NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

dieta od dietetyka

Wysłane przez Eliza32 
dieta od dietetyka
23 maj 2017 - 17:17
Witajcie dziewczyny! Zaczęłam ćwiczyć i ostro zabrałam się za siebie w końcu o zdrowie trzeba dbać . Zastanawiam się skonsultowaniem się z Dietetykiem i ułożeniem diety odpowiednio zbilansowanej od kogoś kto się na tym zna. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii korzystaliście z takiej pomocy ? Ja słyszałam same super opinie , dziewczyny sobie chwalą, dzięki temu mają większą motywację i ktoś ich kontroluje

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-23 17:20 przez Eliza32.
Re: dieta od dietetyka
04 gru 2017 - 12:48
Lepiej do dietetyka niż układać dietę samemu, wiec coś o tym jak córka się odchudzała na własną rękę i nabawiła się anemii, że wyjść z łóżka nei umiała taka słaba była... Teraz w miarę dobrze się czuje bo cały czas stosuje dicofer junior, który jej naprawdę pomógł smiling smiley
19 gru 2017 - 09:21
Myślę, że śmiało możecie odwiedzić stronę http://zadbajoswojezdrowie.pl/dieta-makrobiotyczna/ i poczytać trochę o tej diecie. Jest to dieta typowo warzywno-owocowa. Wykluczamy produkty w formie przetworzonej. Dzięki temu oczyścicie organizm i zrzucicie zbędne kilogramy.
04 sty 2018 - 23:00
myslalam kiedys o dietetyku ale w koncu postawilam na tym ze poczytam o odchudzaniu, zastosuje blonnik i cwiczenia.. niestety przesadzilam troche z blonnikiem i musialam brac dicopeg 10g by zniwelowac zaparcia jakich dostalam.. teraz mysle o tym co robie i jem i jestem szczesliwa
17 sty 2018 - 10:08
Warto też sobie poczytać blogi, na których jest opisane jak jeść zdrowo. Sama z takich stron korzystam jedna z nich to strona własnie o zdrowym żywieniu, jest ona bardzo pomocna. Sami zobaczcie [www.fitnesswomen.pl]
20 kwi 2018 - 06:30
fajne są takie diety ale niestety albo bywają monotonne albo wymagają mnóstwo pracy i pieniędzy.

--
plecaki szkolne
29 kwi 2018 - 21:58
Ja wolę być na diecie na własną rękę, tzn. często siedzę na stronach pokroju womenshealth.pl i tam szukam inspiracji
10 maj 2018 - 12:29
Jeśli chce się zdrowo schudnąć to należy wybrać się do dietetyka. Sama się odchudzałam wielokrotnie, ale zaraz po osiągnięciu zamierzonego wyniku wracałam do złych nawyków i dodatkowe kilogramy pojawiały się bardzo szybko. Z dietetykiem można nauczyć się zdrowo, racjonalnie odżywiać, nie na chwilę, a na całe życie. Tylko w ten sposób można utrzymać dobrą sylwetkę, zdrowie przez długi czas, bez wyrzeczeń. Trzy miesiące temu poszłam do gabinetu Projekt Zdrowie i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Jestem pod opieką Pani dietetyk, czuję się świetnie i fizycznie i psychicznie. Schudłam 8 kg, a centymetrów ubyło mi sporo, kupuję teraz ubrania znacznie mniejsze. Otrzymałam nie tylko dietę, ale też wsparcie, dlatego polecam każdemu. To połączenie, które motywuje do działania. Oczywiście trzeba mieć też dużo siły w sobie, szczególnie na samym początku, ale wszystko jest do zrobienia.
10 maj 2018 - 19:10
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA [www.igortreneronline.pl]
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
12 maj 2018 - 17:33
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA [www.igortreneronline.pl]
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
18 maj 2018 - 13:28
Dlatego ja radzę w razie problemów wchodzić na [www.maleacieszy.pl] która zajmuje się chorobami i robią to bardzo dobrze, artykuły są przemyślane i na temat większości chorób.
19 maj 2018 - 19:02
Nic prostszego jak wejść na [www.czerwonypomidor.pl] i tam poszukać jakichś informacji na ten temat to mały polski blog o tematyce zdrowotnej, ale cały czas fajnie się rozwija i myślę, że szybko urośnie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: