NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak sobie poradzić ze stresem? Może jakieś bezpieczne tabletki?

Wysłane przez krówkilubię 
Jak w temacie: jak radzicie sobie ze stresem? Czy możecie poradzić mi jaki wybrać lek na bezsenność i zbyt duże, przytłaczające napięcie nerwowe? Podobno relana forte pomaga - trochę o niej czytałam. znacie ten lek? Czy jest bez recepty?
Re: Jak sobie poradzić ze stresem? Może jakieś bezpieczne tabletki?
14 mar 2014 - 09:12
Ja na drobne biurowe stresy polecam folie babelkową. Mi pomaga smiling smiley.
Znam ten preparat. Mi całkiem skutecznie pomaga zasnąć. Spróbuj, nie masz nic do stracenia. Waleriana jest bezpieczna, relanę możesz kupić bez recepty, nie kosztuje zbyt wiele. Warto wypróbować, skoro słyszałaś, że warto, zwłaszcza, że jeśli chodzi o problemy z zasypianiem, to trzeba trochę popróbować, żeby coś dla siebie dopasować smiling smiley
Na początek warto spróbować jakiś ziół i preparatów uspokajających, np. w aptece są tego typu [www.doz.pl] - na pewno nie będą szkodliwe, a warto wypróbować ich działanie. Ja bardzo często piję melisę i naprawdę mnie uspokaja. Jest też tam taka mieszanka ziół Nervinex fix

Warto spróbować takich ziół uspokajających. Nie są drogie, a na pewno dużo zdrowsze niż jakieś tabletki. A tak w ogóle to polecam dużo ruchu i długie kąpiele - jak dla mnie najlepszy sposób na relaks i działa niesamowicie uspokajająco.
20 maj 2014 - 12:15
Jeśli to ma być coś, dzięki czemu człowiek uspokojony nie zaśnie i może normalnie funkcjonować to polecam Nervosed, łagodne tabletki z melisą i chmielem. Ich największą zaletą jest to, że uspokajają, ale nie otępiają.
29 maj 2014 - 15:07
Jeju, nie bierz tabletek! Ewentualnie jakieś naturalne sposoby, ale też nie polecam... mnie np. bardzo pomaga bieganie, w ogóle sport jest super na takie sprawy. No i jak coś się dzieje to może warto zasięgnąć pomoc rodziny, przyjacióół... a jak się nie da to może psycholog?
Relana Forte jest bardzo dobra na takie sprawy. A jak chcesz postawić na środki niefarmakologiczne, to Zumba jest genialna smiling smiley
Ja tam poszłam o siebie zawalczyć i umówiłam sie na konsultacje psychologiczne. Byłam już bliska nerwicy. Nie chciałam polegać na jakis specyfikach, tylo sama opracować pewne metody działania, które zmierzą do tego że w koncu przestane być taka nerwowa i tak ławto będzie mnie wyprowadzić z równowagi. Koniec konców tu mi pomogli: [www.cp-choroszucha.pl], wypracowalam sobie system oddechania, myślenia pozytywnego, podejścia do pewnych kwestii i jest lepiej. Czuję sie lepiej czego i Wam życze
20 sie 2014 - 06:40
Tabletki na stres nie są zbyt dobrym pomysłem według mnie - już lepiej regularnie pić melisę oraz przejrzeć na internecie jakie są sposoby radzenia sobie ze stresem i techniki relaksacyjne.
25 wrz 2015 - 06:48
Są też ziołowe tabletki na uspokojenie, które można brać i nie szkodzą. Więcej o nich można przeczytać w tym artykule: http://toczytam.pl/leki-i-depresje-co-na-uspokojenie-bez-recepty. Takimi na receptę nie ma co się faszerować.
11 kwi 2016 - 11:33
Zamiast truć się lekami ja bym zmieniła podejście do stresu. Też się swego czasu bardzo stresowałam ale znajomy podesłał mi film na temat jak sposób myślenia o stresie wpływa na nasze zdrowie i po jego obejrzeniu polubiłam stres. Polecam obejrzeć: [www.youtube.com]

11 maj 2016 - 19:36
Nie lubię faszerować się tabletkami uspokajającymi. Wolę naturalne metody i parzenie naparów z ziół np. melisy, werbeny, dziurawca, szyszek chmielu. Można kupić w dobrych, ekologicznych sklepach np. [www.naturalne-pogotowie.pl]
Zresztą mają też gotowe mieszanki uspokajające czy relaksujące. Grunt, że to nie jakaś chemia, a sama natura.
12 maj 2016 - 11:43
nie warto się faszerować żadnymi tabletkami bo to zwykłe placebo jest
17 maj 2016 - 07:01
Tabletki na stres? Są takie na rozluźnienie napięcia, ale ja bym po to nie sięgała, jak już to lepsze są naturalne środki, jak herbatki ziołowe, albo po prostu trzeba znaleźć sobie jakieś hobby.
24 maj 2016 - 09:47
Też jestem za herbatkami ziołowymi, leki raczej sobie odpuść. Po co niszczyć wątrobę?Relaks też na pewno by pomógł.
29 maj 2016 - 09:15
nie faszerujcie się żadnymi środkami bo to nic nie da, znajdzie sobie jakąś odskocznię od problemów co pozwoli Wam się zrelaksować.
21 cze 2016 - 11:24
Ja nie ufam tabletkom i wolę ich nie stosować. Słyszałam, że działają na organizm usypiająco , a przecież nie o to chodzi w walce ze stresem. Zdecydowanie lepiej skorzystać z magnetoterapii [miastokobiet.eu] , która jest naturalną metodą i co najważniejsze skuteczną
07 lip 2016 - 06:03
ja jestem przeciwniczką zażywania tabletek na stres
19 pa 2016 - 05:05
Nie ma sensu moim zdaniem faszerować się tabletkami... Są inne sposoby. Na przykład gry komputerowe. Ostatnio lubie sobie pograć w World of Tanks. Jedna z najsłynniejszych obecnie gier co mnie nie dziwi bo jest naprawdę fajna oraz wciąga. Kierujemy tam własnym czołgiem i walczymy z innymi. Można w nią pograć sobie całkowicie za darmo : [www.valhalla.pl]

Próbowałam się wciągnąć równiez w pokemon go ale gra zupełnie mi nie podpasowała.
07 lis 2016 - 11:32
Stres dotyka każdej z nas w mniejszym lub większym stopniu, jednak to, że życie nie rozpieszcza nie jest żadną nowością. W obecnych czasach mogą rodzić się pytania: jak walczyć ze stresem, ze zmęczeniem, z nerwami? Polecam tu lekturę artykułu [toczytam.pl] , wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, po co ma nas dopaść głęboka chandra, która może przerodzić się w depresję.
18 lis 2016 - 09:46
absolutnie żadnych tabletek! Lepiej sobie znaleźć jakieś zajęcie które pozwoli się odprężyć.
22 lis 2016 - 08:20
Ja polecam treningi oddechu, autogenne. Ten Shultza jest jednym z bardziej skutecznych [www.biomedical.pl] Dodaj do tego jogę kilka razy w tygodniu i powinno ci pomóc smiling smiley
02 gru 2016 - 10:01
żadnych tabletek bo przez tabletki można wpaść w jeszcze większego doła. Lepiej znaleźć sobie jakąś rozrywkę która pomoże się odstresować.
13 lut 2017 - 10:30
Moim zdaniem branie tabletek nie jest dobrym rozwiązaniem - to ostateczność. Warto zacząć od sprawdzonych, domowych metod, czyli różnych ziół, czy ćwiczeń, drzemka w ciągu dnia też powinna pomóc. Jeśli nic nie przynosi rezultatu, to można porozmawiać z psychologiem, na [psychomedic.pl] można porozmawiać z psychologiem przez skype - zna się na redukcji stresu, także podpowie co i jak.
23 lut 2017 - 11:51
nie bierz żadnych tabletek tylko znajdź sobie jakieś zajęcie, które pozwoli Ci się zrelaksować.
17 lip 2017 - 08:51
Dokładnie. Przemyśl sport jako zajęcie antystresowe. Ćwicząc w naszym organizmie wydziela się dopamina, której to brak wywołuje stresy i przygnębienie.

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: