NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dentysta w Warszawie

Wysłane przez Aga_Pajączek 
Dentysta w Warszawie
25 lis 2015 - 12:52
Gdzie polecacie robić ubytki w zębach? Macie sprawdzonych lekarzy? Ja chodziłam do wielu dentystów w przychodniach publicznych i tylko się zraziłam. Wstrzykiwanie znieczulenia strasznie bolało, a słysząc dźwięk wiertła prawie mdlałam. Uparłam się i znalazłam w końcu klinikę, która wyleczyła mi nie tylko zęby ale również strach przed dentystą. W [dorodent.com.pl] stosują znieczulenie komputerowe, całkowicie bezbolesne. Przy użyciu piaskarki abrazyjnej (bez wiercenia) usunęli ubytki próchnicy. Jestem im za to ogromnie wdzięczna. Następna kontrola za pół roku.
Re: Dentysta w Warszawie
16 gru 2015 - 10:53
Jeśli chodzi o ubytki i inne sprawy związane z zębami, to mi koleżanka polecała implantologię Warszawa. Pani doktor robiła jej co prawda implanty, bo zęby były do wyrwania, ale wiem, że jest też doskonałym stomatologiem.
07 sty 2016 - 10:11
Najlepiej mieć dentystę właśnie z polecenia. Ewentualnie można też poczytać o stowarzyszeniach stomatologicznych i tam znaleźć dobrego dentystę. Internet to nieocenione źródło informacji.
05 lut 2016 - 14:20
Wielu osobom towarzyszy strach przed dentystą. Wynika to przede wszystkim ze złych doświadczeń. Ja miałam okazję trafić na gorszych i lepszych stomatologów i teraz bardzo sobie cenię jakość wykonywanych zabiegów – a przede wszystkim ich bezbolesność. Od dłuższego czasu chodzę do Kliniki Odent na Ursynowie [odent.pl] – trafiłam tam po nie udanym leczeniu endodontycznym w innym gabinecie. Z bólem zęba męczyłam się bardzo długo – kto przez to przechodził, wie o czym mówię. W Odencie stomatolog wykonał bardzo dokładnie zabieg pod mikroskopem i dzięki temu udało się uratować zęba. Od tego momentu zostałam stałym pacjentem Kliniki.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-05 14:41 przez oliviaa.
06 lut 2016 - 00:03
Ze swojej strony mogę wam doradzić, abyście używały nitki dentystycznej oraz przyda się wam szczoteczka elektryczna braun Dzięki temu mam zdrowe, białe zęby. Dentystę odwiedzam tylko na kontrole.
02 mar 2016 - 08:53
Ja niedawno wymieniłam swoją szczoteczkę na nową. Postanowiłam kupić sobie taki model [www.vobis.pl] od tygodnia myją nią zęby i jestem mega zadowolona, nie żałuję zakupu.
04 mar 2016 - 07:26
Dobry dentysta to dzisiaj prawdziwy skarb. Naprawdę ze świecą szukać profesjonalnego stomatologa który wszystko zrobi jak należy i któremu można zaufać. Sama pamiętam, ile czasu spędziłam przy wyborze stomatologa do implantów bo chciałam mieć pewność, że trafię w dobre ręce a lekarz będzie godny mojego zaufania. Wysiłek włożony w te poszukiwania się opłacił i wszystko przebiegało bez żadnych zarzutów.
14 lip 2016 - 10:55
Osobiście boje się dentysty. Dlatego znam wszystkie domowe sposoby na ból zęba z poradnikowegoKliknijcie, może kiedyś i Wam się przyda. Są sprawdzone.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-14 10:56 przez michalinakot123.
21 sie 2016 - 16:02
Domowe sposoby na ból zęba? a potem zaraz ząb to wyrwania jak złapie drugi raz...Oj nie, ja też nie chodzę do stomatologa z uśmiechem na twarzy, ale zęby to nasza wizytówka i trzeba o nie dbać szczególnie. Szczególnie, że teraz leczenie bezbolesne to standard. Wszystkim tchórzom polecam moją Panią doktor Suchorę, ma gabinet w Ober Clinic w Centrum. Krótko się czeka na wizytę, ceny atrakcyjne, a doktor ma super podejście i doświadczenie, chwila moment i ząb wyleczony. Robi wszystko, od leczenia zachowawczego po protetykę.
25 sie 2016 - 06:52
Też mi się wydaje, że domowe sposoby mogą być nieskuteczne, gdy ząb boli, bo się psuje. Wtedy pozostaje tylko leczenie. Czasami, tak jaki pisaliście - wstawienie implantów. Tutaj: http://kedu.pl/implanty-zebowe-jak-wybrac-dobrego-stomatologa/ przeczytacie artykuł o tym, jak wybrać najlepszego lekarza, który je wstawi. Tutaj nie może być przypadku. Może to zrobić tylko dobry, doświadczony stomatolog.
23 lis 2016 - 13:57
Jeśli szukacie dentysty dla całej rodziny, to sprawdźcie gabinet Dental Fraternity - mają wielu doświadczonych, dobrych stomatologów, a przy tym miłą obsługę i co najważniejsze świetnie radzą sobie z leczeniem zębów u dzieci. Tutaj [www.dentalfraternity.pl] można ich sprawdzić.
25 kwi 2017 - 10:04
Też szukam kogoś sprawdzonego winking smiley
25 cze 2017 - 12:50
Ja akurat mieszkam na obrzeżach Warszawy to bliżej mam do Radzymina do CM Panorama. Tam przyjmuje dr Kołakowska, świetna dentystka. Chyba jako jedyna potrafi leczyć mi zęby, przy okazji nie sprawiając mi przy tym bólu. Jest bardzo dokładna, co cenię najbardziej, ponieważ wiem jakie są komplikacje po tym jak lekarz niepoprawnie oczyści ząb. Tutaj nigdy takiej sytuacji nie miałam, dlatego szczerze polecam
28 lis 2017 - 13:46
Sprawdźcie sobie Enel-Med - [cm.enel.pl] oni mają placówki zlokalizowane na terenie całego kraju, w tym dwa szpitale oraz klinikę medycyny estetycznej. Według mnie warto się do nich zgłosić, bo maja naprawdę dobrych stomatologów, znajdziecie ich między innymi w budynku galerii Arkadia. Ja chodzę do stomatologa regularnie, niestety mam problem z kamieniem nazębnym, także co kilka miesięcy jestem na zabiegu. Trzeba o siebie dbać również o zęby, nie każdy przywiązuje do tego należytą uwagę, ja akurat jestem z tych osób, które kontrolują stan uzębienia regularnie.
16 gru 2017 - 16:52
Mnie rzadko bolą zęby. Staram się regularnie korzystać z usług dobrych stomatologów. Na takich trafiłam tutaj [www.aldent.lublin.pl]. Chodzę do gabinetu dwa razy w roku na kontrolę i ewentualne leczenie. Dlatego nie wiem co to ból zęba.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: