NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Drukarnia inetrnetowa

Wysłane przez Eliza32 
Drukarnia inetrnetowa
03 lip 2017 - 15:05
Witajcie! Chcę zamówić kalendarze do firmy tak by rozdawać je klientom . W taki sposób chcę promować swoją firmę i zalezy mi by były wykonane ładnie i solidnie. Kogo możecie mi polecić ? Gdzie zamawiacie takie rzeczy ? Czytałam że ta drukarnia bardzo fajnie robi takie rzeczy [drukarnialegra.pl]. Korzystał ktos z ich usług ?
Re: Drukarnia inetrnetowa
07 sie 2017 - 18:33
Możesz zajrzeć sobie jeszcze na stronę [letica.pl] . Ja zamawiałam u nich wizytówki i jestem bardzo z nich zadowolona. Naprawdę godni polecenia.
14 sie 2017 - 09:28
A ja bym Ci poleciła kogoś sprawdzonego np. [www.doktorxero.pl] , wykonują wszystko co zamówisz w druku kolorowym i nie tylko , moja koleżanka banery od nich zamawiała i jest bardzo zadowolona bo mieszczą się w Warszawie.
14 gru 2017 - 14:41
Jeśli chodzi o druki reklamowe, to możecie zajrzeć do http://drukwfirmie.pl/4788-dyrektor-marketingu-druki-marketingowe-bez-stresu . Znaleźć tutaj można bardzo ciekawy artykuł na ten temat.
31 sty 2018 - 19:18
Świetne jakościowo kalendarze możesz zamówić z drukarni internetowej Diamond-Druk. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty [www.diamond-druk.pl] i różne rodzaje kalendarzy i innych przydatnych wydruków, które przydadzą ci się w firmie. To prawda, że klienci lubią dostawać takie gratisy, więc warto w nie zainwestować. Diamond_Druk oferuje atrakcyjne rabaty i przesyłkę na terenie kraju za darmo. Myślę, że to obecnie najbardziej atrakcyjna oferta.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: