NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie wesele?

Wysłane przez dżulia 
Gdzie wesele?
11 lis 2014 - 18:51
Gdzie w Warszawie lub w najbliższe j okolicy (najchętniej północ od miasta) znajdę jakąś ładną, elegancką salę weselną? Polecicie soć?
Re: Gdzie wesele?
14 lis 2014 - 11:43
Zalezy na czym Ci zalezy i jaki masz budzetsmiling smiley polecam lokale w Nieporecie
[www.rezydencjaszafran.pl]
[www.magnacka.pl]

29 lip 2015 - 17:59
Wszystko zależy od budżetu, ale może zainteresuje Cię wesele w okolicy Radomia, w pięknym pałacu [palacdomaniowski.pl] , miejsce ma duży prestiż i renome, nie jest tak daleko od Warszawy, więc może warto rozważyć taką opcję?
11 sie 2015 - 12:05
same reklamy tu winking smiley niestety mussisz pochodzic po domach weselnych i poogladać co Ci najbardziej odpowiada

05 pa 2016 - 12:26
Ja niestety w okolicach Warszawy nie znam ale myślę, że spokojnie możesz poszukać w internecie, popytaj też znajomych i poproś by oni popytali innych winking smiley
03 kwi 2017 - 10:00
Jeżeli chodzi o wesele na śląsku, to warto zajrzeć do [djdaro.pl] . Bardzo dobry dj weselny, oferujący również pomoc przy organizacji wesela. Zobaczcie, sądzę, że dj Daro jest naprawdę godny polecenia.
08 cze 2017 - 07:10
Warto poszukać w sieci ofert weselnych, a tych przecież nie brakuje.
17 lip 2017 - 10:13
Piękna i elegancka sala weselna znajdziesz w Hotelu Poniatowskim w Warszawie . Warto tam zorganizować swoje wesele bo jest pyszne jedzenie i fachowa obsługa . A to co jest w okół Hotelu czyli ogród, zachwyca wszystkich . Sprawdź zdjęcia na tej stronie [www.hotelponiatowski.pl] , a myślę , że to będzie właśnie to czego szukasz smiling smiley
21 lip 2017 - 06:14
Jak sądzę miejsc na urządzenie wesela nie brakuje, a w sieci powinno się coś znaleźć.
27 lip 2017 - 00:12
Ja myślę że pod Warszawą znajdziesz ładne miejsca. Najlepiej z pięknymi ogrodami to w tedy możesz sobie połączyć ślub plenerowy z weselem. Teraz jest to już ułatwione. I w tedy dobrze zadbać o odpowiednią aranżacje miejsca. Pomysł wzięłam bo koleżanka ostatnio tak zrobiła i było super. Oo i wszystko pięknie wyglądało. Oni brali https://dekorowanie.pl/oswietlenie-fasad-i-ogrodow-weselne-inspiracje . I byli zadowoleni i oni i goście grinning smiley No i takie coś innego niż wszędzie taki ślub.
09 sie 2017 - 11:55
No ja na Twoim miejscu wybrałabym Warszawiankę , jedziemy tam z chlopakiem na taki weekend dla dwojga bo maja fajne pakiety w swojej ofercie , a rok temu mieliśmy u nich wesele i bardzo dobrze je wspominamy. Gdybyś była zainteresowana to namiar [www.warszawianka.pl]
Hotel bardzo ładny , przemiła obsługa i bardzo dobre jedzenie.
14 sie 2017 - 11:26
No wesele to w jakieś bardzo ładnej przestrzennej sali , ja akurat to w Warszawiance , ale przed weselem jadę na obóz taneczny , żeby nie było obciachu [lets-dance.com.pl] . Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-14 11:27 przez Aga_Pajączek.
22 sie 2017 - 10:38
dżulia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gdzie w Warszawie lub w najbliższej okolicy znajdę jakąś ładną, elegancką salę weselną?

Ładną, elegancką salę weselną mają w Hotelu Afrodyta pod Warszawą - jest na jakieś 200 osób. Sala mieści się bardzo stylowym dworze, wnętrza są nadzwyczaj eleganckie i bardzo przestronne - robią spore wrażenie. Tu [www.afrodytaspa.pl] w galerii można się przyjrzeć tej sali i dworowi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: