NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Urodziny dziecka Warszawa

Wysłane przez iguana 
Urodziny dziecka Warszawa
04 kwi 2018 - 10:29
Hej! Mam do Was pytanko , gdzie według Was warto jest zorganizować urodziny dla dziecka. Zastanawiam się nad salą zabaw , tylko nie bardzo wiem którą warto wybrać smiling smiley Może coś polecicie mi ? czytałam wiele dobrych opinii na temat Ale Fun - Sala Zabaw na Al. Jerozolimskie , czy ktoś z Was był tam bądź organizował imprezę urodzinową dziecka ? Ponoć świetne miejsce . Co radzicie ?
Re: Urodziny dziecka Warszawa
20 kwi 2018 - 13:22
Pozostaw tę decyzję dziecku. Każde dziecko będzie szczęśliwsze, jeżeli zyska możliwość współdecydowania o tym, gdzie ma być jego przyjęcie urodzinowej. Z własnego doświadczenia wiem, że szukanie ozdób, czy jedzenia po frazach torty dla dzieci warszawa i późniejszy zakup też wiele znaczy.
Re: Urodziny dziecka Warszawa
18 maj 2018 - 09:03
Jednym z dobrych pomysłów może być chociażby zabranie dziecka do sali zabaw w Warszawie - [www.incaplay.pl]. Byliśmy tam jakoś 3 razy i zawsze nam się podobało. Plusem jest to, że dziecko może tam korzystać z wszelkich atrakcji, a rodzic może sobie w międzyczasie odpocząć, napić się kawy i porozmawiać z innymi rodzicami. Jak ktoś tam jeszcze nie był to polecam się wybrać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: