NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wątroba

Wysłane przez fairytales 
Wątroba
20 maj 2014 - 12:21
Od pewnego czasu, po zjedzeniu kapusty, smażonej cebuli i tłustego mięsa zaczyna boleć mnie wątroba. Czy jest jakiś skuteczny środek, który wspomaga trawienie i niweluje ból wątroby po posiłku/
Re: Wątroba
21 maj 2014 - 14:02
Preparatów na wątrobę jest wiele, ja kupiłam jakiś czas temu Essevit Complex i na razie mi pomaga, też mam to co Ty tylko, ż eu mnie jest ból, kiedy zjem ogólnie tłuste potrawy.
20 sie 2014 - 06:39
Wydaję mi się, że zamiast brać tabletki na wątrobę powinnaś raczej unikać dań, które powodują ból i jak najszybciej udać się do lekarza.
21 pa 2014 - 09:59
Ciężko jednak z niektórych dań zrezygnować, a taki Essevit raz na jakiś czas nie zaszkodzi, tym bardziej, że takie tabletki pomagają w trawieniu.
29 pa 2014 - 12:26
Jasne,teraz reklamuj,a pełno specyfików, a przekaz tych reklam jest prosty: jedz ile wlezie, nafaszeruj się prochami i dalej jedz. Czy to aby na pweno dobre dla wątroby? Ja myślałam, że leki obciążają wątrobę.

Markowa odzież narciarska w atrakcyjnych cenach
11 maj 2015 - 20:45
Może masz kamicę żółciową?
12 cze 2015 - 07:04
Też bym o tym pomyślał
23 sie 2016 - 08:07
Na pewno dobrze byłoby pójść do lekarza, bo faktycznie może to być kamica żółciowa. Warto byłoby też zrobić USG jamy brzusznej. Tu można zdobyć informację, np. o najkrótszych terminach na NFZ albo o możliwych opcjach prywatnych wizyt i badań [doradca.medinfo.pl] .
01 kwi 2017 - 16:10
Ja myślę, że leki przeciwbólowe Ci pomogą. Tylko mocne. Takie, jak na przykład [www.no-spa.pl].
19 maj 2017 - 13:11
Możesz zajrzeć na stronę [szczesliwawatroba.pl] i zapoznać się z treścią tego poradnika. Znajdziesz w nim wiele informacji, które mogą Ci się przydać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: