NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki strój na basen

Wysłane przez Elamija 
Jaki strój na basen
19 pa 2016 - 13:20
Cześć Postanowiłam wziąć się za siebie oraz zapisać na basen. Planuje kupić sobie strój kąpielowy. Jaki będzie wygodny? Jest może opcja stroju dwuczęściowego?
Re: Jaki strój na basen
19 pa 2016 - 20:15
Wygodniej będzie Ci w jednoczęściowym. Świetne mają w Decathlon.
20 pa 2016 - 04:14
Dwuczęściowe stroje lepiej spisują sie na plaży. Wiem,że chcesz jak najfajniej wygłądać ale zostaw sobie taki strój na okazje kiedy będziesz chciała się poopalać albo wybrać do aquaparku. Przy uprawianiu sportu lepszy będzie wygodny strój jednoczęściowy. Coś takiego:
[sklepgwinner.pl]
Ewentualnie taki jeśli wolisz spodenki zamiast wyciętych majtek:
[sklepgwinner.pl]
25 maj 2017 - 18:10
Ja wybrałam prosty, jednoczęściowy strój. Najważniejsze było dla mnie, żeby był wygodny.
26 maj 2017 - 10:44
jednoczęsciowy zdecydowanie bardziej spreawdzi sie na basenie smiling smiley
29 maj 2017 - 08:56
Oczywiście, że tak. W dodatku jednoczęściowy wcale nie musi być nudny. Na Allani jest ich sporo do wyboru. Zobaczcie chociażby na ten: http://allani.pl/zdjecie/seafolly-kasbah-kostium-kapielowy-black-white/7187129 - świetnie się prezentuje, prawda?
02 cze 2017 - 09:08
swietny ten stroj!
Iwa
27 cze 2017 - 10:12
ja też preferuję raczej jednoczęściowe chociaż niekoniecznie akurat w sportowym stylu
09 sie 2017 - 11:32
Też takie lubię. Są najlepsze na baseny zamknięte.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: