley ale czy to jest dobre? to nie wiem musisz sprawdzić.


--
plecaki szkolne
Re: zdrowe odzywianie się w firmie
25 kwi 2018 - 18:25
Ale czy to na pewno dobry dostawca? Oferowane produkty są zdrowe? To, że będą to owoce czy warzywa nie znaczy, że bedą zdrowe. Poczytaj trochę o dodatkach do żywnosci i zaczniesz powątpiewać czy to na pewno będzie \"zdrowe jedzenie w firmie\".
Re: zdrowe odzywianie się w firmie
18 maj 2018 - 15:03
Od pewnego czasu widzę, że ludzie są mało doinformowani w sprawie chorób, co ani trochę nie jest dobre, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś konkretnego o chorobach, to zaglądaj na bloga [lapetit.pl]
Re: zdrowe odzywianie się w firmie
19 maj 2018 - 18:41
Najprzydatniejsze rady odnośnie zdrowia i chorób udostępniane są za darmo na blogu o medycynie [www.empatyczni.pl] znajdują się tam nie tylko informacje o chorobach, ale też techniki ich leczenia
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: