NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

tłumaczenia przysięgłe

Wysłane przez teresa15 
tłumaczenia przysięgłe
31 pa 2017 - 12:57
Co prawda za często nie korzystam z biur tłumaczeń, ale kiedyś musiałem przetłumaczyć papiery samochodowe z racji zakupu auta i zajęła się tym firma [tlumaczenia.tv]. Z tego co widziałem na stronie mają również fachowców od tłumaczeń technicznych czy właśnie biznesowych, w różnych językach.
Re: tłumaczenia przysięgłe
07 lis 2017 - 15:05
Polecam ci dobrego tłumacza - pan Nowatkowski z Poznania, ale działa również zdalnie więc jak mu prześlesz dokumenty samochodowe to ci odeśle przetłumaczone.
15 lis 2017 - 10:05
Witam potrzebny mi jest tłumacz przysięgły opole czy możecie polecić kogoś sprawdzonego? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
23 lis 2017 - 14:30
Ja w Zielonej Górze współpracuję z urzędem celnym [www.euroconnect24.pl] i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Zlecenia realizowane są na czas i wiem, że będą wykonane fachowo.
16 sty 2018 - 09:10
Takie tłumaczenia najlepiej zlecić profesjonalistom. W przeciwnym wypadku można tego pożałować. Znalazłam ostatnio firmę, która oferuje tłumaczenie dokumentów medycznych na hiszpański i inne języki. Myślę, że to świetna opcja dla wielu z nas.
18 sty 2018 - 12:16
Cześć, ja znam świetne biuro tłumaczeń przysięgłych z Wrocławia, ale działają na terenie całej Polski. Podsyłam link - [yellow.pl].
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: