NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Leki przez Internet

Wysłane przez Bohema 
Leki przez Internet
05 sie 2015 - 16:56
Dziewczyny,

Co myślicie o kupowaniu leków na receptę przez Internet w takich miejscach jak [www.szkodazdrowia.pl] ? Czy to bezpieczne , cenowo wydaje mi się dosyć opłacalne, jak sądzicie, jakie macie doświadczenia?
Re: Leki przez Internet
06 sie 2015 - 09:05
ja tak bardzo często zamawiam, bo jednak jest taniej.
22 wrz 2015 - 12:43
Też tak robię, ale odbieram osobiście.
23 wrz 2015 - 09:09
Ja tylko raz zamawiałam znajomej leki na łuszczyce dr Michaelsa. Tak to w sumie nie mam potrzeby, bo nie zażywam żadnych na stałe.
12 cze 2016 - 17:33
Jak już kupuję leki przez internet, to raczej szukam ich bezpośrednio na stronach im poświęconych. Na przykład teraz przeglądam to: [dentoseptamini.pl]. Zawsze się człowiek przy okazji czegoś dowie winking smiley
17 cze 2016 - 15:42
większość leków zamawiam przez internet, jest taniej, wygodniej i bez stania w kolejkach. Można zamówić w nocy o północy, często na drugi dzień mieć wszystko w domu. I kupić wszystko bez skrępowania, nawet [ruskorex.pl] czopki na hemoroidy.
07 lip 2016 - 05:53
ja nie jestem przekonana do takiej metody kupowania leków.
01 sie 2016 - 10:52
Czemu? To bardzo wygodne rozwiązanie.
08 sie 2016 - 11:35
no nie wiem, jakoś tego nie widzę....
01 kwi 2017 - 20:13
Powiem Wam, że ja lubie zamawiać przez internet leki też smiling smiley Ostatnio głównie z [www.cefarm24.pl] i powiem Wam, że jestem z tego powodu bardzo zadowolona winking smiley Bez kolejek i po niższych cenach!
10 kwi 2017 - 14:17
ja często kupuje dicopeg 10g przez neta bo na szczęscie nie potrzeba recepty a tez nie lubie kupowac go w aptece bo mieszkam w małej miejscowości i kobitka czasem komentuje np.oooo coś na wiatry potrzebne i sie usmiecha pod nosem-nie lubie tego a faktycznie zdarza mi się problem ze wzdęciami
04 lip 2017 - 09:47
leków nie brałem nigdy w necie ale za to pampersy już tak, jak chce coś z artykułów medycznych kupić to biorę je w tym sklepie [abamedica24.pl] i nigdy nie było problemu żadnego. Wszystko ok.
19 lip 2017 - 07:45
Dla mnie zamawiane leków przez internet to nie jest żaden problem, tylko oczywiście trzeba wybrać sprawdzoną i pewną aptekę, ja najczęściej zamawiam w Melissie. Mają w swojej ofercie nie tylko leki, ale także kosmetyki, więc jak robię zamówienie to od razu kupuję więcej rzeczy i płacę tylko za jedną wysyłkę. Nawet jestem zapisana do newslettera, więc na bieżąco jestem z promocjami. smiling smiley Nie ma czego się obawiać, kupowanie leków nie jest straszne, jeśli wybierzesz mądrze aptekę.
11 sie 2017 - 14:30
Chcąc szybko znaleźć skuteczny lek a konkretną dolegliwość, warto zajrzeć na portal [tomipomaga.pl] , w którym dostępne są opinie o lekach i suplementach diety. Warto dołączyć do społeczności i również dzielić się opiniami na temat wypróbowanych leków.
20 wrz 2017 - 11:43
Teraz wszystko można kupić przez Internet, więc czemu nie leki. Ja tak co 3-4 miesiące składam większe zamówienie tutaj [www.zaufane-apteki.pl] . Mam trojkę dzieci, więc pełna apteczka to niezbędna sprawa.
20 lis 2017 - 13:39
Ja bardzo często zamawiam leki przez Internet, ale też suplementy diety czy artykuły kosmetyczne. Ostatnio przykładowo zamówiłam stosunkowo tanie i bezpieczne prezerwatywy [www.wapteka.pl] . Zakupy przez Internet są wygodniejsze a przede wszystkim możemy liczyć na szeroki asortyment i atrakcyjne ceny. A co sądzicie o kosmetykach z aptek?
13 gru 2017 - 10:22
Jeśli potrzebujesz dobrych suplementów to zajrzyj tutaj: inkospor creatine. Mają bardzo fajne produkty, więc na pewno coś sobie wybierzesz.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: