NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dom seniora

Wysłane przez cocacola 
Dom seniora
29 sie 2017 - 21:15
Decyzja dotycząca oddania ukochanej bliskiej osoby do domu seniora nie jest łatwa, jednak zazwyczaj nie mamy wyjścia, szczególnie jeśli pracujemy zawodowo i nie posiadamy odpowiednich warunków w domu. Zobaczcie sobie placówkę [domseniora24.pl] jeśli poszukujecie domu opieki w okolicach Warszawy. Mają dobre warunki, wysoko wykwalifikowany personel, także warto mieć ich na uwadze.
Re: Dom seniora
27 pa 2017 - 10:02
Decyzję o skorzystaniu z domu opieki podjęłyśmy z mamą wspólnie, razem także wybrałyśmy ośrodek. Mama wybrała Pałac dla seniora, pod warszawą, mija już kilka miesięcy i wciąż jest bardzo zadowolona. Wiecie, ma tam profesjonalną opiekę której nie mogłam zapewnić jej w domu, piękny ogród na spacery no i współtowarzyszów do gry w karty. Ja polecam, wiem, że mama jest w dobrych rękach...
Zdjęcia ośrodka - [palacdlaseniora.pl]
12 lut 2018 - 11:03
najważniejsze to sprawdzić opinie i popytać się mieszkańców co sądzą o danym zakładzie, czy są zadowoleni
19 lut 2018 - 18:28
Pod Warszawą w Nowym Dworze Mazowieckim jest zakład leczniczo-opiekuńczy \"Dom Rodzinny\". Można tam oddać seniora na NFZ ale też prywatnie. Mają bardzo dobrych lekarzy, pielęgniarki, rehabilitantów - a to dla starszej schorowanej osoby jest moim zdaniem kwestią priorytetową.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: