NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aparat ortodontyczny - zakończenie leczenia

Wysłane przez ewelinka29 
Aparat ortodontyczny - zakończenie leczenia
10 mar 2016 - 15:02
Witajcie ! Sprawa dotyczy aparatu ortodontycznego. Byliśmy dzisiaj u ortodontki i podczas następnej wizyty ma mieć zdejmowany aparat nazębny. Nosi go już około 3 lat więc już czas. Słyszałam, że zdjęcie aparatu ortodontycznego to podobno nie koniec leczenia ? To prawda ? Macie jakieś doświadczenia z tym związane ?
Re: Aparat ortodontyczny - zakończenie leczenia
10 mar 2016 - 17:12
ja mialam aparat ortodentyczny i nosilam go cztery lata bodajze. Jak mi sciagali aparacik ortodontyczny to akurat w moim przypadku byl koniec leczenia. Wreszcie mialam spokoj od tych drucikow. No ale nie wiem czy tak sie dzieje zawsze. Moze sa przypadki, ze po aparacie trzeba bedzie stosowac cos, aby zeby byly zawsze piekne i zdrowe. Zycze Wam wszystkiego najlepszego
11 mar 2016 - 07:09
Hej smiling smiley Dobrze mówisz, nie zawsze zdjęcie aparatu to koniec leczenia. Wiem, że często stosuję się później leczenie retencyjne, bo zdjęcie aparatu to zakończenie fazy aktywnej, a dopiero później trzeba utrwalić efekty leczenia, aby zęby nie powróciły do stanu z przed założeniem aparatu. Dlatego faza retencji jest konieczna, aby problem nie powrócił. Poczytaj sobie więcej tu [odent.pl] . Również życzę zdrówka ! winking smiley
27 mar 2016 - 10:14
Koniec prostowania, ale nie leczenia winking smiley
06 kwi 2016 - 07:17
Ja mogę powiedzieć, że u Mnie zdjęcie aparatu ortodontycznego wiązało się z początkiem walki z przywróceniem moim zębom prawidłowego poziomu bieli. Zaczęłam od zakupu szczoteczki między zębowej [allegro.pl]
Po niej zaczęłam kompletować artykuły typowo do higieny i wybielania zębów. Płukani, żele, w końcu pasty, takie jak chociażby ta [mec24.pl]
Długi, żmudny proces, ale się opłacił. Co prawda efekt końcowy jeszcze przede mną bo moje następne leczeni trwa, ale już widać lekką poprawę.
01 sie 2016 - 10:53
Wiele osób po ściągnięciu aparatu od razu wybiela zęby smiling smiley
26 sie 2016 - 09:13
Dokładnie, dużo osób po ukończeniu leczenia aparatem wybiela zęby. Ale słyszałam taką historię od znajomej, która po kilku latach miała jakieś duże problemy i musiała sobie zrobić implanty zębowe, z których jest na szczęście zadowolona. No czasem się tak dzieje, więc ciężko powiedzieć czy to koniec leczenia.
18 pa 2016 - 12:17
Wiesz co, moja siostra chodziło do http://www.hcentrum.pl/ortodoncja-gdansk.html i potem rzeczywiście nosiła jeszcze aparat retencyjny smiling smiley Ale nie widać już nic, zazwyczaj jest to opcja na noc, albo taki drucik przeprowadzony przez zęby.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-18 12:17 przez amelia90.
25 kwi 2017 - 10:04
Też jestem ciekawa, bo za niedługo mnie to czeka winking smiley
27 kwi 2017 - 07:38
zdjęcie aparatu to nie koniec leczenia i de facto nawet nie koniec samego prostowania, bo jak już zostało napisane wszystko trzeba utrwalić
20 lip 2017 - 18:00
Na stronie krakowskiej kliniki poczytaj, co Cie czeka [ortodontica.pl] - swoją droga ortodonta nie powiedział, co dalej? Ja miałam wszystko od początku ustalone, czeka Cię pewnie aparat retencyjny (na noc, zdejmowany), podpytaj na kolejnej wizycie.
25 lip 2017 - 11:14
Kiedyś noszenie aparatów ortodontycznych w wariantach metalowych, to była prawdziwa udręka. Dziś na szczęście technika poszła bardzo naprzód i coraz częściej wypierają je inne systemy leczenia. Chociażby płytki przezroczyste, które wymienia się co 2 tygodnie. Ten gabinet oferuje taką usługę: [www.declinic.pl] . Można w nich jeść to, na co ma się ochotę i są wyjmowane by np. utrzymać prawidłową higienę. Bardzo estetyczna i niewidoczna na zębach metoda.
15 pa 2017 - 18:42
To na pewno jeszcze nie koniec leczenia. Wiem, że w [ortodontica.pl] na pewno doradzą co i jak bo zajmują się profesjonalna ortodoncją. A poza tym na pewno trzeba dba c o jamę ustna i zęby i to bardzo.
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: