NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak sobie poradzić ze stresem? Może jakieś bezpieczne tabletki?

Wysłane przez krówkilubię 
Re: Jak sobie poradzić ze stresem? Może jakieś bezpieczne tabletki?
22 lis 2017 - 19:50
Od tabletek lepsze są chyba naturalne zioła. Choć u mnie i tak najlepsze rezultaty przyniosła lampa Camry CR 2166: [allegro.pl] Jest to dość spore urządzenie, ale łatwo się je przenosi, więc każdy może korzystać, gdzie mu wygodnie. A jesienią to szczególnie wielu osobom się przyda.
28 gru 2017 - 20:01
Ja przez stres nabawiłam się nerwicy żołądka. Była na tyle zaawansowana że musiałam udać się do gastrologa który przepisał mi antybiotykoterapię. Nie można lekceważyć tej choroby. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej polecam artykuł -nerwica żołądka objawy
03 sty 2018 - 09:11
Stres jest bardzo groźny, lekceważony może prowadzić do wielu chorób. U mnie niestety przerodził się w depresje i stany lękowe. Obecnie zażywam antydepresanty i w chwilach stresowych biorę takie krople [www.e-zikoapteka.pl], bo inaczej wszystko się we mnie trzęsie i nie mogę so
05 mar 2018 - 11:32
Można skorzystać z innowacyjnego programu edukacyjno-leczniczego [www.mindfulnesscentrum.org] , który redukuje stres, poprawia samopoczucie i pomaga w stresowych sytuacjach.
05 mar 2018 - 11:35
Mogę Ci polecić [www.e-zikoapteka.pl], ale jeśli to nie pomoże to niestety musisz udać się do psychologa albo psychiatry. Niestety nerwy często stają się bardzo poważnym problemem i lekceważone są bardzo niebezpieczne.
07 mar 2018 - 08:26
Z tymi tabletkami to bym uważała. Zanim cokolwiek weźmiesz to idź do lekarza. Słyszałam też, że na stres jest dobra sesja w kriokomorze. Koleżanka mi polecała. Jak jesteś z Wrocławia, to spróbuj tutaj, wiem, że taką krio mają: [www.vratislavia-medica.pl]
08 mar 2018 - 08:13
Spróbuj zmienić styl życia, zacznij przede wszystkim od dobrego snu.

14 mar 2018 - 13:43
Przede wszystkim trzeba brać magnez, jak ma się chwile dużego stresu, bo on wypłukuje magnez z organizmu. Sen, mięta, rumianek, joga/inny sport, aromaterapia, dobra komedia, ćwiczenia oddechowe, powtarzanie sobie (zależnie od sytuacji): \"wszystko umiem/dam radę/nie będzie źle/jestem przygotowana/uda się\" - możliwości jest sporo, ale to indywidualna kwestia każdego, co zadziała.
22 mar 2018 - 10:49
Może zamiast tabletek warto się zapisać na jogę smiling smiley Ćwiczenia, które uspokajają, relaksują i pomagają walczyć ze stresem można spróbować na kursach [www.justjoga.pl] , które oferują zajęcia dla zabieganych i zestersowanych osób.
05 kwi 2018 - 12:14
Może jakiś sport? Warto poprosić o pomoc dobrego trenera, na przykład tego: [capitalstudio.pl]
Powinno pomóc smiling smiley
05 kwi 2018 - 17:49
Chyba większość ludzi ma problem ze stresem wiekszym czy mniejszym, ale dlaczego zaraz tabletki? Wiele osób już tu pisało o jakimś zajęciu, które pomoże się rozluźnić, joga czy bieganie lub wciągające książki albo artykuły. Ja polecam blog [www.mistrzmotywacji.pl] który świetnie motywuje do tego aby wziąć sie w garść, zacząć coś zmieniać w swoim życiu, można znaleźć kilka wskazówek jak efektywniej pracować, mieć wiecej wolnego czasu. Mnie przekonał artykuł o bieganiu i postanowiłam zacząć to robić, wczoraj 4 km smiling smiley mam nadzieję,że będzie coraz lepiej, po powrocie marzyłam tylko o tym żeby się położyć ale miałam ogromną satysfakcję.
13 kwi 2018 - 20:17
Mnie bardzo pomaga joga połączona z medytacją. Myślę, że nie ma sensu truć się prochami, kiedy to samo można osiągnąć nie szkodząc sobie smiling smiley
19 kwi 2018 - 07:20
Świadome zdrowie to profilaktyka zdrowia oraz uzupełnienie leczenia konwencjonalnego w powrocie do zdrowia. W gabinecie [swiadomezdrowie.com] pomocą służą dyplomowani naturopaci i terapeuci, profesjonaliści w dziedzinach: biorezonansu, dietetyki, ziołolecznictwa, terapii ruchem, psychosomatyki, biologii totalnej. W gabinecie można także skorzystać z sesji Access Bars oraz leczniczego działania połączenia masażu podczerwieni,
24 kwi 2018 - 13:47
Jak tabletki to tylko suplement magnezu - większa podatność na stres wynika z jego niedoborów w organizmie. A jeśli nie lubicie sięgać po tony suplementów, można zacząć jeść więcej produktów, które mają go dużo w sobie, jak np. banany czy orzechy. Ja się lepiej czuję, jak rano wezmę suplement magnezu, jakoś tak spokojniej znoszę sytuacje stresowe. Gdy to nie pomaga, a bywają i takie dni, wtedy robię ćwiczenia oddechowe (wdech nosem, wydech ustami) na uspokojenie tętna, myślę o pozytywnych rzeczach i tym, że dam radę, proszę o chwilę zastanowienia na opanowanie nerwów, a po powrocie do domu ćwiczenia rozciągające przy spokojnej muzyce.
25 kwi 2018 - 10:46
Tabletki mogą pomóc w walce ze stresem, ale jeśli nie jest to konieczne, to lepiej ich unikać. Na ogół bardzo pomocna jest psychoterapia. Dobrze najpierw porozmawiać o tym z psychologiem, tutaj [psychomedic.online] można to zrobić z domu - doradzi jak radzić sobie ze stresem, ewentualnie zapisze odpowiednie leki.
18 maj 2018 - 15:40
W zakresie tej choroby poczytasz sporo na blogu [lapetit.pl] to główne miejsce na które zerkam podczas, gdy chcę się czegoś dowiedzieć z medycyny.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: