NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Psychoterapia

Wysłane przez teresa30 
Psychoterapia
07 lut 2017 - 16:36
Warto waszym zdaniem skorzystać z psychoterapii online? Czy może lepiej udać się na klasyczną terapię w gabinecie psychologicznym?
Re: Psychoterapia
08 lut 2017 - 14:37
Terapia online? Nie ma sensu chyba że masz do czynienia z kimś takim jak poradnictwo/motywowanie.... bo coraz więcej doradców tego typu pod płaszczykiem psychoterapii.

Wolisz rozmowę na fejsiku czy może osobiście przy kawie? I jak wiele rzeczy albo online albo na żywo
Re: Psychoterapia
09 lut 2017 - 09:24
Psychoterapia jest dobrym rozwiązaniem dla osób zmagających się z poważnymi problemami i schorzeniami. Dlatego warto szukać pomocy w takich miejscach jak http://czptychy.pl/psychoterapia/ gdzie pomoc uzyska każdy, kto chce zmienić swoje życie na lepsze.
Re: Psychoterapia
09 lut 2017 - 17:42
Osobiście odradzam terapię online, chyba, że problem nie jest poważny (np. gdy dolega ci zwykły stres), oraz masz pewność, że prowadzi ją dyplomowany psychoterapeuta. Jeśli masz taką możliwość, to udaj się na klasyczną terapię - w większych miastach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu, w W-wie warto sprawdzić jedną z klinik PsychoMedic [psychomedic.pl] mają w mieście dobre opinie.
Re: Psychoterapia
03 kwi 2017 - 09:48
Ja chodziłam na psychoterapie dla małżeństw i nie wyobrażam sobie takiej terapii przez internet, jestem na sto procent pewna, że jest to strata czasu i pieniędzy. My korzystaliśmy z kliniki w Rzeszowie i bardzo nam pomogło. [psychoterapeuta-rzeszow.com.pl]
Re: Psychoterapia
20 kwi 2017 - 10:53
psychoterapia to tylko jeden z wielu etapów w walce z danym problemem. Nie należy się poddawać, tylko walczyć do skutku.
Re: Psychoterapia
14 lip 2017 - 13:20
Najlepiej udać się do dobrego terapeuty ,ktory oferuję hipnoterapię na terenie Warszawy.
Słyszałam o terapeucie Paweł Bronowicki i podobno jest bardzo dobry w tym co robismiling smiley
To link [terapiabronowicki.pl]
Re: Psychoterapia
29 sie 2017 - 06:31
Tylko trzeba najpierw sprawdzić, który psychoterapeuta jest dobry i jest w stanie naprawdę pomóc.
Re: Psychoterapia
25 wrz 2017 - 06:48
Na początek warto sobie zadać pytanie czy jaki jest problem i z czym związany, bo jesli szukasz małej porady jak coś zrobić to myśle że internetowa konsultacja wystarczy a jeśli masz problem wiekszego typu to juz lepiej spotkać sie i porozmawiać z 2 osobą, sama miałam duzy problem z prowadzeniem auta, po wypadku nie mogłam wsiąść za kółko bo od razu panicznie sie denerwowałam i nie byłam w stanie ruszyć samochodem, sama na początek skonsultowałam sie z psychologiem na stronie http://psychoterapia-nysa.com.pl/ po gdzie umówiłam sie na sesje prywatną, zyczę powodzenia i mam nadzieje ze pomogłemZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 08:34 przez katarzynawrr323.
Re: Psychoterapia
23 pa 2017 - 12:44
Myślę, że powinien Cię zainteresować rozwój osobisty poznań. Podejrzewam, że pomoże Ci rozwiązać wiele Twoich problemów.
Re: Psychoterapia
03 lis 2017 - 08:47
Psychoterapia online może się sprawdzić przy mniej poważnych problemach, w pozostałych przypadkach potrzebna będzie jednak klasyczna terapia, u psychologa, a najlepiej psychiatry - ma większe możliwości, może choćby przepisywać leki. W Warszawie wielu doświadczonych psychiatrów przyjmuje w klinikach PsychoMedic, warto się z nimi skontaktować, tu [psychomedic.pl] jest o nich więcej.
Re: Psychoterapia
03 lis 2017 - 14:23
Jak co prawda online nie korzystałam z takiej pomocy, jak już to korzystam stacjonarnie z pomocy, bo wydaje mi się, ze tylko tak może mi pomóc psycholog Tarnówek nie jest daleko gdzie jest gabinet od mojego mieszkania, więc mogę iść na wizytę nawet pieszo. Jednak spotkanie w gabinecie jak dla mnie się lepiej sprawdza.
Re: Psychoterapia
08 lis 2017 - 20:48
hmm przy uzyciu videokonferencji - mozna w sumie przeprowadzic taka terapie online, ale jednak wg mnie - to jest na tyle specyficzna dziedzina nauki, ze wazna jest ocena zachowan danej osoby. Dlatego wg mnie - lepsza jest terapia \\\'na zywo\\\'. Jesli chodzi o psychoterapia Warszawa Ursus to polecam kontakt z psycholog Ewą Tyką - pomogla juz naprawde wielu osobom.
Re: Psychoterapia
15 gru 2017 - 14:15
Uważam, że psychoterapia może naprawdę pomóc, zarówno w poważniejszych, jak i drobniejszych problemach. W tym drugim przypadku powinna pomóc psychoterapia online, jak na [psychomedic.online] - ostatnio jest dość popularna, pewnie dlatego, że nie trzeba wychodzi z domu, a i koszty są niższe.
Pramolan
21 gru 2017 - 11:30
Przy psychoterapii czasami może okazać się, że nie obejdzie się bez leków psychotropowych - wszystko zależy oczywiście od diagnozy. Lekarz psycholog oczywiście nie może ich przepisać, psychiatra - już tak. Lek który sama jakiś czas temu dostałam, tj. Pramolan świetnie się u mnie sprawdził. Nie widziałam żadnych efektów ubocznych, a postawił mnie na nogi po 2 tygodniach, po 1 tygodniu było już lepiej. Jest w dobrej cenie do kupienia (oczywiście na receptę) w [www.apteka-melissa.pl] i bardzo polecam podpytać o niego swojego lekarza. Działa naprawdę dobrze i gdy jest tego potrzebny, nie bójcie się z niego korzystać. Najwazniejsze jest to, że zupełnie nie uzależnia
Re: Pramolan
13 mar 2018 - 21:33
Wiem że on-line możesz się skonsultować u nich [psychomedic.pl] . To najlepsi fachowcy w Warszawie, warto dojechać nawet z innych miast. Przyjmują też w weekend.
Re: Psychoterapia
29 mar 2018 - 09:22
Wizyta twarzą w twarz to najlepsza możliwa opcja. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, które też często mają różne problemy psychologiczne i trzeba im pomóc. Warto pamiętać o tym, że w miejscach takich jak łódzkie Centrum Futurum http://centrum-futurum.pl/ przyjmują świetni specjaliści. Najlepiej wybrać się do sprawdzonego lekarza.
Re: Psychoterapia
30 mar 2018 - 02:53
olka33 ma rację, w przypadku dzieci sprawa jest o tyle trudna, że taka konsultacja online mogłaby nie przynieść zamierzonych efektów. Ja też chodziłam z córką do psychologa na spotkania twarzą w twarz ( ośrodek LOGOS DTR w Warszawie na Targówku ). Moim zdaniem w przypadku małych pacjentów nic nie zastąpi wizyty w gabinecie, lekarz może lepiej zaobserwować dziecko i szybciej postawić trafną diagnozę.
Re: Psychoterapia
12 kwi 2018 - 06:43
U mnie bardzo pomogła Psychoterapia Śląsk - gabinet psychologiczny , więc moim zdaniem warto się udać na takie coś, jeśli czujemy że coś jest nie tak, tracimy grunt pod nogami. Taka terapia na pewno pozwoli wszystko uporządkować i pomoże wyjść z problemów.
Re: Psychoterapia
30 maj 2018 - 13:50
Zgadzam się z przedmówczynią. Dostęp do specjalistów z dziedziny psychiatrii https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/szczecin jest szeroki więc w każddej trudnej sytuacji, kiedy czujemy że coś dzieje się z nami złego, powinniśmy korzystać z pomocy
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: