NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Biuro rachunkowe

Wysłane przez granuleczka 
Biuro rachunkowe
27 lut 2014 - 10:25
Hej,
Musze wybrać dobry outsourcing księgowy warszawa . Chce żeby zajęli się moim finansami w firmie i rachunkowością. Niedawno zrezygnowałam z usług innej, niekompetentnej firmy i dlatego muszę szybko znaleźć jakąś dobrą. Jakie firmy polecacie?
Re: Biuro rachunkowe
28 lut 2014 - 15:21
A wytłumaczą może jak wypełnić pit 38? Przydałby mi się pomoc :/
04 mar 2014 - 16:54
Ja polecam Ekkom [www.ekkom.com.pl] zdecydowanie! Najlepsze biuro rachunkowe z Wrocławia. Możliwość fachowej pomocy i profesjonalnego prowadzenia spraw. Dla mojej małej firmy są w sam raz. smiling smiley
01 kwi 2014 - 22:46
Ja z kolei kłaniam się ze Szczecina. Może to zobacz, ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona
01 kwi 2014 - 22:48
o ja gapa, zapomniałam napisać, gdzi sie to biuro znajduje...zobacz tu masz link: [www.omnibusbp.pl]
09 kwi 2014 - 10:01
Gdyby ktoś szukał takiego biura na Śląsku to ja mogę polecić Śląskie Centrum Finansowe mieszczące się w Katowicach ;-) Są naprawdę świetni! Pracujące tam osoby to profesjonaliści w swoich dziedzinach - i co najważniejsze ich kontakt z klientem przebiega naprawdę szybko. Gdybym jeszcze raz miała wybierać biuro rachunkowe, to na pewno postawiłabym na nich :-) Jak na razie rekomenduję ich wszystkim znajomym - szczególnie, że dla nowych klientów przez pierwsze trzy miesiące mają 20 % rabat. Na dodatek specjalną ofertę mają także indywidualne praktyki lekarskie - tylko 99 zł miesięcznie.
02 maj 2014 - 06:26
Widzę, że wątek się rozwinął i to także na inne miasta - super, ponieważ sama w Warszawie nie mieszkam a znalazłam tu jedną propozycję w sam raz dla mnie.
07 lis 2015 - 01:20
Dobre biuro rachunkowe w Warszawie mieści się na Ursynowie. To [www.accout.eu] - bardzo kompetentni i sumienni ludzie tam pracują. Nie trzeba się martwić księgowością. A wszystko i tak właściwie się załatwia online.
04 lut 2016 - 12:29
Dobrze mieś takie sprawdzone biuro, w końcu tu chodzi o nasze finanse. Mnie siostra poleciła księgowość Mikołów Jasta, od kilku już lat korzysta z ich usług.
02 mar 2016 - 13:15
W dzisiejszych czasach to ze świecą szukać zawodowej księgowej która wszystkiego dopilnuje i zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Poza tym, rynek i jego zapotrzebowania zmieniają się co chwilę i trzeba do ich odpowiednio dostosować firmę. A wiadomo, że za takimi zmianami ciężko nadążyć. Dlatego warto pomyśleć o opcji doradztwa biznesowego dla firmy bo taki doradca będzie na bieżąco śledził takie zmiany i doradzała jak dostosować do nich swoją firmę. Dlatego polecam artykuł dotyczący rozwijania firmy z doradcą biznesowym na kochamczytac.pl żeby poznać szerzej, jakie płyną z tego zalety.
27 kwi 2016 - 15:10
Dla małych i średnich przedsiebiorstw myslę, że wystarczy sprawdzone, dobre biuro rachunkowe. Księgowa na etacie to dodatkowe koszty. Znajomi wykorzystuja wiele mozliwości korzystając z takiego biura. Byc może zaleta jest oprogramowanie [mojebiuro24.pl] z którego korzysta to biuro - ma stały dostep do dokumentacji firmy online, prosty kontakt i żadnych problemów z rozliczeniami. Wasze biura korzystaja z takich opcji?
06 lip 2016 - 08:25
Ja prowadząc swoją działalność gospodarczą w Warszawie, korzystam z usług firmy z Legionowa [balancesheet.pl]
Z swoich uwag mogę dodać, że bardzo ważna przy wyborze opcji biura rachunkowego jest ich działalność np. w skali doradztwa rachunkowego, finansowego czy nawet prawnego. Sama księgowość to moim zdaniem dziś za mało. Trzeba szukać takich firm, które znają rynek finansowy także pod kontem pozyskiwania Unijnych środków, czy zdobywania zaplecza np. związanego z dofinansowaniami do działalności gospodarczej.
19 lip 2016 - 11:26
Jeśli ktoś się z kolei rozgląda za tego rodzaju biurem we Wrocławiu, to mogę polecić Tax Expert pani Anny Radwan. Proszę bardzo, tu się możecie zapoznać z zakresem usług tego biura: [taxexpert.com.pl] - jak widzicie kompleksowa obsługa klienta smiling smiley
No i nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś był niezadowolony.
05 pa 2016 - 12:12
Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie dla firmy, w szczególności dużej. Ostatnio czytałam o biurze rachunkowym na blogstyle ponieważ właśnie takiego biura poszukiwaliśmy. I to był dobry wybór, jesteśmy zadowoleni.
17 lis 2016 - 11:55
Zdecydowanie ! Dla dużej firmy jest to dobre wyjście, no chyba, że wolą stworzyć sobie swój własny dział księgowy. A jeśli firma jest mała to można nawet samemu wszystko policzyć, korzystając jedynie z takich kalkulatorów online jak [poradnikprzedsiebiorcy.pl] smiling smiley
07 sty 2017 - 14:56
Zlecenie księgowości biuru rachunkowemu jest z pewnością bardziej opłacalne, niż zatrudnienie księgowej, ale jeszcze bardziej opłacalne jest prowadzenie księgowości samodzielnie - oczywiście w przypadku większych firm takie rozwiązanie odpada, ale w mniejszych warto to rozważyć. Przy samodzielnym prowadzeniu księgowości pomocne są takie narzędzia jak na [wfirma.pl] - znacznie wszystko ułatwiają, w tym wystawianie faktur.
09 sty 2017 - 17:55
Ja niedawno zmieniłam program do faktur na [afaktury.pl] . Jestem bardzo zadowolona, bo jest prosty w obsłudze i ma więcej przydatnych funkcji. Od wystawienia, po monitoring i windykację faktur. Bardzo ułatwia prowadzenie firmy.
12 sty 2017 - 13:12
Takich usług warto również szukać w Internecie. Tam jest w czym wybierać. Przejrzyjcie sobie tę stronę: http://sprzedajemy.pl/uslugi/finanse-i-ubezpieczenia, a na pewno znajdziecie. To bezpłatny portal ogłoszeniowy. Jeśli prowadzicie firmę usługową, to możecie promować tam swoją ofertę.
13 sty 2017 - 09:50
Ja tam wole chodzić po biurach.

13 lut 2017 - 08:42
gruszka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gdyby ktoś szukał takiego biura na Śląsku to
> ja mogę polecić Śląskie Centrum Finansowe
> mieszczące się w Katowicach ;-) Są naprawdę
> świetni! Pracujące tam osoby to profesjonaliści
> w swoich dziedzinach - i co najważniejsze ich
> kontakt z klientem przebiega naprawdę szybko.
> Gdybym jeszcze raz miała wybierać biuro
> rachunkowe, to na pewno postawiłabym na nich :-)
> Jak na razie rekomenduję ich wszystkim znajomym -
> szczególnie, że dla nowych klientów przez
> pierwsze trzy miesiące mają 20 % rabat. Na
> dodatek specjalną ofertę mają także
> indywidualne praktyki lekarskie - tylko 99 zł
> miesięcznie.

Wiele usług z Katowic można znaleźć też tutaj: [sprzedajemy.pl] , ja często także kupuję i sprzedaję tam różne akcesoria, ale zdarza mi się także poszukiwać usług.
02 cze 2017 - 20:16
Gdynia i okolice ma świetnych specjalistów w biurze [www.ksiegowygdynia.pl] - zajmą się prowadzeniem ksiąg i spraw pracowniczych na wysokim poziomie
08 cze 2017 - 07:00
Wybierając biuro rachunkowe najlepiej jest kierować się opiniami oraz ofertami, jakie może nam zaoferować, każdy przecież może potrzebować czego innego. Jeżeli nie wiemy gdzie i czego szukać, to warto poczytać https://tekstodajnia.pl/ksiegowosc-na-slasku-znane-biura-rachunkowe-w-slaskiem/, oraz wiele innych podobnych artykułów, którze mogą przybliżyć bardziej kwestię biur rachunkowych.
11 cze 2017 - 13:52
No praktyczne każda firma zleca teraz pełna księgowość lublin by móc zająć się swoimi sprawami i kręceniem biznesu, a nie papierami, których naprawdę czasem jest zwyczajnie mnóstwo. Plus zmiany w prawie.
16 wrz 2017 - 18:18
A może przetestujcie sobie narzędzia z [wfirma.pl] ? Słyszałam o nich wiele dobrego i na początku działalności to nie tylko wsparcie profesjonalnych księgowych czy prawnika ale przede wszystkim cena zdecydowanie niższa niż w biurze rachunkowym. Spokojnie można sobie poradzić z rozliczeniem firmy, nawet jeśli chodzi o kadry i płace.
18 wrz 2017 - 13:25
A jeśli myślicie o otwarciu swojego biura rachunkowego, to trzeba je jakoś urządzić. Najlepiej żeby nie było nudne, żeby było zapamiętywalne, niepowtarzalne. Estetyka jest ważna. Kładąc tematyczną fototapetę na ścianę można nadać wnętrzu nieprzeciętny charakter. Zajrzyjcie do sklepu [wowstore.pl] , mają tak ogromny wybór wzorów fototapet ( i nie tylko), że na pewno każdy coś dla siebie znajdzie.
19 wrz 2017 - 15:23
Jakoś nie mam zaufania do programów online. Jak dla mnie istnieje zbyt duże ryzyko popełnienia błędu. Korzystam z usług księgowej z Lublina i zdecydowanie wolę ten sposób prowadzenia księgowości.
24 pa 2017 - 10:42
Wiem , ale najlepszym biurem w Warszawie jest [www.rachunkowosc-weryfikacja.com.pl]
30 pa 2017 - 12:00
Hm, widzę, że sporo osób korzysta z outsourcingu smiling smiley
Ja też od pewnego czasu zaczęłam korzystać z księgowości zewnętrznej, ale przyznam szczerze, że wcześniej sama starałam się zadbać o księgowości i bywało różnie. A od kiedy współpracuję z biurem Rendor z Warszawy [biurorachunkowe-rendor.pl] obsługa kadr i płac już mnie nie dotyczy grinning smiley smiling smiley
30 pa 2017 - 16:29
Wiesz co tez polecam księgowość internetową. Szybka, tania, wygodna. Sama o niej myślę i chyba skorzystam z [wfirma.pl] Bo to się nie ma co czarować jest to tańsze niż księgowa. A więc sama nad tym myślę. Przynajmniej chce spróbować.
31 pa 2017 - 11:16
Zanim wybierzesz jakiekolwiek biuro rachunkowe, przejdź na stronę [kalkulatordlafirm.pl] i sprawdź, jakie są orientacyjne ceny wynajmu biura rachunkowego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: