NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Biustonosz sportowy - jak wybrać?

Wysłane przez iguana 
Biustonosz sportowy - jak wybrać?
04 kwi 2017 - 10:37
Witam, tak jak w temacie, chciałam się Was poradzić jak dobrać odpowiedni biustonosz sportowy? Na ile powi9nien być obcisły? które modele się sprawdzają, a które nie? Moja normalna miseczka to D, więc jak się domyślacie, mój biust przysparza mi wiele kłopotów podczas treningów. Jednocześnie, nigdy takiego biustonosza nie miałam, dlatego nie mam zielonego pojęcia jak się zabrać za jego wybór. Planuje kupić któryś z tych: [hurtowniasportowa.net] a Wy który z nich byście poleciły? Będę wdzięczna za każda radę.
Re: Biustonosz sportowy - jak wybrać?
25 maj 2017 - 18:08
Biustonosz musi być bardzo dobrze dopasowany, ale nie może też uciskać. Warto sprawdzić go podskakując, czy dobrze trzyma.
28 pa 2017 - 15:07
ja kupiłam kiedyś w lidlu i jestem zadowolona smiling smiley

21 gru 2017 - 13:59
Na www.womenshealth.pl mają artykuł o biustonoszach sportowych, sama na jego podstawie kupiłam swój
24 kwi 2018 - 14:07
Ja do tej pory kupowałam swoje w H&Mie, bo oprócz ceny przyciągały mnie ciekawe wzory i kształty, ale raz kupiłam biustonosz sportowy w Change i poczułam różnicę prawie natychmiast. Nigdzie mnie nie uciskał ani nie ściskał, dobrze przylegał, tak, że miałam swobodę oddychania i miałam pełną swobodę ruchów. Dlatego kobietki, jak macie się męczyć i nie czuć zbyt dobrze, to lepiej wydać trochę więcej pieniędzy na porządniejszy produkt ze sklepu z bielizną, który jest dobrze dopasowany do waszych rozmiarów winking smiley
28 kwi 2018 - 21:20
Ja kiedyś widziałam tekst o biustonoszach dla biegaczek na runners-wolrd.pl, polecam ci tam zerknąć
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: