NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy można szybko wyjść z uzaleznienia?

Wysłane przez maselnica 
Czy można szybko wyjść z uzaleznienia?
16 mar 2018 - 10:52
Hejka. Chciałabym się was poradzić, jak to jest z nałogiem alkholowym. Czy można tak po prostu przestać pić i szybko wyjść z uzaleznienia?
Re: Czy można szybko wyjść z uzaleznienia?
16 mar 2018 - 13:57
no jest to możliwe, ale na pewno niełatwe. Dużo zależy od Twojej motywacji i wsparcia bliskich. Ważne jest też, czy masz silną czy słabą psychike. Czytałem gdzieś że osoby silne psychicznie czasem są w stanie same pokonać swój nałóg. Ale generalnie większość alkocholików potrzebuje profesjonalnego wsparcia.
19 mar 2018 - 07:30
Jeśli o mnie chodzi, to wiedziałam, że sama nie dam rady. Musiałam wyjść do ludzi i zacząć mówic im o sobie i swoich problemach. Najlepszych specjalistów spotkałam w Oazie, Ośrodku leczenia terapii uzależnień, który znajduje się w spokojnej okolicy koło Włocławka. Tam pod opieką profesjonalnych terapeutów, w przyjaznym otoczeniu stopniowo odzyskiwałam kontrolę nad swoim życiem. I naprawdę całkiem szybko udało mi się pokonac nałóg.
19 mar 2018 - 11:12
Gratuluję. Nie wiem, czy mi też się uda, bo jestem totalnie rozbita. Z jednej strony chcę normalnie funkcjonowac, a z drugiej nie wiem czy podołam… Czasem myślę, ze wódka to jedyne co mnie nie zawodzi i co daje mi poczucie szczęścia.
20 mar 2018 - 10:03
Ehhh… upojenie alkholowe nie daje żadnego szczęscia. To złudne wrażenie, które szybko mija. Mysle, ze zaczniesz to rozumieć gdy pójdziesz na terapię. O tym, jak przebiega taka terapia, dowiesz się ze strony [www.terapie-uzaleznien.com.pl] Pisza tam o leczeniu na oddziale zamkniętym i o terapii ambulatoryjnej. Jeśli zalezy Ci na szybkich efektach, to polecam leczenie zamknięte.
20 mar 2018 - 14:38
Okej, poczytam o tym i zastanowię się co dalej. Fakt, zalezy mi na szybkich efektach, dlatego rozważam leczenie w zamkniętym ośrodku.
21 mar 2018 - 09:39
Powodzenia! Na pewno dasz radę. Już po kilku tygodniach terapii będziesz inaczej patrzeć na rózne rzeczy… trzeźwo.
21 mar 2018 - 20:50
Uważam, iż najlepiej jest od razu podjąć leczenie. Oczywiście osoba uzależniona musi po prostu chcieć... Słyszałam sporo dobrego o Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńprzyjazne i ciepłe podejście zarówno do problemów pacjentów, jak i wsparcie dla rodziny. Duża wiedza, dzięki której osoba chora otrzyma pomoc i szybciej wstanie na nogi.
11 kwi 2018 - 06:49
W ośrodku w Puszczykowie koło Poznania [najlepszydetoks.pl] doświadczeni terapeuci zapewniają skuteczne leczenie alkoholizmu, depresji, narkomanii, nerwicy, seksoholizmu, czy innych problemów związanych z uzależnieniami.
20 kwi 2018 - 19:05
Szybko? Niestety, chcąc wyrwać się z sideł nałogu czas jest potrzebny. Od razu nie zaczniemy panować nad swoim uzależnieniem. Swoją drogą, będąc osoba uzależnioną, skorzystać się z pomocy profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień. W Krakowie jest nim Centrum Dobrej Terapii, z którego cennikiem można zapoznać się na [ograniczpicie.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: