NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Psycholog, czy psychiatra?

Wysłane przez teresa30 
Psycholog, czy psychiatra?
12 sty 2018 - 18:31
Waszym zdaniem lepiej udać się do psychologa, czy psychiatry? Czym się różnią?
Re: Psycholog, czy psychiatra?
12 sty 2018 - 18:54
Psychiatra ma większe doświadczenie i może przepisywać leki, ma więc większe możliwości jeśli chodzi o leczenie, także od niego radzę zwrócić się w razie większych problemów, jak depresja, czy nerwica. W W-wie powinni pomóc w klinice PsychoMedic [psychomedic.pl] - mają tam wielu doświadczonych specjalistów, przyjmują w kilku placówkach w mieście.
Re: Psycholog, czy psychiatra?
31 sty 2018 - 07:57
Wszystko zależy od tego, kogo i czego dokładnie dotyczy sprawa. Jeśli na przykład chodzi o dzieci to odsyłam Was do centrum psychologiczno-pedagogicznego Futurum, które znajduje się w Łodzi: [centrum-futurum.pl]. Tam przyjmuje wielu świetnych specjalistów, którzy na pewno doradzą, co robić w takiej sprawie.
Re: Psycholog, czy psychiatra?
05 lut 2018 - 15:44
To zależy od problemu, jeśli nie jest poważny, to warto udać się do psychologa, nie trzeba tyle czekać na wizytę i kosztuje to mniej. Dobrą alternatywą będzie psychoterapia online, ostatnio dość popularna i podobno skuteczna, także warto o takiej pomyśleć, m.in. tutaj [psychomedic.online] takie prowadzą - mają dobrych specjalistów.
Re: Psycholog, czy psychiatra?
09 lut 2018 - 12:39
Bardzo wiele zależy od rodzaju problemu, więc nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy lepszy będzie psycholog, czy psychiatra. Psychiatrzy z reguły zajmują się dużo bardziej poważnymi problemami, w przypadku których często konieczne jest stosowanie różnych leków. W sumie bez względu na to, czego dotyczy problem, warto odwiedzić Strefę Terapii w Krakowie (http://strefaterapii.pl/). Pomogli już wielu osobom borykającym się z różnymi problemami.
Re: Psycholog, czy psychiatra?
21 lut 2018 - 23:01
Pytanie jakie wiekszosc osob sobie zadaje od dawna. Dobry artykul ostatnio czytalem na ten temat - [www.sensity.pl] ostatnimi czasy naszyly jakies dziwne stany lekowe i sam zastanawiam sie nad wizyta w jakims sprwdzonym gabinecie. Oczywiscie na poczatku szukalem pomocy online jak sporo osob .. natrafilem na kilka blogow traktujacych o tej tematyce jednak bez wiekszych skutkow. Sluchalem takze jakichs nagran hipnotycznych .. po nich szczerze czulem sie jeszcze gorzej dlatego sobie odpuszcza te polsrodki. Prosze poleccie mi kogos sprawdzonego ze stolicy. Dzieki wielkie za pomoc smiling smiley Pozdrawiam
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: