NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Diagnoza Autyzmu, zespołu Aspergera

Wysłane przez margo903 
Diagnoza Autyzmu, zespołu Aspergera
18 sie 2016 - 13:14
Witam, poruszając ten temat choć jest bardzo trudny i przykry a w szczególności dla rodziców i bliskich chorych dzieci, autyzm jest to zaburzenie rozwojowe które niestety trwa przez całe życie ale wykrycie go i postawienie wczesnej diagnozy pozwoli na zwiększenie szansy na lepsze funkcjonowanie dziecka w dorosłości, polecam tutaj specjalistów z Kliniki PsychoMedic kontakt 22 253 88 88 [psychomedic.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-18 13:16 przez margo903.
Re: Diagnoza Autyzmu, zespołu Aspergera
28 sie 2016 - 09:23
Czytałam o tym i nawet mam wśród znajomych takich, u dziecka których rozpoznano zespół Aspergera i wiem jak to się przejawia.
27 lut 2017 - 11:41
Jak pokazał poseł Wójcikowski, osoby z tym zaburzeniem mogą osiągnąć wszystko! smiling smiley
Pozdrawiam
29 mar 2017 - 10:03
samemu się tego nie zdiagnozuje, można zaobserwować objawy ale i tak musi to stwierdzić specjalista.
29 sie 2017 - 06:28
Zaburzenia w żaden sposób nie dyskwalifikują człowieka, trzeba tylko mieć dobrego specjalistę, który poprowadzi taka osobę.
30 lis 2017 - 12:37
Mogę tylko polecić bardzo fajną dobrą księgarnię internetową która ma bardzo szeroki wybór książek dla dzieci intelektualnych [www.anwi.edu.pl]
28 lut 2018 - 19:27
Myślę, że takiej diagnozy nie powinno się stawiać ot tak tu potrzeba czasu i dokładnej obserwacji dziecka. U nas też były tego tyou podejrzenia i z polecenia znajomej trafiłyśy z córką pod opiekę specjalistów z ośrodka Logos DTR w Warszawie ( na osiedlu zielone zacisze na Targówku ). Od pół roku bierzemy udział w terapii behawioralnej, którą nam zasugerowano.
20 mar 2018 - 19:46
W Psychomedic na szybka i trafna diagnozę mogą liczyć głównie dzieci, chociaż coraz częściej np. zespół Aspergera stwierdza się u dorosłych. Na psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera znajdziecie szczegóły i namiar na klinikę.
16 kwi 2018 - 09:02
Istnieje wiele gabinetów, w której oferuje się profesjonalną pomoc dla rodziców dzieci chorych na Autyzm, czy zespół Aspergera. W wielu takich miejscach terapia zespołu Aspergera przebiega w sposób bardzo sprawny. Dzięki takiej pomocy dużo łatwiej można poradzić sobie z wychowaniem chorego dziecka. winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: