NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rowery fitness

Wysłane przez ddst1gs 
Re: Rowery fitness
07 sie 2017 - 20:09
Warto zajrzeć na stronę [elektrostymulatory.net] . Dowiedziałam się z niej wiele na temat elektrostymulacji, która wspomaga zarówno pracę mięśni podczas treningów, jak i przy urazach jest bardzo pomocna podczas rehabilitacji. Temat, z którym warto się zapoznać.
09 sie 2017 - 11:29
Ja wolę jeździć na zwykłym rowerze. Sama niedawno sobie taki zamówiłam.
14 sie 2017 - 08:30
Ja tak samo wolę jeździć na rowerze w otoczeniu natury. Nie patrzę przynajmniej cały czas na ścianę. A jak coś się zepsuje to sama naprawiam bo umiem. Zamawiam na [rowerplus.pl] i sama sobie wymieniam części. Czy to tarcza czy kaseta bez żadnego problemu.
07 wrz 2017 - 22:37
Do fitnessu czy jazdy bardziej wyczynowej można sobie sprawić rower górski w sklepie Rowerzysta.pl . Bardzo sobie chwalę ten sport, rzadko która dyscyplina jest w stanie zbudować w tak szybkim czasie kondycję
11 pa 2017 - 13:54
Ja ostatnio po rozmowie mój trener osobisty w poznaniu powiedział że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie właśnei żebym wskoczyła na jakiś czas na rower, kupiłam sobie po taniości rowerek fitness i codziennie oglądam jakiś film przy którym jeżdżę właśnie na nim
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: