NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Niedobór żelaza

Wysłane przez Eliza32 
Niedobór żelaza
02 sie 2017 - 09:50
Witam! Chciałam się was poradzić , czy podczas niedobór żelaza co jeść? Jaką macie dietę , co zalecił Wam lekarz czego unikać a czego jeść więcej , jak uważacie ? Jest to bardzo niebezpieczne dlatego trzeba bardzo dbać o siebie.
Re: Niedobór żelaza
31 pa 2017 - 08:54
Miałaś robione badania, że wiesz, że masz niedobór żelaza? Radzę Ci pójść do specjalisty, który zleci Ci odpowiednie badania oraz podpowie co warto jeść. Ja chodzę do hematologa w Łodzi [melissamed.pl], ponieważ od jakiegoś czasu cierpię na niedokrwistość i jestem pod stałą opieką i bardzo jestem zadowolona. Pani jest miła i pomocna, więc jeśli masz niedaleko to bardzo Ci ją polecam.
Re: Niedobór żelaza
15 lis 2017 - 14:29
W mięsie czerwonym masz dużo żelaza, rośliny strączkowe, szpinak. Jeśli ten niedobór nie jest na tyle duży by łykać tabletki na receptę to kup sobie Biovital. Forma płynna więc lepiej się przyswaja a poza żelazem ma witaminy w składzie, skutecznie wzmocni serce i poprawi samopoczucie. U mnie zniwelował uczucie przemęczenia i osłabienia, morfologia niby była w normie a ja czułam się okropnie. Na szczęście teraz już wszystko jest ok smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: