NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Tatuaż - co sądzicie?

Wysłane przez lama 
Tatuaż - co sądzicie?
04 lip 2017 - 12:23
Co sądzicie o tatuażach? Może macie jakąś dziarę, jestem ciekawa, czy po jakimś czasie takie ozdoby ciała mogą się nudzić. Bardzo podobają mi się prace Huberta z [jahlove.pl] , Jah Love Tattoo to studio tatuażu Warszawa mają siedzibę przy ul. Wilczej. Zastanawiam się nad umowieniem się na tatuaż, ale trochę się boję, że po jakimś czasie będą żałować.
Re: Tatuaż - co sądzicie?
21 lip 2017 - 10:41
Mi robił tatuaż Dziara Dziarzewski też się dość długo zastanawiałam ale jednak się zdecydowałam i powiem że nie żałuje jednak było warto i bardzo się z tego cieszę smiling smiley
23 sie 2017 - 10:11
Dla mnie tatuaż to forma sztuki, tylko trzeba znaleźć naprawdę dobrego tatuatora, nie każdy potrafi przenieść pomysł na papier, a później na ciało. Jah Love Tattoo to dobre warszawskie studio tatuażu, warto mieć je na uwadze, jak planujecie wykonać tatuaż, robią bardzo fajne portrety i wzory florystyczne.
23 sie 2017 - 18:25
cały czas jeszcze sie zastanawiam
28 sie 2017 - 11:32
Co myślicie o tym studiu tatuaży - https://www.facebook.com/tattooasuka ? Według mnie naprawdę ciekawe miejsce, a polecili mi go moi znajomi. Projekty tworzą przy klientach i wykorzystują najwyższej jakości tusze. Zobaczcie sami, tutaj znajdziecie kontakt e-mail : studio@asuka-art.pl .
04 lis 2017 - 10:50
lama Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Co sądzicie o tatuażach? Może macie jakąś
> dziarę, jestem ciekawa, czy po jakimś czasie
> takie ozdoby ciała mogą się nudzić. Bardzo
> podobają mi się prace Huberta z
> [jahlove.pl] , Jah Love Tattoo to
> studio tatuażu Warszawa mają siedzibę przy ul.
> Wilczej. Zastanawiam się nad umowieniem się na
> tatuaż, ale trochę się boję, że po jakimś
> czasie będą żałować.

Jah Love to dobry salon tatuażu, mają bardzo utalentowych tatuatorów. Mam dwa tatuaże jeden dość duży na plecach, drugi na ramieniu. Wydaje mi się, że jak jesteśmy pewni, co do wzoru, to później raczej nie będziemy żałować swojej decyzji. Oczywiście kwestia wzoru pozostaje w rękach artysty, który będzie musiał przenieść nasz pomysł na papier, także na tatuażu nie warto oszczędzać.
27 gru 2017 - 14:27
Ja mam 2 tatuaże i chcę zrobić trzeci. Za to moja koleżanka chciała zaoszczędzić na kosztach tatuażu i teraz przed świętami była w klinice na Powiślu w [estivance.pl] na usuwaniu tatuażu. Na szczęście zrobili jej to pięknie i nie ma śladów po tatuażu, ale wymagało to całej serii zabiegów. Dlatego jeżeli chcesz tatuaż, to przemyśl dobrze nie tylko wzór jaki chcesz, ale też wybór salonu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: