NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

catering dietetyczny warszawa

Wysłane przez Eliza32 
catering dietetyczny warszawa
03 sie 2017 - 12:11
Hej dziewczyny ! Poradźcie mi czy korzystałyście z usług cateringu dietetycznego
Ponoć mają super jedzonko i bardzo fajnie dopasowane jeśli chodzi o diety. Dziewczyny mówią ze bardzo swieże i dobre. W korzystnej cenie. Bardzo dużo pracuje i nie mam czasu sama sobie gotować myślicie ,że to dobre rozwiązanie?
Re: catering dietetyczny warszawa
23 sie 2017 - 12:10
Nigdy nie wiesz, czy catering dietetyczny będzie odpowiadał twojemu organizmowi. W tym celu należy wykonać dobre badania na nietolerancje pokarmowe. Przy okazji otrzymasz dobre wskazówki od swojego dietetyka. [zdrowegeny.pl]
Re: catering dietetyczny warszawa
12 sty 2018 - 14:10
Jednak warto zwrócić uwagę, że w przypadku tych bardziej sprawdzonych firm poszczególne posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy na bieżąco ustalają wszystko z dietetykami. Ja sama w Warszawie zamawiałam catering dietetyczny za pośrednictwem http://wygodnadieta.pl/ i nie miałam jakichkolwiek problemów. W przypadku Wygodnej Diety miałam stały kontakt z ich dietetykami, więc jak dla mnie taki catering jest niezastąpiony. Przez długi czas korzystałam z posiłków 1500 kcal dziennie, ale przerzuciłam się na catering stricte wegetariański. Niektóre dania są super. smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: