NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Psychoterapia

Wysłane przez teresa30 
Psychoterapia
07 lut 2017 - 16:36
Warto waszym zdaniem skorzystać z psychoterapii online? Czy może lepiej udać się na klasyczną terapię w gabinecie psychologicznym?
Re: Psychoterapia
08 lut 2017 - 14:37
Terapia online? Nie ma sensu chyba że masz do czynienia z kimś takim jak poradnictwo/motywowanie.... bo coraz więcej doradców tego typu pod płaszczykiem psychoterapii.

Wolisz rozmowę na fejsiku czy może osobiście przy kawie? I jak wiele rzeczy albo online albo na żywo
Re: Psychoterapia
09 lut 2017 - 09:24
Psychoterapia jest dobrym rozwiązaniem dla osób zmagających się z poważnymi problemami i schorzeniami. Dlatego warto szukać pomocy w takich miejscach jak http://czptychy.pl/psychoterapia/ gdzie pomoc uzyska każdy, kto chce zmienić swoje życie na lepsze.
Re: Psychoterapia
09 lut 2017 - 17:42
Osobiście odradzam terapię online, chyba, że problem nie jest poważny (np. gdy dolega ci zwykły stres), oraz masz pewność, że prowadzi ją dyplomowany psychoterapeuta. Jeśli masz taką możliwość, to udaj się na klasyczną terapię - w większych miastach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu, w W-wie warto sprawdzić jedną z klinik PsychoMedic [psychomedic.pl] mają w mieście dobre opinie.
Re: Psychoterapia
03 kwi 2017 - 09:48
Ja chodziłam na psychoterapie dla małżeństw i nie wyobrażam sobie takiej terapii przez internet, jestem na sto procent pewna, że jest to strata czasu i pieniędzy. My korzystaliśmy z kliniki w Rzeszowie i bardzo nam pomogło. [psychoterapeuta-rzeszow.com.pl]
Re: Psychoterapia
20 kwi 2017 - 10:53
psychoterapia to tylko jeden z wielu etapów w walce z danym problemem. Nie należy się poddawać, tylko walczyć do skutku.
Re: Psychoterapia
14 lip 2017 - 13:20
Najlepiej udać się do dobrego terapeuty ,ktory oferuję hipnoterapię na terenie Warszawy.
Słyszałam o terapeucie Paweł Bronowicki i podobno jest bardzo dobry w tym co robismiling smiley
To link [terapiabronowicki.pl]
Re: Psychoterapia
29 sie 2017 - 06:31
Tylko trzeba najpierw sprawdzić, który psychoterapeuta jest dobry i jest w stanie naprawdę pomóc.
Re: Psychoterapia
25 wrz 2017 - 06:48
Na początek warto sobie zadać pytanie czy jaki jest problem i z czym związany, bo jesli szukasz małej porady jak coś zrobić to myśle że internetowa konsultacja wystarczy a jeśli masz problem wiekszego typu to juz lepiej spotkać sie i porozmawiać z 2 osobą, sama miałam duzy problem z prowadzeniem auta, po wypadku nie mogłam wsiąść za kółko bo od razu panicznie sie denerwowałam i nie byłam w stanie ruszyć samochodem, sama na początek skonsultowałam sie z psychologiem na stronie http://psychoterapia-nysa.com.pl/ po gdzie umówiłam sie na sesje prywatną, zyczę powodzenia i mam nadzieje ze pomogłemZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 08:34 przez katarzynawrr323.
Re: Psychoterapia
23 pa 2017 - 12:44
Myślę, że powinien Cię zainteresować rozwój osobisty poznań. Podejrzewam, że pomoże Ci rozwiązać wiele Twoich problemów.
Re: Psychoterapia
03 lis 2017 - 08:47
Psychoterapia online może się sprawdzić przy mniej poważnych problemach, w pozostałych przypadkach potrzebna będzie jednak klasyczna terapia, u psychologa, a najlepiej psychiatry - ma większe możliwości, może choćby przepisywać leki. W Warszawie wielu doświadczonych psychiatrów przyjmuje w klinikach PsychoMedic, warto się z nimi skontaktować, tu [psychomedic.pl] jest o nich więcej.
Re: Psychoterapia
03 lis 2017 - 14:23
Jak co prawda online nie korzystałam z takiej pomocy, jak już to korzystam stacjonarnie z pomocy, bo wydaje mi się, ze tylko tak może mi pomóc psycholog Tarnówek nie jest daleko gdzie jest gabinet od mojego mieszkania, więc mogę iść na wizytę nawet pieszo. Jednak spotkanie w gabinecie jak dla mnie się lepiej sprawdza.
Re: Psychoterapia
08 lis 2017 - 20:48
hmm przy uzyciu videokonferencji - mozna w sumie przeprowadzic taka terapie online, ale jednak wg mnie - to jest na tyle specyficzna dziedzina nauki, ze wazna jest ocena zachowan danej osoby. Dlatego wg mnie - lepsza jest terapia \\\'na zywo\\\'. Jesli chodzi o psychoterapia Warszawa Ursus to polecam kontakt z psycholog Ewą Tyką - pomogla juz naprawde wielu osobom.
Re: Psychoterapia
15 gru 2017 - 14:15
Uważam, że psychoterapia może naprawdę pomóc, zarówno w poważniejszych, jak i drobniejszych problemach. W tym drugim przypadku powinna pomóc psychoterapia online, jak na [psychomedic.online] - ostatnio jest dość popularna, pewnie dlatego, że nie trzeba wychodzi z domu, a i koszty są niższe.
Pramolan
21 gru 2017 - 11:30
Przy psychoterapii czasami może okazać się, że nie obejdzie się bez leków psychotropowych - wszystko zależy oczywiście od diagnozy. Lekarz psycholog oczywiście nie może ich przepisać, psychiatra - już tak. Lek który sama jakiś czas temu dostałam, tj. Pramolan świetnie się u mnie sprawdził. Nie widziałam żadnych efektów ubocznych, a postawił mnie na nogi po 2 tygodniach, po 1 tygodniu było już lepiej. Jest w dobrej cenie do kupienia (oczywiście na receptę) w [www.apteka-melissa.pl] i bardzo polecam podpytać o niego swojego lekarza. Działa naprawdę dobrze i gdy jest tego potrzebny, nie bójcie się z niego korzystać. Najwazniejsze jest to, że zupełnie nie uzależnia
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: