NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Alimenty

Wysłane przez pati88 
Alimenty
21 kwi 2016 - 07:54
Chyba nie było tutaj jeszcze takiego tematu, a bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś o dobrych prawnikach zajmujących się alimentami w Warszawie. Natknęłam się na kancelarię Zubrzycka-Zięba w ciągu ostatnich dni nawet kilka razy - [www.kancelaria-prawnicy.pl] - pytam w różnych miejscach o opinię na temat tej kancelarii, może i tutaj są jakieś osoby, które mają jakieś pozytywne opinie oraz uwagi?
Re: Alimenty
25 kwi 2016 - 14:24
Witam.
Nie znam tej kancelarii, ale w Warszawie jest jeszcze taka [www.kancelariarodzinnawarszawa.pl] tutaj adwokaci specjalizują się w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także spadkowego, co daje gwarancje profesjonalnego podejścia do klienta.
04 cze 2016 - 15:26
Często tatusiowie, bo oni sa obarczeni obowiązkiem alimentacyjnym najczęściej, ukrywają swoje majątki, dochody i stan posiadania, by płacić jak najmniej albo wcale. Dlatego jeśli Was stać to zdecydowanie warto wynająć prywatnego detektywa zajmującego się poszukiwaniem majątku (Lampart ma takie usługi w ofercie [www.lampart.co] ) by przed sądem złożyć dowody potwierdzające stan faktyczny i wywalczyć wyższe alimenty, czy te wspomóc np. komornika, by skutecznie dochodził należności.
30 wrz 2016 - 14:19
ja dostawałam alimenty od ojca i pamiętam, że miała z tym sporo problemów.
14 pa 2016 - 13:26
No to ja od siebie dorzucam [www.rozwod-warszawa.pl] i Pana Budrewicza. Niezastąpiony przy sprawach rozwodowych smiling smiley Rzetelna osoba, doświadczona i zawsze po Twojej stronie winking smiley
15 pa 2016 - 11:13
Sprawy alimentacyjne można zlecić też prawnikom z portalu [www.lexagit.pl] W dowolnym czasie udzielą porady w systemie on-line . Nawet mają na stronie artykuł w którym wyjaśniają obowiązujące przepisy związane z alimentami i wskazówki jak napisać pozew. Warto poczytać.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-15 12:00 przez miki.
16 gru 2016 - 22:04
Jeśli mam polecić kogoś sprawdzonego to zdecydowanie tę kancelarię http://kancelaria-kopko.pl/jak-odrzucic-spadek-w-imieniu-maloletniego/ . Siostra korzystała z jej usług w sprawie spadku, ale zakres praktyki jest zdecydowanie szerszy. Siostra była zadowolona ze współpracy, wiele nie zapłaciła, a sprawę udało się szybko zakończyć

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-16 22:05 przez guess.
13 sty 2017 - 13:16
Czy jeszcze szukasz tego adwokata ? Mój kolego miał jakis problem i bez problemu rozwiązane.
Adwokat porady internetowe
15 mar 2017 - 12:32
Szkoda, że nie każdy je płaci ;/
03 kwi 2017 - 13:23
Starając się o alimenty należy zgłosić się do adwokata, nie do prawnika - adwokat ma większe uprawnienia (może np. reprezentować nas w sądzie) i obowiązuje go tajemnica zawodowa, prawnika już nie. Wybierając adwokata sprawdźcie, czy ma jakieś doświadczenie w prawie rodzinnym - w Katowicach w takich sprawach specjalizuje się adwokat katowice prawo rodzinne
08 cze 2017 - 07:10
Dobrze jest wiedzieć takie rzeczy, bo widać nie wszyscy zdają sobie sprawę z takich różnic
11 cze 2017 - 18:45
16 pa 2017 - 08:15
Ja otrzymałam pomoc od [www.kancelariaadwokackaplock.pl] U mnie tylko dzięki tej pomocy prawnej wszystko dobrze się skończyło
14 lis 2017 - 14:45
A słyszeliście o umowach alimentacyjnych? Możecie zajrzeć sobie do http://www.kancelaria-notarialna.net/alimenty/ jeśli interesuje was ten temat. Piszą tam, że umowa alimentacyjna w wielu przypadkach może być korzystniejszą opcją niż kierowanie sprawy do sądu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: