NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

alkoholizm

Wysłane przez pati88 
alkoholizm
08 gru 2017 - 10:03
Cześć. Mam pewien problem. Otóż - moja przyjaciółka popadła w alkoholizm. Jeszcze jej stan może nie jest najgorszy, jednak ona już sobie powoli przestaje z tym radzić i potrzebuje pomocy. Niestety ma kiepski kontakt z rodziną, więc jestem w sumie jedyną osoba, która jej może w jakikolwiek sposób pomóc. Od wczoraj szukam jakiegoś godnego ośrodka lub kliniki, które zajmują się leczeniem takim przypadków. Natrafiłam tym samym na [esperal.wroclaw.pl]. oferują tam leczenie wszywkami esperal... Co o tym sądzicie?
Re: alkoholizm
12 gru 2017 - 19:00
Esperal, ani ośrodek odwykowy nie wyleczy z nałogów jeżeli nie zmienimy naszego życia. Choroba jest w nas ludziach, społeczeństwie, systemie. Nasza psychika siada w zderzeniu z wyzwaniami życia, ambicjami oderwanymi od rozsądku. Dość trafnie temat precyzuje artykuł na serwisie o zdrowiu http://www.zachowajmyzdrowie.pl/potrafimy-zyc-trzezwosci/ . Nie rodzimy się alkoholikami. To system robi z nas osoby uzależnione.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 19:02 przez matija.
Re: alkoholizm
19 lut 2018 - 09:16
Potrzebna jest całościowa terapia. Esperal to nie jest rozwiązanie.
Re: alkoholizm
22 mar 2018 - 19:24
Samodzielne próby wyrwania się z sideł nałogu są totalnie bez sensu! Lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka od uzależnień. W Krakowie świetną opinią cieszy się Centrum Dobrej Terapii. Na [ograniczpicie.pl] można zapoznać się z jego ofertą.
Re: alkoholizm
04 kwi 2018 - 10:08
Dokładnie - ja również uważam, iż najlepiej jest od razu podjąć leczenie. Oczywiście osoba uzależniona musi po prostu chcieć... Słyszałam sporo dobrego o Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńprzyjazne i ciepłe podejście zarówno do problemów pacjentów, jak i wsparcie dla rodziny. Duża wiedza, dzięki której osoba chora otrzyma pomoc i szybciej wstanie na nogi.
maciekolek
Re: alkoholizm
14 maj 2018 - 09:50
Trafiłam na taki artykuł w internecie, myślę, że może być pomocny dla wielu osób. Zebrane są w nim wszystkie działające na terenie Wrocławia kliniki leczenia esperalem. Wiele z nich ma swoje oddziały również w innych miastach [www.wroclawskiportal.pl]. Każda placówka jest opisana oraz opisana jest dokładna oferta. Niektóre punkty proponują przeprowadzenie zabiegu w miejscu zamieszkania pacjenta.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: