NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Alergia na roztocza

Wysłane przez fairytales 
Alergia na roztocza
28 gru 2013 - 13:58
Ktoś walczy z alergią na roztocza? U mnie w tym roku okazało się, że mam lekką i musiałam trochę przearanżować dom, na pierwszy ogień poszły ciężkie zasłony, muszę teraz codziennie odkurzać, staram się to robić w masce medycznej, zauważyłam, ze mi to pomaga.
Pościel i ciuchy piorę w saszetkach Allergoff i psykam nim też materace i wykładzinę, w ogóle mają fajną stronę o alergii na roztocza - polecam poczytać.
A jak Wy sobie z tym radzicie, macie jakieś złote sposoby?
Re: Alergia na roztocza
29 sty 2014 - 17:32
W walce z alergią w mieszkaniu najlepszy jest nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza. Sama mam problem z tym i używam szwajcarskiej firmy Stadler model Tom. Sprawdza się. Wcześniej miałam permanentny katar.
21 mar 2014 - 10:48
U mnie też w sezonie grzewczym idzie w ruch Allergoff, jest zdecydowanie najskuteczniejszy. Nawilżaczy nie stosowałam, bo podobno przy alergii na roztocza nie są one wskazane.
Tadzikoa
11 sie 2014 - 21:04
Pamiętaj też, żeby robić sukcesywne przeglądy kominiarskie. Czyszczenie komina też jest ważne. Jak chcesz, to mogę podać kontakt do kominiarza, który działa u mnie, jest sprawdzony: [www.kominiarze-warszawa.pl]
29 maj 2015 - 10:38
Dla mnie zbawienne okazało się założenie wentylacji w domu. Cały czas jest przepływ świeżego powietrza, nie muszę stale wietrzyć dywanów, zasłon, pierzyny itd. Mój mąż zdecydował, że najlepsza będzie wentylacja kanałowa i na taką też się zdecydowaliśmy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się na ten temat więcej, to m.in wentylatory kanałowe znajdziecie np. [www.wentylatorysklep.pl]. Niestety wiele alergików jest nieświadomych, jak skutecznie walczyć z roztoczami. Ja sama do tej pory walczyłam różnymi specyfikami, co nie przynosiło takich efektów jak stały napływ świeżego powietrza. Pozdrawiam
29 maj 2015 - 13:09
Moja znajoma też ma taką alergię. U niej pomógł zakup nawilżacza powietrza.
12 cze 2015 - 07:05
niestety walczę z tym od lat
30 cze 2015 - 16:48
Często nie ma na to rady ale można ratować np. słuch który może zostać podrażniony poważniejszymi dolegliwościami. Na [www.konert.com.pl] znajdziecie szczegóły.
22 wrz 2015 - 12:45
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moja znajoma też ma taką alergię. U niej
> pomógł zakup nawilżacza powietrza.

Nawilżacz na roztocza?
30 wrz 2015 - 11:16
Alergia na roztocza potrafi się dać we znaki. :p
Jednak chyba nie ma jednego złotego środka, który pomoże wyzbyć się wszystkich dolegliowści uczulenia. Sprzątać i wietrzyć grinning smiley
21 cze 2016 - 11:51
A czy taka alergia może pojawić się nagle u dorosłego? Bo męczy mnie katar, najpierw leczyłam się na przeziębienie, ale teraz myślę, że może to raczej alergia. Zwłaszcza że teraz chyba sporo pyłków lata w powietrzu?
07 lip 2016 - 05:52
współczuję osobom, które cierpią na taką alergie. Przecież roztocza są wszędzie.
26 sie 2016 - 09:27
Moja znajoma jest alergiczką, masakra sad smiley współczuje.
29 sie 2016 - 13:39
Nie zazdroszczę również, tym bardziej że alergie objawy mogą być bardzo różne. Niektórym łzawią oczy, inni mają chroniczny katar albo swędzenie skóry. Nic przyjemnego... Ale chyba są jakieś leki bez recepty na to?
29 sie 2017 - 09:21
Jeśli chcesz wykonać testy alergiczne, to dobre laboratorium znajdziesz tutaj [alergiczne.info] . Ogólnie polecam też poczytać tam o testach alergicznych. To mała skarbnica wiedzy do które warto zajrzeć jak ma się wątpliwości winking smiley
04 wrz 2017 - 13:55
Może warto kupić sobie jakiś dobry i skuteczny lek w aptece? jest teraz wiele możliwości . Warto zajrzeć na portal [www.tomipomaga.pl] , w którym dostępne są opinie o lekach i suplementach diety.Może tam znajdziesz coś skutecznego co polecają inni.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 13:56 przez Eliza32.
22 lis 2017 - 20:37
Alergie to faktycznie masakra... Ja jeszcze mieszkam w dużym mieście, co oczywiście ma swoje plusy, ale niestety jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. W takich przypadkach bez oczyszczacza powietrza wydaje mi się, że byłoby ciężko. My mamy akurat model Camry CR 7960: [klimasklep.pl] Ma duży przepływ powietrza, 3 filtry, cicho pracuje. Komfort ogromny smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: