NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Chore zęby

Wysłane przez maksiu432 
Chore zęby
10 pa 2017 - 10:29
Wizyta w www.centrum-stomatologii.pl była najprzyjemniejsza ze wszystkich wizyt w klinikach dentystycznych.
Re: Chore zęby
19 pa 2017 - 10:05
Żeby uchronić się przed chorobami zębów to trzeba najpierw dobrze dbać o higienę. Tutaj można znaleźć sprzęt, który w tym pomoże: [www.polkardbis.pl]
Polecam.
Re: Chore zęby
21 lis 2017 - 19:05
Popieram przedmówczynię. Odpowiednia higiena jamy ustnej to podstawa. Poza tym trzeba też regularnie odwiedzać stomatologa i nie dopuszczać do rozległej próchnicy. Jeśli nie jesteśmy do końca zadowoleni z wyglądu naszych zębów zawsze można pomyśleć o licówkach - [www.licowki-porcelanowe.pl] . Sama chciałabym sobie takie zrobić.
Re: Chore zęby
16 gru 2017 - 16:59
Sam higiena jamu ustnej to za mało. Ja dodatkowo chodzę raz na pół roku do zaufanego gabinetu stomatologicznego [www.aldent.lublin.pl]. Sprawdzą, ewentualnie podleczą i nie wiem co to ból zębów.
Re: Chore zęby
19 lut 2018 - 09:17
Oj, wizyta u stomatologa przyjemna? Nawet w najlepszej klinice to dla mnie niemożliwe - za bardzo sie boję.
Re: Chore zęby
12 kwi 2018 - 11:40
Jak znajdziesz dobrego stomatologa to przestaniesz się bać. Ja od kiedy trafiłam do gabinetu stomatologicznego [trzebnica.dentonica.pl] przestałam odczuwać lęk przed wizytą na fotelu winking smiley Mają tam świetnych specjalistów, którzy rozładują Twój stres dobrym żartem i miłą, przyjazną atmosferą.
Re: Chore zęby
24 kwi 2018 - 13:58
Ja do tej pory rzadko chodziłam do dentysty, bardzo sporadycznie, więc na początku tego roku, kiedy miałam bardzo intensywne bóle zębów, miałam problem ze znalezieniem właściwego lekarza, bo każdy stawiał inną diagnozę i dostawałam odmienne zalecenia. Odwiedziłam rożnych specjalistów we wszystkich pobliskich miastach, bo wydawało mi się, że żadnego dobrego nie ma u mnie w mieście, ale sytuacja w końcu mnie zmusiła do pójścia do dentysty w moim mieście i szok - znalazłam wreszcie kogoś kompetentnego smiling smiley Teraz uważam, że jak się trafi na kogoś doświadczonego, to nie ma, czego się bać, nawet takie rzeczy jak wyrwanie ósemki nie brzmią tak tragicznie. Najtrudniejsze to właśnie znaleźć kogoś takiego, bo z dentystami można się nieźle naciąć sad smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: