NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Parking przy lotnisku Okęcie

Wysłane przez iguana 
Parking przy lotnisku Okęcie
06 gru 2017 - 20:50
Witam! szukam dobrego , sprawdzonego parkingu przy lotnisku Okęcie warszawa . Zależy mi na takim który cieszy się dobrymi opiniami i jest sprawdzony. Zastanawiam się nad [www.parking-lotnisko.pl] ktoś z Was korzystał ? czytałam wiele dobrych opinii na ich temat . Co mi radzicie ?
Re: Parking przy lotnisku Okęcie
11 gru 2017 - 13:23
Hej, ja akurat nie wypożyczałam na lotnisku auta, ale po powrocie z UK zdecydowaliśmy się na kilkudniowy wynajem auta z warszawskiej wyopzyczalni samochodów Car For You - [www.carforyou.com.pl] Cena jest niska, a samochody są na prawdę zadbane!
Re: Parking przy lotnisku Okęcie
03 sty 2018 - 13:47
Parkingów przy lotnisku jest sporo, najlepiej wpisać w wyszukiwarkę i sprawdzić oferty.


__________
[automotormarket.pl]
Re: Parking przy lotnisku Okęcie
22 mar 2018 - 08:34
My częściej korzystamy z lotniska w Modlinie a samochód zawsze zostawiamy an parkingu [www.bezpiecznyparkingmodlin.pl] strzeżonym i tylko 3 minuty od lotniska.
Re: Parking przy lotnisku Okęcie
09 maj 2018 - 12:07
Korzystałem z parking-lotnisko i jest OK. Wszystkie w zasadzie powinny być ok.
Re: Parking przy lotnisku Okęcie
18 maj 2018 - 10:52
w okolicach lotniska jest wiele parkingow, więc na pewno znajdziesz jakies miejsce. jednak w sesonie lepiej zrobić wcześniej rezerwacje
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: