NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Psychoterapia

Wysłane przez teresa30 
Psychoterapia
07 lut 2017 - 16:36
Warto waszym zdaniem skorzystać z psychoterapii online? Czy może lepiej udać się na klasyczną terapię w gabinecie psychologicznym?
Re: Psychoterapia
08 lut 2017 - 14:37
Terapia online? Nie ma sensu chyba że masz do czynienia z kimś takim jak poradnictwo/motywowanie.... bo coraz więcej doradców tego typu pod płaszczykiem psychoterapii.

Wolisz rozmowę na fejsiku czy może osobiście przy kawie? I jak wiele rzeczy albo online albo na żywo
09 lut 2017 - 09:24
Psychoterapia jest dobrym rozwiązaniem dla osób zmagających się z poważnymi problemami i schorzeniami. Dlatego warto szukać pomocy w takich miejscach jak http://czptychy.pl/psychoterapia/ gdzie pomoc uzyska każdy, kto chce zmienić swoje życie na lepsze.
09 lut 2017 - 17:42
Osobiście odradzam terapię online, chyba, że problem nie jest poważny (np. gdy dolega ci zwykły stres), oraz masz pewność, że prowadzi ją dyplomowany psychoterapeuta. Jeśli masz taką możliwość, to udaj się na klasyczną terapię - w większych miastach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu, w W-wie warto sprawdzić jedną z klinik PsychoMedic [psychomedic.pl] mają w mieście dobre opinie.
03 kwi 2017 - 09:48
Ja chodziłam na psychoterapie dla małżeństw i nie wyobrażam sobie takiej terapii przez internet, jestem na sto procent pewna, że jest to strata czasu i pieniędzy. My korzystaliśmy z kliniki w Rzeszowie i bardzo nam pomogło. [psychoterapeuta-rzeszow.com.pl]
20 kwi 2017 - 10:53
psychoterapia to tylko jeden z wielu etapów w walce z danym problemem. Nie należy się poddawać, tylko walczyć do skutku.
14 lip 2017 - 13:20
Najlepiej udać się do dobrego terapeuty ,ktory oferuję hipnoterapię na terenie Warszawy.
Słyszałam o terapeucie Paweł Bronowicki i podobno jest bardzo dobry w tym co robismiling smiley
To link [terapiabronowicki.pl]
29 sie 2017 - 06:31
Tylko trzeba najpierw sprawdzić, który psychoterapeuta jest dobry i jest w stanie naprawdę pomóc.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: