NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co na przeziębienie?

Wysłane przez Bohema 
Re: Co na przeziębienie?
16 pa 2017 - 08:09
Tran , witamina C ( kwas l- askorbinowy w proszku , najlepiej kupowany w aptece zielarskiej alno zamówiony na internecie ) i kocyk winking smiley Dodatkowo jak ktoś np ma poważniejsze schorzenie typu zapalenie krtani , to bardzo wazne jest nawilzanie powietrza jak i równiez oczyszczanie . Ja mam oczyszczacz powietrza z nawilżaczem i dzięki temu fakt , lepiej nam się oddycha , zwłaszcza jak teraz jest takie suche powietrze . [goodair.pl]
Re: Co na przeziębienie?
21 lis 2017 - 07:47
Neosine Forte to lek, który świetnie sprawdza się w przypadku przeziębień bo jest to lek, który działa na wirusy. W dobrej cenie widziałam go ostatnio w aptece internetowej: [www.apteka-leki.pl]. Myślę, że warto wypróbować na sobie.
Re: Co na przeziębienie?
22 lis 2017 - 11:19
U mnie działają dwa podejścia: gdy dopiero zaczynam być chora, stosują duuuużo domowych sposobów: herbata zlipy, z imbiru, cytryna, miód, ciepłe kąpiele, kocyk, odpoczynek no i ukochany czosnek itp. Co oryginalniejszych pomysłów, szukam na www.naprzeziebienie.pl/sposoby-na-przeziebienie/
Gdy tradycyjne sposoby nie pomagają, idę do apteki. Ale tutaj niekoniecznie od razu chemia. Gdy już nic nie pomaga, paracetamol albo gripex. Ale to w ostateczności.
PzdrZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-22 11:21 przez nikusia80.
Re: Co na przeziębienie?
24 lis 2017 - 15:07
Mnie często męczy suchy kaszel, więc zawsze staram się mieć w apteczce syrop o szybkim działaniu, na przykład Levopront, który zaczyna działać już po 15 minutach. Mogą go również stosować dzieci, więc to lek, z którego w razie czego może korzystać cała rodzina.
Re: Co na przeziębienie?
28 gru 2017 - 20:05
Ja swoim maluchom kupuję leki na przeziębienie dla dzieci a sobie staram się robić inhalacje i piję herbatę z imbirem i cytryną. No ale to tylko na lekkie stadia, jeśli choroba jest mocniejsza wtedy od razu do lekarza po diagnozę i leki na receptę.
Re: Co na przeziębienie?
11 sty 2018 - 08:10
avatar
A dbasz regularnie o higienę górnych dróg oddechowych? Wiesz, że o higienę nosa trzeba tak samo dbać jak o higienę zębów, czy uszu? My w domu używamy regularnie [www.rinozine.pl] , poleciła nam go lekarka właśnie w momencie kiedy moja córka zaczęła chodzić do przedszkola i chorować. Przez nos wciągamy bakterię i wirusy i ich nieusuwanie często jest przyczyną chorób dróg oddechowych właśnie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-11 08:11 przez niebieski_motylek.
Re: Co na przeziębienie?
15 sty 2018 - 12:15
Na przeziębienie najlepiej kupić jakiś dobry lek. Zajrzyj na tę stronę: [www.bocabotanica.pl] mają niezły wybór, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Re: Co na przeziębienie?
17 sty 2018 - 10:31
Myślę, ze warto poczytać sobie informacje na blogu [www.fitnesswomen.pl] . Jest on bardzo pomocny, jeżeli chodzi o wybór tabletek na przeziębienie, a także znajdują się tam domowe sposoby, które na pewno się przydadzą nie raz.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: