NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Mieszkanie w Warszawie

Wysłane przez Bohema 
Mieszkanie w Warszawie
03 mar 2016 - 20:16
Witam,

Jeśli chcecie szybko znaleźć fajne mieszkanie w Warszawie, lub sprzedać mieszkanie w dobrej cenie, polecam zwrócić się do specjalistów z agencji nieruchomości [www.mieszkanie24.com] , na stronie można przejrzeć ich bazę, ale polecam też kontakt bezpośredni, telefoniczny na 22 403 44 33 smiling smiley
Re: Mieszkanie w Warszawie
09 mar 2016 - 09:37
Czy znajdują też mieszkania do wynajmu czy tylko do kupna?
10 mar 2016 - 17:17
kiedys mieszkalam na Zoliborzu. Super okolica, jakby ktos kiedys nie mogl sie zdecydowac na ktoras z dzielnic, to proponuje wlasnie ta. Ma ona swoje plusy. Przede wszystkim jest w miare spokojnie, a jak na Warszawe to naprawde spory rarytas. No i jeszcze jedna sprawa. Wszedzie sie mozna bardzo szybko dostac.
15 kwi 2016 - 09:00
Nie mieszkałam nigdy na Żoliborzu ale jest bardzo ładny, szczególnie latem. Jeśli ktoś preferuje cisze i spokój to niech zamieszka wlasnie tam.
10 maj 2016 - 16:42
A moze spojrz na oferte dewelopera z Warszawy: [www.redpark.pl] i moze wybierzesz cos dla siebie? W Wawie ciagle cos sie buduje w roznych lokalizacjach - jest wiec w czym wybierac i to smialo.
25 maj 2016 - 13:06
Niedługo się wprowadzamy. Firma Unistop namaluje linie na jezdni i wszystko będzie gotowe. Nie możemy się już doczekać.
05 sie 2016 - 19:08
Warto pomyśleć o dobrym zarządcy nieruchomości. Mimo wielu opinii na ten temat to jednak bardzo się przydaje. Poczytaj po co w ogóle jest potrzebny zarządca na stronie jednego z lepszych w stolicy [edyl.pl]- mnie przekonuje.
23 sie 2016 - 10:44
Jak szukacie mieszkania to zwracajcie uwagę na wentylację. Wentylacja w domu jest bardzo ważna a często pomijana. Zawsze można zastosować rekuperator i rozwiąże też problem. W kamienicach sprawa ma się chyba najgorzej.
30 sie 2016 - 10:36
My zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do innego miasta i w przyszłym roku odbieramy mieszkania bydgoszcz. Nie mogę się doczekać urządzania pokoi. smiling smiley
28 wrz 2016 - 09:57
Witam! smiling smiley W Warszawie nie jest trudno o znalezienie mieszkania. Jednak trudno znaleźć coś naprawdę na wysokim poziomie. Obecnie powstają prestiżowe apartamenty powiśle - elewacja cała w szkle, która pozwala obserwować okolicę i piękną Wisłę. Parking strzeżony oraz bardzo miła obsługa, która opiekuje się mieszkańcami.
05 pa 2016 - 16:26
Kupiłam niedawno mieszkanie w Warszawie. Ogólny stan jest dobry, ale chyba będę musiała wymienić podłogę w salonie, bo nie wygląda dobrze. Chyba najlepiej położyć panele? Są sprawdzone i ładnie wyglądają, tu znalazłam panele w dość atrakcyjnej cenie [www.obi.pl]. Co doradzicie?
11 pa 2016 - 08:53
Ja aktualnie nie planuje zakupu nowego mieszkania ale mogę wam polecić fajne mieszkania na ulicy Lazurowej w Warszawie [ncinvestment.pl] Jest to niedaleko planowej stacji metra w dzielnicy Bemowo. Fajne miejsce dla rodzin, możecie już rezerwować swoje wymarzone cztery ściany. Jeśli chcecie poznać więcej informacji odwiedźcie ich stronę.
26 pa 2016 - 10:28
Moja znajoma ostatnio miała okazję kupić mieszkanie w Warszawie smiling smiley I jest zachwycona. teraz robi generalny remont. Jest w takcie szukania dodatków i dekoracji do mieszkania. Ostatnio trafiła na www.ardeko.pl i jest bardzo zadowolona, bo zaproponowano jej ciekawe rozwiązania smiling smiley Ciekawa jestem jak mieszkanie będzie wyglądało już skończone!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 10:29 przez iguana.
05 lis 2016 - 12:49
Trwa mieszkania lublin sprzedaż wyjdzie taniej. A miasto bardzo ciekawe, i bardzo pro rozwojowe, szczególnie teraz, więc warto tu rozpuścić swoje skrzydła.
13 gru 2016 - 20:18
Najlepiej kupując mieszkanie, zabrać ze sobą specjalistę, który sprawdzi, czy wszystko w mieszkaniu zgadza się ze stanem podanym w dokumentach. Jak odbiera się samemu, to później są przykre niespodzianki i wydatki na remont. W Warszawie polecam firmę: [www.przeglady-budowlane24.pl] . Solidnie i konkurencyjne ceny.
20 gru 2016 - 12:11
Ja szukam w Krakowie jak by ktoś coś miał w dobrej cenie.
Choć przyglądam się inwestycji dewelopera BUDREM na ul. Cystersów chyba umówię się na oglądanie mieszkania.
28 gru 2016 - 15:51
Tutaj też znalazłem mega ofertę ! Jeśli szukacie dobrego wyposażenia kuchni czy ogólnie swojego domu to może zainteresują was wyśmienitej jakości lampy francuskie najwyższych lotów. Sami zobaczcie na ofertę sklepu internetowego Indigo Decor w której znajdziecie takowe świetnej jakości oświetlenie !
29 gru 2016 - 17:55
Jak szukacie mieszkania, to pamiętajcie o mdm, co prawda w warszawie ciężko znaleźć w dobrej lokalizacji, tu można zerknąć na limity cenowe: [mdmprogram.com], ale 20-30 tysięcy złotych piechotą nie chodzi, a dopłata się zawsze przyda, choćby na miejsce parkingowe albo wykończenie mieszkania.
08 sty 2017 - 21:27
A tutaj mozesz sprawdzić aktualne oferty na nowe mieszkania na sprzedaż rzeszów miasto się rozwija. WIęc coraz więcej osób wybiera właśnie Rzeszów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 11:31 przez szogun.
07 sie 2017 - 07:26
zuzia.gola Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Warto pomyśleć o dobrym zarządcy
> nieruchomości. Mimo wielu opinii na ten temat to
> jednak bardzo się przydaje. Poczytaj po co w
> ogóle jest potrzebny zarządca na stronie jednego
> z lepszych w stolicy edyl.pl mnie przekonuje.

Tutaj masz rację w 100 procentach. Odpowiedni zarządca nieruchomości to podstawa. Jeśli zarządca jest niekompetentny potrafi uprzykrzyć życie i to bardzo. U nas nie obeszło się bez zmiany, gdyż wcześniejszy w ogóle nie ogarniał tematu. Zmieniliśmy go na polecaną w Warszawie firmę LemmonHouse, która ma b.duże doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Teraz problemu z administrowaniem budynku nie ma żadnego.
08 sie 2017 - 13:19
Ja sobie weszłam na [pcd-polska.pl] i też znalazłam super oferty
17 sie 2017 - 10:10
Szukacie mieszkań w Warszawie? Na [nexity.pl] udało mi się znaleźć dosyć ciekawą ofertę. Według mnie są to naprawdę bardzo ciekawe mieszkania w dogodnej lokalizacji, a o samym inwestorze można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Sprawdźcie, a być może i wam się takie mieszkania spodobają.
17 sie 2017 - 12:35
Ja znalazłam przez stronkę z ogłoszeniami. A przejrzałam wszystkie chyba. I tak część się powtarza XD Jest tego sporo. No ale ja szukałam pod wynajem...

Żyj ostro, umrzyj młodo, niech zwłoki wyglądają dobrze grinning smiley
04 wrz 2017 - 19:11
Dla mnie szukanie mieszkania poprzez ogłoszenia to był koszmar, ile ja czasu na to straciłam... umawianie się, potem jeżdżenie, oglądanie ... a ile razy ktoś się nie pojawił, albo oferta na portalu nie zgadzała się z rzeczywistością... Byłam tym naprawdę zmęczona dlatego w ostateczności poprosiłam o pomoc agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego. Cieszę się z tej decyzji, bo pan Jaworski to kompetentny człowiek i uczciwy - czułam, że zależy mu bym była zadowolona, a nie że chce mnie naciągnąć na pieniądze. Ostatecznie kupiłam mieszkanie w Wilanowie, w spokojnej okolicy z widokiem na park smiling smiley
08 wrz 2017 - 14:55
A ja przejrzałam oferty deweloperów na Woli bo tylko tą dzielnicę biorę pod uwagę i szybko wybrałam osiedle dla siebie, najlepiej się prezentują Nowe Odolany, fajnie zlokalizowane, obok parków, na samym osiedlu też ma być duże zieleni i miejsca do rekreacji, jest też doskonała komunikacja do centrum i co dla mnie ważne mam z osiedla 15 min na piechotkę do pracy smiling smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 14:57 przez malinowa33.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: