NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

szkolenie

Wysłane przez margo903 
szkolenie
09 sty 2016 - 17:33
Czy wybiera sie ktos moze na najbiższe szkolenie detektywistyczne [zostandetektywem.pl] ? Zawsze to w kilka osób raźniej by było smiling smiley
Re: szkolenie
04 lut 2016 - 12:33
O, to byłby fajny zawód smiling smiley
Re: szkolenie
12 pa 2016 - 11:13
Szkolenie detektywistyczne? No nie jestem co do tego przekonana, ale jak ktoś chce i mu się to podoba... A co do kwestii szkoleń samych w sobie, to ciągły rozwój powinien być na pierwszym miejscu, zwłaszcza gdy już się pracuje czy ma się własną firmę. Na przykład takie szkolenia komunikacji zarządzania zespołem mogłyby być bardzo przydatne i znacząco poprawić działania firmy oraz rzecz jasna uzupełnić i poszerzyć nasze własne umiejętności w tym zakresie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 11:13 przez hepski.
Re: szkolenie
27 lis 2016 - 11:48
Szkolenie to bardzo przydatna rzecz. Zawsze to sposób na dobycie nowych umiejętności i wiedzy, którą można w przyszłości wykorzystać. W zależność od branży w której się pracuje, można wybrać odpowiednie szkolenie. Bardzo fajną opcją, zwłaszcza dla firm jest outsourcing bhp dzięki czemu każde przedsiębiorstwo ma zapewnioną fachową opiekę w tym zakresie. Można o tym przeczytać tutaj http://faar.pl/outsourcing-bhp-co-to-jest-z-czego-sie-sklada/ i wybrać odpowiednią dla siebie opcję.
Re: szkolenie
23 sty 2017 - 17:44
Na detektywa się nie nadaję, za to postanowiłam w tym roku poprawić mój angielski i zapisałam się do szkoły językowej [www.warszawa.lincoln.edu.pl] . Boję się, czy dam radę z czasem i ze zdolnościami. Ale słyszałam, że dobrze uczą, więc może i ja zrobię postępy.
Re: szkolenie
21 mar 2017 - 09:05
Moim zdaniem warto uczestniczyć w kursach, dzięki którym można zdobyć konkretne kwalifikacje. Możecie zobaczyć szkolenia UDT, które przeprowadza firma GD Partners: http://gdbhp.pl/kursy-szkolenia/kursy-udt/. Słyszałam, że mogą pochwalić się wysoką zdawalnością wśród swoich kursantów.
Re: szkolenie
31 maj 2017 - 08:36
Zależy, jaka tematyka szkoleń interesuje Twoich pracowników. Firma Gamma ma w swojej ofercie kursy z efektywności osobistej. Teraz w czerwcu podejmowane będą tematy np. przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu czy sztuki wystąpień publicznych.
Re: szkolenie
03 cze 2017 - 08:28
Warto się szkolić, ale za szkolenie powinien płacić pracodawca - to on w końcu na tym najbardziej zyskuje. Ważny jest jednak wybór odpowiednio szkolenia, takiego, które może przynieść jakieś efekty, a więc profesjonalnego, z dziedziny przydatnej w aktualnej pracy. Pomyślcie o szkoleniu z obsługi kadrowo-płacowej, organizują takich sporo w SEKA, tu [www.seka.pl] jest o nich więcej.
Re: szkolenie
18 lip 2017 - 06:38
Szkolenie to nieraz podstawa, zwłaszcza jeśli chodzi o szkolenie BHP. Jeśli macie firmę, popatrzcie tu: [gdbhp.pl] , warto postawić na profesjonalna firmę szkolącą, bo to gwarantuje bezpieczeństwo pracownikom, a szefom działanie zgodne z Kodeksem Pracy.
Re: szkolenie
21 lip 2017 - 06:13
Szkolenia to jak najbardziej dobry pomysł, w końcu rozwój osobisty powinien stać na pierwszym miejscu
Re: szkolenie
06 sie 2017 - 18:59
Ciekawe miejsce na przeprowadzenie szkolenia znajdziecie tutaj [www.salerezerwacje.pl] . Mają oni wiele sal z profesjonalnym wyposażeniem audiowizualnym. Sam link dotyczy konkretnego miasta, które mnie interesowało.
Re: szkolenie
01 wrz 2017 - 12:45
Jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Warszawie, jakie widziałam, jest Gamma [www.szkoleniaeksperckie.pl] . Szkolenia prowadzą znani i uznani eksperci, posiadający potężną wiedzę i potrafiący odpowiednio ją przekazać. Ceny, jak na tak bogate programy i najlepszych trenerów, są też bardzo atrakcyjne.
Re: szkolenie
01 wrz 2017 - 13:20
jestem tego samego zdania!


Żyj ostro, umrzyj młodo, niech zwłoki wyglądają dobrze grinning smiley
Re: szkolenie
30 pa 2017 - 13:18
Ja byłam na szkoleniu z [bartlomiej-stolarczyk.com] i bardzo sobie chwalę.
Re: szkolenie
31 pa 2017 - 11:17
Super szkolenie, zawsze chciałam zostać detektywem, może się skuszę.
Re: szkolenie
26 lis 2017 - 14:56
odbywały sie chyba takie szkolenia niedawno we wroclawiu u tych Państwa [symposio.pl] ale nie dałem rady dotrzeć
Re: szkolenie
28 lut 2018 - 08:55
Firma [akademiakobietstrategicznych.pl] prowadzi kompleksowy program rozwoju liderek dedykowany dla kobiet. W akademii można nauczyć się jaki styl kobieta powinna mieć w biznesie. Nieważne, czy planujesz założenie firmy, czy działasz na własną rękę nie od dziś wszyscy uzyskają poradę od specjalistów.
Re: szkolenie
06 mar 2018 - 10:43
omega Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Super szkolenie, zawsze chciałam zostać
> detektywem, może się skuszę.


Haha, ja też, może nawet w życiu prywatnym coś się z tego przyda smiling smiley
Re: szkolenie
05 kwi 2018 - 12:43
avatar
Ciekawe szkolenie, trzeba przyznać. W każdym razie jeśli ktoś był by zainteresowany innym szkoleniem niż to detektywistyczne to polecam szkolenia typowo inżynierskie - http://emt-systems.pl/tia-portal-szkolenia.html. Mój mąż był w tym ośrodku na szkoleniu z Druku 3D i wrócił bardzo zadowolony.
Re: szkolenie
13 kwi 2018 - 07:38
Ważne żeby takie szkolenia rzeczywiście coś nam dawały.
Re: szkolenie
13 kwi 2018 - 20:10
Sama nie brałam w takowym udziału, ale znam osoby, które się tego podjęły. Nic specjalnego, niestety. Poza tym, że samo doświadczenie bardzo ciekawe smiling smiley
Re: szkolenie
14 maj 2018 - 09:36
Wybór szkoleń jest obecnie tak duży, że naprawdę jest w czym wybierać
Re: szkolenie
04 cze 2018 - 09:08
Krav Maga to metoda będąca kombinacją najskuteczniejszych technik różnych sztuk walki. Doskonale sprawdza się jako system samoobrony dla kobiet, dzieci, ale także mężczyzn. Zapraszamy na zajęcia z Krav Magi w naszych ośrodkach w Warszawie oraz w Białołęce. Wszystkie potrzebne informacje są zamieszczone na stronie [tacticalkm.pl] .
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: