NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zumba - furora w świecie fitnessu

Wysłane przez ladymarmalade 
Zumba - furora w świecie fitnessu
16 sie 2012 - 08:53
Moja znajoma od jakiegoś czasu zaczęła chodzić na zumbę i jest zachwycona! To podobno nowa forma fitnessu, w której łączy się taniec i proste ćwiczenia, przez co w łatwy i przyjemny sposób rzeźbi się sylwetkę i zrzuca zbędne kilogramy.
Czy chodzicie na zumbę? I co sądzicie?
Re: Zumba - furora w świecie fitnessu
05 kwi 2014 - 09:15
Ja nie ale zamierzam bo widziałam kilka zajęć z pozycji obserwatora i mega mi sie podoba. To taka energetyczna wersja jogi, joga dla adhdowców czy jak kto woli pozytywne wibracje smiling smiley
11 kwi 2014 - 11:42
Akurat moim zdaniem joga ma mało wspólnego z niezwykle energetyczną zumbą, więc porównanie chyba niezbyt trafione ;-) Również zakochałam się w zumbie i już zapisałam się na zajęcia - na razie czekam na ich rozpoczęcie. Dzisiaj w domu mam zamiar nauczyć się świetnego układu do piosenki \"My Słowianie\" :-)
22 cze 2014 - 07:52
pierwsze słyszę o zumbie ale brzmi dość ciekawie. Szukam od jakiegoś czasu sposobu na ujędrnienie pośladków i brzucha niby ćwiczyłam w domu ale po jakimś czasie przestałam. Chodzi mi po głowie zapisanie się do jakiejś grupy na fitness bo niby będzie większa motywacja ale jeszcze mam wątpliwości czy jednak dam rade;/
02 wrz 2014 - 09:46
Z doświadczenia wiem że najlepsze efekty dają ćwiczenia, które lubimy, a zumba jest niesamowicie pozytywna i podejrzewam, że jak ktoś raz zacznie to może się uzależnić smiling smiley Ja długi czas chodziłam po prostu na siłownie i nie było efektu, bo po prostu chyba nie było zajawki, a zumba od samego początku przypadła do gustu.
07 lis 2014 - 07:12
Mnie też bardzo się spodobała zumba smiling smiley świetne połączenie fitenssu i tańca. Dosżło do tego , że nawet zaczęłam kupować specjalne ciuchy do ćwiczeń, ale na szczęście wyprzedaże na http://wyspaokazji.pl/pl/c/Sport-i-Turystyka/60 się przydają i na prawdę można sobie tanio kupić ładny komplecik
11 lis 2014 - 21:13
Ja trenuję zumbę w domu, to faktycznie takie taneczne ćwiczenia fitness filmy instruktażowe można znaleźć w necie i tańczyć sobie w wolnym czasie smiling smiley to lepsze niż przesiadywanie wieczorem ciągle przed tv winking smiley
25 lis 2014 - 13:23
Byłam kilka razy i mogę potwierdzić, że zumba jest fajna - jednak wiele zależy od prowadzącego, nie każde zajęcia są bowiem satysfakcjonujące.

Air Optix - moje ulubione soczewki!
06 mar 2015 - 08:13
To są bardzo energiczne zajęcia i nie sposób się na nich nudzić - dają \'pozytywnego kopa\', dlatego są teraz tak popularne.
14 mar 2016 - 18:58
Witam!
Jako, że lubię aktywnie spędzać czas i czasem też próbować nowych rzeczy, postanowiłem się wybrać właśnie na Zumbę w formie Zumba Fitness https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym. Tak, wiem jestem facetem, ale czemu by nie spróbować. Niestety trafiłem na grupę, gdzie były same dziewczyny i kobiety tongue sticking out smiley Starałem się jednak nie zwracać na siebie uwagi i stanąłem na końcu sali. Jako, że była to grupa początkująca, a ja dodatkowo nie potrafię tańczyć udało mi się jakimś cudem nadążać nad instruktorką i powtarzać jej ruchy. W sumie można to uznać, za taniec, ale w trochę szybszym tempie i z elementami fitnessu (powtarzaniu kilka razy tych samych ruchów). Jeśli ktoś lubi fitness, jak również taniec, to na pewno można mu polecić taką formę aktywności. Ja może jeszcze się kiedyś skuszę, gdy zejdą mi zakwasy po tych zajęciach winking smiley
30 mar 2016 - 12:22
Może zastanówicie się nad zumbą w Sztumie ze zmianarytmu.pl. Te zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu przez świetną instruktorkę. Powoli zbliża się lato, więc warto byłoby zacząć dbać o sylwetkę, a nie ma na to lepszego sposobu.
29 kwi 2016 - 19:17
Chodzę regularnie na zumbę i jak dla mnie rewelacja!
03 sie 2016 - 06:15
Nigdy nie próbowałam tego tańca, ale rzeczywiście od jakiegoś czasu jest to szalenie popularne. Ponoć bardzo dobrze wpływa na formowanie sylwetki.
03 sie 2016 - 11:47
A to prawda. Traci się na zumbie mnóstwo kalorii.
31 sie 2016 - 12:44
Ja bardzo lubię zumbę. Szkoda, że tak mało mam na nią czasu.
13 wrz 2016 - 12:35
Zumba jest świetna! smiling smiley Jeszcze jak się trafi na fajną prowadzącą to już w ogóle! Ja na początku jak się zapisałam na zumbę w [www.energym.com.pl] podchodziłam do tego trochę sceptycznie. Widziałam filmiki na youtubie jak kobiety wykonują te wszystkie ćwiczenia i jakoś średnio mi się to podobało. Ale jak już zaczęłam na nią chodzić to takie zaskoczenie. Dziewczyny są takie pozytywne i te energiczne ćwiczenia w rytm muzyki! Na zumbie można się naprawdę świetnie bawić! winking smiley
06 sie 2017 - 17:49
A ja tam nie przepadam za tą całą zumbą....wolę skakanie na trampolinach smiling smiley

15 pa 2017 - 15:50
a ja kocham zumbę - daje mi mnóstwo frajdy, dzieki niej schudłam 20 kg!

01 mar 2018 - 18:31
Ja bardzo lubię zumbę!
22 mar 2018 - 16:23
Jest też więcej o tym w innych miejscach. Ogólnie to poznałem najnowsze opinie o slimetrol

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-12 09:59 przez Glosikx00.
26 mar 2018 - 12:40
Jest coś w zumbie. Sama nie chodzę, ale w moim klubie zawsze jest na nią lista rezerwowa.
30 mar 2018 - 21:49
Pamiętam, jak lata temu pierwszy raz czytałam o zumbie na womenshealth.pl i wtedy nikt o tym nie słyszał. Wiele się pozmieniało od tego czasu grinning smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: