NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

filmy i ksiązki motywacyjne

Wysłane przez ad_da 
filmy i ksiązki motywacyjne
09 cze 2017 - 13:10
Witam, oglądacie filmy motywacyjne ? czytacie książki motywacyjne? chodzicie na wykłady? ja często na yt oglądam rożne filmiki motywacyjne. Najczęściej jednak Pana Mateusza jak dla mnie ma on bardzo dużą wiedzę i doświadczenie tu jest o nim więcej napisane [jaksiezmotywowac.pl] muszę popytac znajomych może ktoś ma jego książkę a w ostateczności może kupię bo też widziałem bardzo dobre opinie.
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
06 lip 2017 - 12:53
JAsne, że oglądamy. Ostatnio czytałem książkę rusz dupę i obudź w sobie olbrzyma i mogę polecić. Do tego codzienną dawką motywacji napełnia mnie jacek z sukces.pl sprawdz sobie na Youtube.


________________________________
wypożyczalnia aut poznań lotniskoZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-06 12:56 przez wawi.
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
29 sie 2017 - 06:30
Ja uwielbiam książki Reginy Brett, to dla mnie prawdziwa skarbnica pozytywnego myślenia!
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
31 sie 2017 - 00:00
Ja zazwyczaj czytam reportaże oraz biografie, takie treści najlepiej mnie motywują. Jakbyście szukali polskich książek na terenie UK, najlepiej przejrzeć sobie asortyment [rewolucja.co.uk] ta firma działa na terenie Wielkiej Brytanii. Sprzedają polską literaturę, a także gry planszowe, puzzle itp.
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
25 wrz 2017 - 14:11
Uważam, że jeśli chodzi o oglądanie filmów w internecie, to fajnym portalem jest [www.kinoman.co] . Można tutaj obejrzeć filmy i seriale bez limitów i reklam, więc może również i wam się ten portal spodoba. Sprawdźcie.
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
29 kwi 2018 - 11:32
Dla mnie to strata czasu.
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
14 maj 2018 - 10:22
Motywacyjne? Znaczy sie jakie? Jak sie sama nie zmotywuję, to na pewno nie zrobi tego ksiązka. Uważam, że to bzdura. A książki czytam przeróżne, poradniki, kryminały etc. Aktualnie [www.taniaksiazka.pl] To mnie jedynie motywuje, wiedza smiling smiley
Re: filmy i ksiązki motywacyjne
24 maj 2018 - 11:01
ogladanie filmow motywacyjnych to tracenie czasu na ogladanie filmow mowiacych Ci ze tracisz czas
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: