NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aparat słuchowy dla babci

Wysłane przez amelia90 
Aparat słuchowy dla babci
16 wrz 2016 - 10:35
Hej! Musimy kupić aparat słuchowy dla babci. Myślicie, że warto skorzystać z oferty tego sklepu: [www.swiatsluchu24.pl] ? Znacie może? Słyszałam, że są godni zaufania smiling smiley Za każdą opinię będę wdzięczna, bo pomożecie mi w podjęciu decyzji smiling smiley
Re: Aparat słuchowy dla babci
07 pa 2016 - 12:07
Moja babcia ma aparat słuchowy, który kupowała w tym sklepie: [akustyksluchu.pl] i ja również ich bym poleciła. Przeprowadzą badanie słuchu oraz pomogą w wyborze. Poza tym babcia nie skarży się na aparat, także jest dobrze wykonany. Wszystko \"gra i buczy\" winking smiley Przy wyborze aparatu powinno się kierować tym czy sklep oferuje sprzęt znanych marek
07 lis 2016 - 12:41
Taki aparat dla babci powinien dopasować lekarz.
09 lis 2016 - 11:26
Zdecydowanie. Nie można go kupić ot tak, w końcu musi być dopasowany.
03 mar 2017 - 17:07
Z tego co pamiętam to moja babcia korzystała z tych aparaty słuchowe. Były porządnie wykonane a sama firma też cieszy się dobrą renomą. Warto sprawdzić ich ofertę.
03 pa 2017 - 06:28
Nie miałam styczności z tą firmą, jednak znam markę Signia, mają bardzo nowoczesne aparaty. Mój tato korzysta z jednego z nich, bardzo go zachwala, ma do niego fajny pilot, którym może regulować głośność, nosi go przy kluczach bo przypomina pilot do samochodu także nie rzuca się w oczy smiling smiley Ponadto mają szereg różnych przydatnych aplikacji np test słuchu [www.signia-aparatysluchowe.pl] dzięki której można sprawdzić czy ma się jakąś wadę smiling smiley Jednak zgadzam się z przedmówcami, że w doborze aparatu musi pomóc protetyk słuchu smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: