NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Tłumacze

Wysłane przez pati88 
Tłumacze
20 cze 2016 - 09:59
Cześć, rozglądam się za firmą, która byłaby w stanie dobrze i sprawnie przetłumaczyć plik dokumentów z języka rosyjskiego na polski. Znalazłam do tej pory tylko takich tłumaczy: [rulang.pl]. Nie mam żadnej wiedzy dotyczącej cen za tłumaczenia na warszawskim rynku, ale może któraś z Was już to kiedyś zlecała i coś może polecić smiling smiley, jak negocjować, żeby wyszło tanio?
Re: Tłumacze
27 sie 2016 - 12:32
Z rosyjskiego niestety nie pomogę, co innego z niemieckiego smiling smiley Planuję założyć własną firmę, będzie to właśnie agencja tłumaczeń. Mam nadzieję, że będzie na tyle zleceń, żeby się utrzymać, bo konkurencja na rynku jest niestety spora.
18 pa 2016 - 05:50
Z tłumaczami nie bardzo miałam styczności, ale biur zajmujących się tłumaczeniami na różne języki jest wiele, więc znalezienie takiego nie powinno być większym problemem. Z tego co się orientuje, moja znajoma niekoniecznie z rosyjskiego, ale korzysta z pomocy tłumaczenia technicznego z tego biura tłumaczeń: besttext.pl/techniczne_tlumaczenie_instrukcji_obslugi_z_obrobka_grafiki,1489 i mają tam dosyć szeroką ofertę odnoszącą się do wielu różnych dziedzin.
18 lip 2017 - 12:09
Ja z racji tego, że miałam styczność z rosyjskim, nie raz potrzebowałam sprawdzonego translatora. Tłumaczenia rosyjskiego zawsze robili mi [www.nsgroup.info]. Mogę poręczyć za nich.
21 lip 2017 - 06:13
Dobry tłumacz to podstawa, dlatego najlepiej by było zgłosić się do sprawdzonego biura tłumaczeń
06 lis 2017 - 12:43
Jak chcę przetłumaczyć z angielskiego na polski czy z polskiego na angielski online, wybieram raczej biura (zwłaszcza w przypadku dokumentów).
07 lis 2017 - 15:03
A jaki koszt za 1000 znaków?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 15:05 przez candi12.
12 gru 2017 - 14:29
W

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 14:33 przez teresa15.
12 gru 2017 - 14:30
W

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 14:32 przez teresa15.
12 gru 2017 - 14:31
W Warszawie biuro tłumaczeń Przekład jest ok. Ceny oferują w przedziałe od 32 do 38zł (w tym gratisowe formatowanie i język specjalistyczny), wycenę robią w 10 minut smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: