NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zaćma

Wysłane przez amelia90 
zaćma
07 lis 2016 - 12:27
Hej! W jakiej klinice najlepiej jest zrobić operację? Kogo polecacie??
Re: zaćma
07 lis 2016 - 12:36
Chodzi Ci o prywatne kliniki?
07 lis 2016 - 13:11
amelia90 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Hej! W jakiej klinice najlepiej jest zrobić
> operację? Kogo polecacie??

Podejrzewam, że chodzi o prywatne kliniki winking smiley Ja mogę Ci polecić leczsiezagranica.pl - uzyskasz tam pomoc w szybszym dostaniu się na operację oraz możliwość refundacji. Jak wiadomo z operacją zaćmy nie ma co czekać, im szybciej tym lepiej. Firma jest bardzo profesjonalna i jestem pewna, że pomogą Ci z zaangażowaniem!
09 lis 2016 - 11:25
Najlepiej poszukać w sieci i porównać.
18 lis 2016 - 09:48
moja babcia ma zaćmę i termin operacji za 1,5 roku. Fajnie, co?
21 lis 2016 - 12:13
to zależy czy z NFZ czy prywatnie
22 lis 2016 - 08:16
Moja babcia również. Terminy są chore. Najlepiej zgłosić się prywatnie lub po tak zwanych \"znajomościach\". Niestety nie każdego stać, ani nie każdy ma znajomych lekarzy. Wtedy zostaje czekać aż się coś zwolni. sad smiley
02 gru 2016 - 09:55
no tak, tylko że takie znajomości jeszcze trzeba mieć.
09 gru 2016 - 08:49
Jak nie znajomości to chociaż pieniądze winking smiley
23 lut 2017 - 11:49
tak, tylko że to są bardzo duże pieniądze sad smiley
03 mar 2017 - 12:47
Można poszukać prywatnych klinik, które mają umowę z NFZ na takie zabiegi.
13 cze 2017 - 08:36
Jeśli zależy Ci na szybkim zabiegu, to polecam Czechy, a konkretnie AlfaVision. Operacja zaćmy jest tam przeprowadzana na wysokim poziomie, a wiem to na pewno, bo moja babcia się tam leczyła winking smiley Nie będę się rozpisywać o możliwościach i o tym, jak wygląda zabieg, bo myślę, że najlepiej to wszystko wytłumaczone jest na ich stronie - [alfavision-zacma.pl] Powiem tylko, że zabieg jest refundowany przez NFZ, dzięki czemu kosztuje tylko 400 zł.
30 cze 2017 - 06:52
Witam serdecznie, polecam udać się do takiej kliniki gdzie mają nowoczesny sprzęt, taki jak ten : www.krak-optic.pl/ to na pewno będziesz miał taką operację zrobioną bardzo dobrze. Operacje na oczach to nie są łatwe sprawy i trzeba być bardzo precyzyjnym , przy tym przydaje się technologia.
28 wrz 2017 - 13:47
Moja mama miała usuwaną zaćmę w Łodzi w szpitalu Bonifratrów. Bardzo szybko dostała się na oddział, na NFZ musiałaby czekać ok. roku, co w jej stanie było zbyt długim okresem. Operacja przebiegła pomyślnie, bez żadnych komplikacji
20 gru 2017 - 13:24
Słyszałem że operację zaćmy tanio i na profesjonalnym poziomie można zrobić w Czechach, może ktoś wie więcej na ten temat?
Z góry dzięki za informacje.
________
Optyk Tenatelli
13 lut 2018 - 12:09
Po co robić operację w Czechach jak można u nas? Na stronie [www.okulistykamml.pl] można poczytać o samej zaćmie jak i klinice, gdzie można ją wyleczyć. Wszystko wykonywane jest sprawnie i profesjonalnie.
04 mar 2018 - 14:53
Ja od jakiegoś czasu interesuje się leczeniem za granicą w ramach polskiego NFZ. W końcu jest to możliwe dzięki dyrektywie Unii Europejskiej i ustawie o leczeniu trans-granicznym. Przykładowo, polski pacjent może usunąć zaćmę w renomowanych czeskich klinikach np. PROVISUS: [lepiejzobacz.cz] . Na zabieg czeka się ok. 2 tygodnie od wizyty kwalifikacyjnej, nie ma tu żadnych ukrytych kosztów czy umów. Zagwarantowana jest pełna opieka pozabiegowa, polskie standardy operacyjne i opiekun pacjenta, leki osłonowe w cenie etc.
04 mar 2018 - 14:56
Na operację zaćmy w kraju można czekać nawet do 5 lat (w zależności od województwa). To przerażające, a przecież prywatne kliniki okulistyczne liczą sobie słono za takie operacje. Mało kogo na to stać. Ale jest alternatywa, o której czytałam na [lepiejzobacz.cz] . To zabieg w ramach NFZ w Czechach. Pacjent ma zagwarantowaną opiekę polskiego lekarza, ubezpieczenie, wybór soczewki, wizyty kontrolne w cenie. Warto się z tym zapoznać.
20 mar 2018 - 08:47
Teraz operacja zaćmy to nie jest żaden problem, więc warto się na to zdecydować.

22 mar 2018 - 07:49
Warto być świadomym, że prywatne kliniki w Polsce to płacenie za słuzbę zdrowai podwójnie - i tak składki na NFZ płacimy a jeszcze za prywatną wizytę. Warto zastanowić się nad wyjazdem za granicę np do Czech, zapłacisz prawie tyle samo a NFZ zwróci część kosztów. Dosyć dobre opinie słyszałam o OneDayClinic
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: