NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zapalenie cewki moczowej

Wysłane przez Elamija 
Zapalenie cewki moczowej
03 lis 2016 - 07:06
Mam właśnie. Jak sobie dziewczyny radzicie?
Re: Zapalenie cewki moczowej
03 lis 2016 - 10:55
Oj nie zazdroszczę.Wiem jakie jest to nieprzyjemne. Sama jak mam to biegam praktycznie co chwilę do toalety...Zerknij sobie na stronę:
[chorobyukladumoczowego.pl]

Jest tutaj kilka informacji o tym jak sobie radzić. Ja biorę zwylke dzień wolny w pracy ponieważ nie chcę w robocie biegać co chwilę do kibelka. Poza tym idę o rodzinnej aby przypisała mi furagin Ten lek zawsze mi pomaga.
Re: Zapalenie cewki moczowej
12 wrz 2017 - 07:24
Ja od razu biegnę do apteki, zeby jak najszybciej sie wyleczyć. Sczególnie, że pracuje, mam wiele obowiązków i nie mam czasu co chwilę biegać do toalety. Kupuję urofuraginum max, przede wszystkim dlatego, że jest bez recepty i trzeba ją brac tylko raz dziennie no i najważniejsze juz na następny dzien czuje się lepiej, ale zeby choroba całkowicie odeszła kuracja musi potrwac tydzien
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: