NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Nauka Jazdy

Wysłane przez kasia2_3 
Nauka Jazdy
06 lis 2014 - 14:28
Uczyłam sie jezdzic w szkole Havranek w Warszawie naprawde super szkoła zdalam za pierwszym razem a tak sie sie stresowalam, ale nie ma czego ta szkola potrafi nauczyc ma dobre podejscie do kursanta, jazdy dopasowują do Twojego wolnego czasu nie mam żadnych zastrzezen smiling smiley
Re: Nauka Jazdy
15 maj 2015 - 06:15
Dzięki, może kiedyś skorzystam tam z jazd doszkalających.
16 cze 2015 - 05:58
A czy mają też kursy na ciężarówki oraz tiry? Mój mąż sporo się naczytał o transporcie ponadgabarytowym i stwierdził, że jest to dobry pomysł na biznes. Chciałby się przekwalifikować, potrzebuję tylko zdobyć odpowiednie uprawnienia.
17 cze 2015 - 12:49
najlepiej się uczyć w miejscu gdzie się zdaje jak najbliższej

17 sie 2015 - 10:22
Słyszałam, że po nowym roku ma być znowu ciężej żeby zdać prawo jazdy.
31 sie 2015 - 09:42
Niestety z roku na roku coraz trudniej zdać prawko. Jeżeli szukacie dobre szkoły jazdy, zajrzyjcie na [gdzieprawojazdy.pl] - to portal z bazą szkół z całej Polski. Można też podzielić się swoją opinią o danym ośrodku szkolenia kierowców, w ten sposób można pomóc przyszłym kierowcom w wyborze.
14 wrz 2015 - 08:49
Wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno zdać ten egzamin. Kilka moich znajomych ma to za sobą. Ja właśnie chodzę na kurs i powoli szukam auta dla siebie. Przegladam darmowe ogłoszenia motoryzacyjne na Sprzedajemy.pl, by znaleźć jak najbardziej korzystną ofertę. Odkąd inne portale wprowadziłyt wysokie opłaty, to na tej stronie jest najwięcej pojazdów. W dodatku za wystawienie ogłoszenia nic się nie płaci.
05 pa 2016 - 12:30
Oj z tymi szkołami jazdy to równie bywa, dobrze poczytać sobie opinie bo niektórzy instruktorzy są po prostu fatalni.
08 lut 2017 - 19:38
Ja mam bardzo dobrą opinię o szkole [ldrive.pl] super instruktorzy z dużą cierpliwością i bardzo dobrym podejściem do kursanta. A do tego pomagają załatwić wszelkie formalności od początku do końca. Samochody też mają w dobrym stanie. Warto u nich się uczyć.
10 lut 2017 - 18:19
Na [mach.waw.pl] poczytaj, jakie maja obecnie promocje, bo tam warto robić kurs, albo doszkalać technikę jazdy. Znają wiele sztuczek egzaminatorów, trasy egzaminacyjne, a do tego przekazują wiedze w przystępny, bezstresowy sposób.
15 mar 2017 - 12:31
Oczywiście nie wszędzie tak jest, są b. dobre szkoły.
12 lip 2017 - 10:31
Ja akurat mieszkam na terenie Opola, dlatego wszystkim mieszkańcóm miasta i okolic mogę zarekomendować inwestycję w kurs w szkole jazdy: [www.naukajazdyopole.com] . Cena nie jest zbyt wygórowana, a w pakiecie jest 30 godzin i 20 godzin praktyki. Poza tym zawsze można dodatkowo wykupić jazdy z intruktorem. Oczywiście w cenie kursu są też wliczone wszyskie materiały edukacyjne. Polecam smiling smiley
11 pa 2017 - 10:09
Wybór odpowiedniej szkoły jazdy ma naprawdę spore znaczenie na to, czy zdamy na prawo jazdy, czy też nie, także warto wcześniej dobrze sprawdzić okoliczne szkoły jazdy i nie wybierać najtańszej, tylko najlepszą. Jeśli robicie prawko w Warszawie, to badania kierowców wykonują m.in. na ul. Polnej, tu [www.badania-kierowcow.warszawa.pl] można sprawdzić szczegóły.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: