NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Soczewki kontaktowe

Wysłane przez oliviaa 
Soczewki kontaktowe
04 lis 2014 - 13:30
Witajcie. Mam zamiar zmienić okulary na soczewki - do tej pory nie miałam z nimi styczności i zastanawiam się, czy to lepszy wybór niż okulary. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ten temat - podobno są wygodne - zgodzicie się z tym? Jakbym już chciała je kupić, to gdzie najlepiej, czy np. w sklepie internetowym http://www.kontaktowe.pl/index.php?cat_id=10 ? Z góry dzięki za informacje
Re: Soczewki kontaktowe
17 lis 2014 - 14:04
Ja od dawna noszę soczewki, nie wyobrażam sobie powrotu do okularów - dużo lepiej się teraz czuje. Sprawdź sklep Lentica.pl, mają świetną ofertę.


Re: Soczewki kontaktowe
19 lis 2014 - 11:47
Cześć, ja także polecam Ci soczewki kontaktowe, są świetne- bez porównania do okularów.
Ja także zamawiam w sklepie Lentica.pl i zawsze jestem zadowolona z obsługi, i oczywiście, otrzymanych produktów. Tam znajdziesz wszystko co potrzeba do noszenia soczewek, pudełeczka, płyny, itp.
Re: Soczewki kontaktowe
11 maj 2015 - 20:45
A ja wolę okulary od soczewek.
Re: Soczewki kontaktowe
12 cze 2015 - 07:03
Ja wolałem soczewki, ale w pracy mi się strasznie oczy męczyły od tego
Re: Soczewki kontaktowe
28 wrz 2015 - 08:40
Ja noszę na co dzień okulary, ale są także sytuacje, gdy zakładam soczewki. Na przykład, gdy idę na imprezę, czy uprawiam sport. Oferuje duży wybór soczewek kontaktowych sklep online Zdrowe Soczewki. Zerknijcie na ich ofertę, a przekonacie się, jak dobre mają marki, a przy tym - przystępne ceny. Jeśli nie wiecie, jaką wybrać moc - macie do tego narzędzie.
Re: Soczewki kontaktowe
27 lis 2015 - 07:07
Ja noszę dobre soczewki jednodniowe i raczej nie wróciłabym do okularów. Mogę polecić takie soczewki.
Re: Soczewki kontaktowe
29 gru 2015 - 11:43
ja niedawno odstawiłam soczewki i zainwestowałem w laserową korekcję wzroku, którą wszystkim polecam
Re: Soczewki kontaktowe
07 sty 2016 - 10:16
A nie odnowi Ci się ta wada?
Re: Soczewki kontaktowe
26 sie 2016 - 09:21
Soczewki są bardzo wygodne ale droższe od okularów. No ale komfort bez porównania.
Re: Soczewki kontaktowe
13 wrz 2016 - 13:23
Sprawdzony sklep - [www.okularywsieci.pl]
Od bardzo dawna zamawiamy takie rzeczy przez internet, bo zwyczajnie jest znacznie taniej, nie brakuje okazje, można dobrze kupować. Ale za każdym razem wszystko zależy od danego przypadku.
Re: Soczewki kontaktowe
28 wrz 2016 - 11:58
Jeśli okulista nie widzi przeciwskazań to soczewki są najbardziej komfortowe - można uprawiać sport, nie parują i zapominasz że masz wadę wzroku. Najlepiej kupować w sprawdzonych miejścach np tutaj: [www.starskioptyk.pl] zawsze kupuję płyny i soczewki.
Re: Soczewki kontaktowe
06 pa 2016 - 09:23
Nie każdy może nosić soczewki. Niestety w moim przypadku jest to niemożliwe.
Re: Soczewki kontaktowe
14 pa 2016 - 09:19
Ja średnio znoszę soczewki ale z drugiej strony, są wygodniejsze... Zbieram na laseroterapię na [januszewskiokulista.com.pl] i może uda mi się chociaż wadę zatrzymać, bo za niedługo to ja jak Stępień będę... Nie wiem skąd u mnie ten zły wzrok.
Re: Soczewki kontaktowe
25 kwi 2017 - 10:04
Ja noszę od kilku lat i sobie chwalę winking smiley
Re: Soczewki kontaktowe
25 kwi 2017 - 12:15
Ze swojej strony też polecam Ci zainwestowanie w soczewki. Oczywiście to kwestia indywidualna, bo musisz je najpierw odpowiednio dopasować u optyka: [www.optykniedbala.pl] . W każdym razie są niewidoczne, a bardzo wygodne, nie zakrywają twarzy jak okulary, nie zsuwają się czy nie uciskają. I co ważne, można w nich uprawiać sporty! Nawet pływanie smiling smiley Oto rozwiązanie dla sportowców!
Re: Soczewki kontaktowe
27 kwi 2017 - 07:36
Ja używam okularów i soczewek zamiennie. Zakładam soczewki na siłownię i na basen. W pozostałych przypadkach korzystam z okularów.
Re: Soczewki kontaktowe
14 wrz 2017 - 12:15
Też długo nosiłam okulary i wreszcie postanowiłam zmienić je na soczewki. Z jednej strony była to dobra decyzja, bo szoczewki rzeczywiście sa bardzo wygodne. Jednak moje oczy czasami męczą się w soczewkach, czuję taką suchość w oku. Ale zawsze mam przy sobie nawilżające krople, najlepsze sa według mnie hialeye free i dzięki temu nie musze meczyc się z okularami i z przesuszonymi oczami smiling smiley
Re: Soczewki kontaktowe
20 pa 2017 - 09:53
Ja sobie teraz kupiłam też soczewki na http://www.soczewki.net.pl bo jednak potrzebuje wysokiej jakości soczewek i nie bawię się w jakieś no name soczewki niewiadomego pochodzenia.
Re: Soczewki kontaktowe
20 pa 2017 - 10:35
avatar
Zależy do czego. Jeśli spędzasz dużo czasu przed monitorem to odradzam. Ale generalnie do uprawiania sportu czy na jakiś popołudniowy spacer polecam. Im krótszy okres przydatności do noszenia tym zdrowsze dla oka. Poza tym faktycznie wpierw trzeba się udać do specjalisty bo nie każdy może nosić. No i faktycznie to dość droga zabawa.
Re: Soczewki kontaktowe
23 pa 2017 - 12:54
ja zauważyłam, że od kiedy przerzuciłam się na krople hialeye to jest o wiele lepiej i oczy mi się nie męczą i jakoś lepiej przyzwyczajaja się do nowych soczewek, a nie tak jak było kiedyś, że spędzałam przed komputerem 7/8 godzin, przy sztucznym oświetleniu... doczytałam się też, że hialuornian sodu dobrze pomaga, więc stosuję chociaż panicznie boję się samej zapuszczać sobie te krople. jedynie siostra daje radę mi je zapuścić
Re: Soczewki kontaktowe
20 lis 2017 - 11:02
Ja odkąd pamiętam okularnik zdecydowanie własnie wolę okulary. Ale są takie sytuacje gdzie wygodniejsze w użytkowaniu są soczewki - gdy biegam albo na basenie. Tylko szczególnie po tym drugim, gdy wracam z powrotem do okularów muszę stosować krople nawilżające. Zazwyczaj wtedy sięgam po te Apteka Mini - [www.aptekamini.pl]
Re: Soczewki kontaktowe
22 lis 2017 - 19:34
Soczewki nosiłam kilka lat, potem w końcu kupiłam porządne okulary i jakoś je porzuciłam. Chociaż teraz myślę czy nie wrócić na czas zimowy, bo jednak parowanie przy różnicy temperatur czy śnieg bywają trochę uciążliwe...
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: