NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Infekcja pęcherza?

Wysłane przez lena888 
Infekcja pęcherza?
12 wrz 2017 - 10:47
Witam, ostatnio byłam na basenie i chyba złapałam jakieś zapalenie, strasznie boli mnie pęcherz, co chwile biegam do łazienki. Cytałam w sieci ze to własnie zapalenie pęcherza moze być, prosze o szybką poradę co wziąć, jak zaradzić zeby złagodzić ból i pozbyć się infekcji.
Re: Infekcja pęcherza?
19 wrz 2017 - 12:05
To zdecydowanie wygląda jak początki zapalenia. Też niedawno byłam na wakacjach i po wyjściu na basen miałam takie same objawy. Bardzo ważne, żeby od razu wziąć coś skutecznego. Ja zawsze sięgam po urofuraginum max. Jest bez recepty, bierzesz przez tydzien i po zapaleniu smiling smiley
28 lis 2017 - 12:34
Możesz sprawdzić czy to zapalenie np. testem infekcje dróg moczowych z Domowego Laboratorium, ja pół roku temu przechodziłam to samo. Test wyszedł pozytywnie więc musiałam udać się do lekarza po antybiotyk i Tobie też radzę bo bez tego za chwilę znowu wróci, wiem co mówię smiling smiley
15 gru 2017 - 12:20
oj niestety znam twój ból, bez wizyty u lekarza się nie obejdzie, mi przepisała antybiotyk i po kilku dniach przeszło
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: